YILDIZ U-16 BASKETBOL MÜSABAKALARI SONA ERDİ

2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Sirküleri Yayınlandı

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE ŞEHİTLERİ ANISINA KIZLAR BASKETBOL TURNUVASI

15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Basketbol Turnuvası Yapıldı

AMATÖR SPOR KULÜPLERİ HAFTASI BASKET MAÇLARI İLE BAŞLADI

KÜÇÜK KIZ BASKET TAKIMINDAN ANNELERE MESAJ

0
TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı Başlıyor

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından, potansiyel sahibi genç basketbolcuların bilgilerinin kayıt altında tutulması ve gelişimlerinin düzenli olarak takip edilmesi adına TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı düzenlenecektir.


2019 ANTRENÖR GELİŞTİRME EĞİTİM FAALİYETLERİ

2019 Türkiye Basketbol Federasyonu Eğitim Kurulu çok yönlü eğitim anlayışı ile antrenörlerin bilimsel temellere dayalı gelişimini sağlama, basketbol içerisindeki yenilikleri sunma ve antrenörlerin daha donanımlı hale gelmelerine yardımcı olma hedefleriyle 2019 yılı eğitim faaliyetlerine başlıyor.


2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Genel Programı Belli Oldu

Türkiye Basketbol Federasyonu Altyapı Faaliyetleri Birimi tarafından düzenlenen 2018-2019 sezonu Altyapı Faaliyetleri Genel Programı açıklandı.


Hakemler yemekte bir araya geldi

Liseli Gençler ve Yıldızlar maçları sonrası basketbol camiası genel bir değerlendirme amacıyla Orduevi dinlenme tesislerinde bir araya geldi.Etkinliğe Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Ali ÖZDEMİR, Basketbol İl Temsilcisi Sayın Aydın KÜKNER ve il hakemler katıldı..


Lise maçları sona erdi

Okul Maçlarında Kızlarda Cumhuriyet Lisesi Erkeklerde Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi birinci oldu


Cumhuriyet kupası maçları

Cumhuriyet kupası maçları Bartın Merkezde Genç kız ve Erkek Ulus İlçemiz de Küçük kız maçları oynandı


Basketbolun Temel Unsurları - Bartin

Antrenör Hakem Takim Masa Görevlisi Sporcu
Kategori Erkek Kadın Klasman Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın
A 0 0 Federasyon A 0 0 24 19 3 2 141 67
B 0 0 Federasyon B 0 0
C 1 1 Federasyon C 1 0
D 2 0 İl 5 3
E 1 0 Aday 6 7

Haftanın Maçları

Bartın U18 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
06.02.2019 17:00AFP16U-18 ERKEK BASKETBOLBARTINÖmer Tepesi Spor SalonuATA SU SPORLARI (B)64-13ALTUĞ SPORAHMET ÖMÜRLÜBAY MEHMET TAŞKIN MESCİ CENGİZ KARAGAMZE KARAMANFETİYE KARAHALİLÖZ
06.02.2019 18:30AFP19U-18 ERKEK BASKETBOLBARTINÖmer Tepesi Spor SalonuBASKETBOL AKADEMİ (B)35-49BASKETBOL AKADEMİ (A)MEHMET TAŞKIN MESCİ AHMET ÖMÜRLÜBAY FETİYE KARAHALİLÖZGAMZE KARAMANCENGİZ KARA
12.02.2019 17:00AFP22U-18 ERKEK BASKETBOLBARTINÖmer Tepesi Spor SalonuBASKETBOL AKADEMİ (A)68-69ATA SU SPORLARI (B)MESUT ÇİMEN BURCU ALPAY CENGİZ KARACENGİZ KARAZAFER BİRGÜL
12.02.2019 18:30AFP21U-18 ERKEK BASKETBOLBARTINÖmer Tepesi Spor SalonuBASKETBOL AKADEMİ (B)20-0ALTUĞ SPORMESUT ÇİMEN AHMET ÖMÜRLÜBAY EMRAH ÇAVDARGAMZE KARAMANZAFER BİRGÜL
13.02.2019 17:00AFP20U-18 ERKEK BASKETBOLBARTINÖmer Tepesi Spor SalonuATA SU SPORLARI (B)91-40BASKETBOL AKADEMİ (B)MESUT ÇİMEN BURCU ALPAY NESLİHAN DERNEKEMRAH ÇAVDARCENGİZ KARA
13.02.2019 18:30AFP23U-18 ERKEK BASKETBOLBARTINÖmer Tepesi Spor SalonuALTUĞ SPOR28-67BASKETBOL AKADEMİ (A)AHMET ÖMÜRLÜBAY MEHMET TAŞKIN MESCİ SEVİL KALAFATEMRAH ÇAVDARBURHAN ÇETİN
14.02.2019 17:00AFP25U-18 ERKEK BASKETBOLBARTINÖmer Tepesi Spor SalonuALTUĞ SPOR32-70ATA SU SPORLARI (B)ONUR AÇIKYÜZ MEHMET TAŞKIN MESCİ GAMZE KARAMANBURCU ALPAYBURHAN ÇETİN
14.02.2019 18:30AFP24U-18 ERKEK BASKETBOLBARTINÖmer Tepesi Spor SalonuBASKETBOL AKADEMİ (A)61-55BASKETBOL AKADEMİ (B)ONUR AÇIKYÜZ AHMET ÖMÜRLÜBAY GAMZE KARAMANZAFER BİRGÜLCENGİZ KARA
Bartın U14 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
07.02.2019 17:00BSL6U-14 KIZLAR BASKE...BARTINÖmer Tepesi Spor SalonuATA SU SPORLARI (B)31-28ALTUĞ SPORAHMET ÖMÜRLÜBAY GAMZE KARAMAN BURCU ALPAYZAFER BİRGÜLCENGİZ KARA
07.02.2019 18:30BSL3U-14 KIZLAR BASKE...BARTINÖmer Tepesi Spor SalonuATA SU SPORLARI (A)41-7BARTIN BELEDİYESİAHMET ÖMÜRLÜBAY GAMZE KARAMAN BURCU ALPAYZAFER BİRGÜLCENGİZ KARA
08.02.2019 17:00BSL4U-14 KIZLAR BASKE...BARTINÖmer Tepesi Spor SalonuBARTIN BELEDİYESİ19-34ATA SU SPORLARI (B)AHMET ÖMÜRLÜBAY GAMZE KARAMAN FETİYE KARAHALİLÖZBURCU ALPAYZAFER BİRGÜL
08.02.2019 18:30BSL7U-14 KIZLAR BASKE...BARTINÖmer Tepesi Spor SalonuALTUĞ SPOR7-29ATA SU SPORLARI (A)AHMET ÖMÜRLÜBAY GAMZE KARAMAN BURCU ALPAYZAFER BİRGÜLCENGİZ KARA
09.02.2019 17:00BSL5U-14 KIZLAR BASKE...BARTINÖmer Tepesi Spor SalonuATA SU SPORLARI (B)11-30ATA SU SPORLARI (A)AHMET ÖMÜRLÜBAY BURCU ALPAY GAMZE KARAMAN CENGİZ KARA
09.02.2019 18:30BSL2U-14 KIZLAR BASKE...BARTINÖmer Tepesi Spor SalonuBARTIN BELEDİYESİ11-30ALTUĞ SPORAHMET ÖMÜRLÜBAY BURCU ALPAY GAMZE KARAMANCENGİZ KARAMEHMET AKİF ÜNLÜ