2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Sirküleri Yayınlandı

2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Genel Programı Belli Oldu

Haftalık Müsabaka ve Görev Bülteni Uygulaması

Hakemlerimizle Uludağ Ziyareti Gerçekleştirdik.

Üniversiteler Arası 2. Lig Müsabakaları Sona Erdi.

Hakem ve Masa Görevlisi Eğitimlerimiz Devam Ediyor

0
TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı Başlıyor

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından, potansiyel sahibi genç basketbolcuların bilgilerinin kayıt altında tutulması ve gelişimlerinin düzenli olarak takip edilmesi adına TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı düzenlenecektir.


2019 ANTRENÖR GELİŞTİRME EĞİTİM FAALİYETLERİ

2019 Türkiye Basketbol Federasyonu Eğitim Kurulu çok yönlü eğitim anlayışı ile antrenörlerin bilimsel temellere dayalı gelişimini sağlama, basketbol içerisindeki yenilikleri sunma ve antrenörlerin daha donanımlı hale gelmelerine yardımcı olma hedefleriyle 2019 yılı eğitim faaliyetlerine başlıyor.


Kızılay'a Kan Bağışında Bulunduk

Aydın Basketbol İl Temsilciliği Olarak Sosyal Sorumluluk Projesi Kapsamında Aydın Basketbol Ailesi Kızılay'a Kan Bağışı Kampanyasını Gerçekleştirdik.


10 Kasım Atatürk'ü Anma Haftası U16 Erkekler Kategorisinde Şampiyon Dg Spor

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün koordinatörlüğünde 07-08 Kasım 2018 Tarihlerinde ve 4 takımın katılımıyla U16 Erkekler kategorisinde düzenlenen basketbol turnuvası sona erdi.


Hakemlerimiz İçin Doğum Günü Tebriği Uygulaması Başlattık

İlimizde görev yapmakta olan hakem ve masa görevlilerimiz için doğum günlerinde, il temsilciliği tarafından kullanılmakta olan facebook grubunda ve instagram sayfası üzerinde tebrik mesajı uygulaması başlattık.


Aday Hakem ve Masa Görevlisi Kursumuz Sona Erdi

Türkiye Basketbol Federasyonu Tarafından 26-28 Ekim 2018 Tarihleri Arasında Aydın Gençlik Merkezi Toplantı Salonunda Düzenlenen Aday Hakem ve Masa Görevlisi Kursu Sona Erdi.


Basketbolun Temel Unsurları - Aydin

Antrenör Hakem Takim Masa Görevlisi Sporcu
Kategori Erkek Kadın Klasman Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın
A 0 0 Federasyon A 0 0 64 8 19 26 595 40
B 1 0 Federasyon B 1 0
C 12 1 Federasyon C 3 2
D 7 0 İl 14 12
E 8 0 Aday 10 10

Haftanın Maçları

Aydın U18 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
15.01.2019 18:30AES66AYDINAydın Atatürk Spor SalonuEFE SPOR 82-72NAZİLLİ BELEDİYEBARIŞ BURAK DURMUŞAHMET ALA MUSTAFA NARGIZPELİN ÇELİKSÜLEYMAN DURMUŞ
18.01.2019 19:30AES67AYDINNazilli Spor SalonuNAZİLLİ BELEDİYE-SÖKE BASKET
Aydın U16 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
08.01.2019 19:00AFA43BAYDINGermencik Spor Salonu GERMENCİK BELEDİYE21-59BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SPORHAMZA ÖZDEMİRELVİDE CEREN ERAYDIN SÜLEYMAN DURMUŞNECİP DERELİŞERİF ÇAKIN
09.01.2019 19:00AFA44BAYDINAydın Atatürk Spor SalonuDENKTAŞ GÜNEY SPOR (B)80-61EFE SPOR BARIŞ BURAK DURMUŞHAMZA ÖZDEMİR CEREN AÇIKGÖZCANSU ULUBELFATMA EZGİ YİĞİT
10.01.2019 20:00AFA45BAYDINSöke Spor SalonuSÖKE BASKET SPOR (B)70-58DENKTAŞ GÜNEY SPOR (B)HAMZA ÖZDEMİRCENK ÖZŞANLI CEREN AÇIKGÖZKAAN BERK BALCIOĞLUGÖKHAN KILIÇ
12.01.2019 19:00AFA46AAYDINNazilli Spor SalonuNAZİLLİ BELEDİYE47-58ADA SPOR (A)GÖZDE KAFADARHAMZA ÖZDEMİR CEREN AÇIKGÖZGÖKHAN KILIÇMURAT AKTEPE
13.01.2019 19:00AFA47BAYDINGermencik Spor Salonu GERMENCİK BELEDİYE19-68SÖKE BASKET SPOR (B)FATİH ALVARTOLGA DİNÇER CEREN AÇIKGÖZGÖKHAN KILIÇMURAT AKTEPE
14.01.2019 18:30AFA48Yarı FinalAYDINAydın Atatürk Spor SalonuBAHÇEŞEHİR KOLEJİ SPOR44-72ÖZEL KAVAKLI ANADOLU LİSESİ YILDIZ GÖRÜRHAMZA ÖZDEMİR RECEP DAĞDELENELVİDE CEREN ERAYDINLÜTFİYE ÖZDÖVENCİ
14.01.2019 20:00AFA49Yarı FinalAYDINAydın Atatürk Spor SalonuADA SPOR (A)76-60SÖKE BASKET SPOR (B)GÖZDE KAFADARBARIŞ BURAK DURMUŞ RECEP DAĞDELENELVİDE CEREN ERAYDINLÜTFİYE ÖZDÖVENCİ
17.01.2019 18:30AFA503.'lük MaçıAYDINAydın Atatürk Spor SalonuBAHÇEŞEHİR KOLEJİ SPOR58-44SÖKE BASKET SPOR (B)FATİH ALVARAHMET ALA LÜTFİYE ÖZDÖVENCİCANSU ULUBELSALİH ALTIN
17.01.2019 20:00AFA52FinalAYDINAydın Atatürk Spor SalonuÖZEL KAVAKLI ANADOLU LİSESİ 62-50ADA SPOR (A)GÖZDE KAFADARBARIŞ BURAK DURMUŞ MUSTAFA NARGIZNECİP DERELİMEHMET KARADENİZ
Aydın U14 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
09.01.2019 20:30BSH50BAYDINAydın Atatürk Spor SalonuDENKTAŞ GÜNEY SPOR (B)65-45NAZİLLİ BELEDİYE (B)GÖZDE KAFADARYILDIZ GÖRÜR ŞERİF ÇAKINNECİP DERELİFATMA EZGİ YİĞİT
11.01.2019 19:00BSH51AAYDINMimar Sinan Spor SalonuBAŞAK KOLEJİ55-67DENKTAŞ GÜNEY SPOR (A)BARIŞ BURAK DURMUŞHAMZA ÖZDEMİR MUSTAFA NARGIZMEHMET METE ZERMANSÜLEYMAN DURMUŞ
11.01.2019 20:30BSH52AAYDINMimar Sinan Spor SalonuAKADEMİ KÜLTÜR,SANAT VE SPOR42-33NAZİLLİ BELEDİYE (A)YILDIZ GÖRÜRCENK ÖZŞANLI CANSU ULUBELSÜLEYMAN DURMUŞMURAT AKTEPE
13.01.2019 16:30BSH53AAYDINAydın Atatürk Spor SalonuEFE SPOR 55-38SÖKE BASKET (A)BARIŞ BURAK DURMUŞCENK ÖZŞANLI SÜLEYMAN DURMUŞPELİN ÇELİKMEHMET METE ZERMAN
13.01.2019 18:30BSH54BAYDINAydın Atatürk Spor SalonuDENKTAŞ GÜNEY SPOR (B)32-88ADA SPOR GENÇLİK AHMET ALAHAMZA ÖZDEMİR ÖZLEM CANHATİCE ÖZHANTUTKU BAKI
16.01.2019 19:00BSH60BAYDINNazilli Spor SalonuNAZİLLİ BELEDİYE (B)25-66ADA SPOR GENÇLİK RECEP DAĞDELENCANSU ULUBEL ŞERİF ÇAKINDOĞAN İLKAY BEKCERABİA TOPRAK
16.01.2019 19:00BSH56AAYDINSöke Spor SalonuSÖKE BASKET (A)28-55AYDIN SPORTİFFATİH ALVARAYTUNÇ SERGİN MELTEM ARGUNNECİP DERELİKAAN BERK BALCIOĞLU
16.01.2019 19:00BSH55BAYDINGermencik Spor Salonu GERMENCİK BELEDİYE24-63SÖKE BASKET (B)TOLGA DİNÇERELVİDE CEREN ERAYDIN MUSTAFA NARGIZCEREN AÇIKGÖZTUTKU BAKI
19.01.2019 19:00BSH58AAYDINNazilli Spor SalonuNAZİLLİ BELEDİYE (A)-EFE SPOR BARIŞ BURAK DURMUŞAHMET ALA ŞERİF ÇAKINMUSTAFA NARGIZRABİA TOPRAK
19.01.2019 20:00BSH57AAYDINAydın Atatürk Spor SalonuDENKTAŞ GÜNEY SPOR (A)-AKADEMİ KÜLTÜR,SANAT VE SPORHAMZA ÖZDEMİRFATMA EZGİ YİĞİT ÖZLEM CANYONCA DEMİRBİLEKLÜTFİYE ÖZDÖVENCİ
20.01.2019 18:30BSH59AAYDINSöke Spor SalonuSÖKE BASKET (A)-AKADEMİ KÜLTÜR,SANAT VE SPORYILDIZ GÖRÜR ŞERİF ÇAKINMEHMET METE ZERMANGÖKHAN KILIÇ
Aydın Büyük Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
10.01.2019 20:00AEP74YARI FİNALAYDINAydın Atatürk Spor SalonuKUŞADASI BELEDİYE SPOR74-77ADA SPORYILDIZ GÖRÜRBARIŞ BURAK DURMUŞAHMET ALA MUSTAFA NARGIZŞERİF ÇAKINTUTKU BAKI
15.01.2019 20:00AEP75YARI FİNALAYDINAydın Atatürk Spor SalonuÖZEL KAVAKLI ANADOLU LİSESİ 45-71SÖKE BASKETBARIŞ BURAK DURMUŞHAMZA ÖZDEMİR MEHMET KARADENİZSEVCAN AKGÜLGÖKHAN KILIÇ
18.01.2019 18:30AEP763.'lük MaçıAYDINAydın Atatürk Spor SalonuKUŞADASI BELEDİYE SPOR73-52ÖZEL KAVAKLI ANADOLU LİSESİ GÖZDE KAFADARHAMZA ÖZDEMİR ÖZLEM CANNECİP DERELİYONCA DEMİRBİLEK
18.01.2019 20:00AEP78FinalAYDINAydın Atatürk Spor SalonuSÖKE BASKET90-72ADA SPORYILDIZ GÖRÜRBARIŞ BURAK DURMUŞAHMET ALA ŞERİF ÇAKINNECİP DERELİYONCA DEMİRBİLEK