2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Sirküleri Yayınlandı

2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Genel Programı Belli Oldu

2019 ANTRENÖR GELİŞTİRME EĞİTİM FAALİYETLERİ

Büyük Erkekler Kategorisinde Şampiyon Söke Basket Spor

U16 Erkekler Kategorisinde Şampiyon Özel Kavaklı Anadolu Lisesi Spor

0
TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı Başlıyor

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından, potansiyel sahibi genç basketbolcuların bilgilerinin kayıt altında tutulması ve gelişimlerinin düzenli olarak takip edilmesi adına TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı düzenlenecektir.


Hakemlerimizle Uludağ Ziyareti Gerçekleştirdik.

Hakemlerimizle Birlikte Bursa ve Uludağ Ziyareti Gerçekleştirdik.


Haftalık Müsabaka ve Görev Bülteni Uygulaması

İl Temsilciliği Tarafından İlimizde Basketbolun Sevdirilmesi ve Basketbol Aktörlerinin Ön Plana Çıkarılması Çalışmaları Devam Ediyor.


Hakem ve Masa Görevlisi Eğitimlerimiz Devam Ediyor

2018-2019 Sezonunun Başlamasıyla Birlikte Başlayan Hakem ve Masa Görevlisi Eğitimlerimiz Devam Ediyor.


Üniversiteler Arası 2. Lig Müsabakaları Sona Erdi.

Türkiye Üniversite Sporları Tarafından 10-14 Aralık 2018 Tarihleri Arasında Kuşadası'nda Düzenlenen UNİLİG 2 Müsabakaları Sona Erdi.


Kızılay'a Kan Bağışında Bulunduk

Aydın Basketbol İl Temsilciliği Olarak Sosyal Sorumluluk Projesi Kapsamında Aydın Basketbol Ailesi Kızılay'a Kan Bağışı Kampanyasını Gerçekleştirdik.


Basketbolun Temel Unsurları - Aydin

Antrenör Hakem Takim Masa Görevlisi Sporcu
Kategori Erkek Kadın Klasman Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın
A 0 0 Federasyon A 0 0 70 14 20 27 639 80
B 1 0 Federasyon B 1 0
C 12 1 Federasyon C 3 2
D 7 0 İl 14 12
E 9 0 Aday 10 10

Haftanın Maçları

Aydın U18 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
12.02.2019 19:00AES69AYDINSöke Spor SalonuSÖKE BASKET-ÖZEL KAVAKLI ANADOLU LİSESİ
Aydın U14 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
06.02.2019 18:30BSH63AAYDINMimar Sinan Spor SalonuAKADEMİ KÜLTÜR,SANAT VE SPOR37-63BAŞAK KOLEJİBARIŞ BURAK DURMUŞHAMZA ÖZDEMİR SEVCAN AKGÜLUMUR OSKAYGÖKHAN KILIÇ
06.02.2019 19:00BSH65AAYDIN Aydın Lisesi Spor SalonuAYDIN SPORTİF35-59NAZİLLİ BELEDİYE (A)TOLGA DİNÇERCANSU ULUBEL SÜLEYMAN DURMUŞNECİP DERELİMEHMET KARADENİZ
06.02.2019 20:00BSH64AAYDINMimar Sinan Spor SalonuEFE SPOR 30-84DENKTAŞ GÜNEY SPOR (A)AHMET ALAHAMZA ÖZDEMİR SEVCAN AKGÜLGÖKHAN KILIÇTUTKU BAKI
07.02.2019 19:30BSH68BAYDINKuşadası Spor SalonuADA SPOR GENÇLİK 59-39SÖKE BASKET (B)BARIŞ BURAK DURMUŞHAMZA ÖZDEMİR LÜTFİYE ÖZDÖVENCİÖZLEM CANKAAN BERK BALCIOĞLU
07.02.2019 20:00BSH67BAYDINMimar Sinan Spor SalonuDENKTAŞ GÜNEY SPOR (B)51-86ADA SPORYILDIZ GÖRÜRELVİDE CEREN ERAYDIN RECEP DAĞDELENTUĞBA MUTMEHMET KARADENİZ
09.02.2019 14:30BSH69AAYDIN Aydın Lisesi Spor SalonuBAŞAK KOLEJİ-EFE SPOR
09.02.2019 16:00BSH70AAYDINAydın Atatürk Spor SalonuDENKTAŞ GÜNEY SPOR (A)-AYDIN SPORTİF
09.02.2019 17:30BSH72BAYDINKuşadası Spor SalonuADA SPOR-ADA SPOR GENÇLİK
09.02.2019 18:30BSH71AAYDINNazilli Spor SalonuNAZİLLİ BELEDİYE (A)-SÖKE BASKET (A)
10.02.2019 19:30BSH73BAYDINNazilli Spor SalonuNAZİLLİ BELEDİYE (B)-SÖKE BASKET (B)
11.02.2019 18:30BSH74Yarı FinalAYDIN Aydın Lisesi Spor SalonuDENKTAŞ GÜNEY SPOR (A)-ADA SPOR
11.02.2019 20:00BSH75Yarı FinalAYDIN Aydın Lisesi Spor SalonuADA SPOR GENÇLİK -BAŞAK KOLEJİ
14.02.2019 19:00BSH77FinalAYDINAydın Atatürk Spor SalonuDENKTAŞ GÜNEY SPOR (A)-BAŞAK KOLEJİ
14.02.2019 19:30BSH763.'lük MaçıAYDINKuşadası Spor SalonuADA SPOR-ADA SPOR GENÇLİK