İl Temsilcileri Bilgilendirme Toplantısı İstanbul’da Düzenleniyor

BASKETBOLCULARDAN ANLAMLI PANKART

BÜYÜK ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ

SEZON AÇILIŞI

2016-2017 ANADOLU YILDIZLAR LİGİ GRUP MÜSABAKALARI 6-7-8 OCAK 2017 TARİHLERİNDE BİNGÖL İLİMİZDE OYNANACAKTIR.

2016-2017 BASKETBOL SEZONU HAKEM EĞİTİM TOPLANTISI

0
TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı Başlıyor

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından, potansiyel sahibi genç basketbolcuların bilgilerinin kayıt altında tutulması ve gelişimlerinin düzenli olarak takip edilmesi adına TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı düzenlenecektir.


2019 ANTRENÖR GELİŞTİRME EĞİTİM FAALİYETLERİ

2019 Türkiye Basketbol Federasyonu Eğitim Kurulu çok yönlü eğitim anlayışı ile antrenörlerin bilimsel temellere dayalı gelişimini sağlama, basketbol içerisindeki yenilikleri sunma ve antrenörlerin daha donanımlı hale gelmelerine yardımcı olma hedefleriyle 2019 yılı eğitim faaliyetlerine başlıyor.


2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Genel Programı Belli Oldu

Türkiye Basketbol Federasyonu Altyapı Faaliyetleri Birimi tarafından düzenlenen 2018-2019 sezonu Altyapı Faaliyetleri Genel Programı açıklandı.


2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Sirküleri Yayınlandı

Türkiye Basketbol Federasyonu Altyapı Faaliyetleri Birimi tarafından düzenlenen Altyapı Organizasyonlarına ilişkin 2018-2019 sezonu Altyapı Faaliyetleri Sirküleri​ yayınlandı.


BİNGÖL BELEDİYESİ 3X3 SOKAK BASKETBOLU TURNUVASI

Bingöl Belediyesi 3x3 Sokak Basketbolu turnuvası


Basketbolun Temel Unsurları - Bingol

Antrenör Hakem Takim Masa Görevlisi Sporcu
Kategori Erkek Kadın Klasman Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın
A 0 0 Federasyon A 0 0 12 0 6 1 78 0
B 0 0 Federasyon B 0 0
C 2 1 Federasyon C 0 0
D 1 0 İl 11 3
E 0 0 Aday 1 0

Haftanın Maçları

Bingöl U16 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
16.02.2019 12:00AHS2A GRUBUBİNGÖLBingöl Karşıyaka Spor SalonuYEŞİLYURT SPOR (A)-YEŞİLYURT SPOR (B)
16.02.2019 14:00AHS3A GRUBUBİNGÖLBingöl Karşıyaka Spor SalonuAY SPOR (A)-AY SPOR (B)
17.02.2019 12:00AHS4A GRUBUBİNGÖLBingöl Karşıyaka Spor SalonuAY SPOR (B)-YEŞİLYURT SPOR (A)
17.02.2019 14:00AHS6A GRUBUBİNGÖLBingöl Karşıyaka Spor SalonuYEŞİLYURT SPOR (B)-AY SPOR (A)
18.02.2019 16:00AHS7A GRUBUBİNGÖLBingöl Karşıyaka Spor SalonuYEŞİLYURT SPOR (A)-AY SPOR (A)
18.02.2019 18:00AHS8A GRUBUBİNGÖLBingöl Karşıyaka Spor SalonuAY SPOR (B)-YEŞİLYURT SPOR (B)
20.02.2019 16:00AHS9A GRUBUBİNGÖLBingöl Karşıyaka Spor SalonuYEŞİLYURT SPOR (B)-YEŞİLYURT SPOR (A)
20.02.2019 18:00AHS10A GRUBUBİNGÖLBingöl Karşıyaka Spor SalonuAY SPOR (B)-AY SPOR (A)
21.02.2019 16:00AHS5A GRUBUBİNGÖLBingöl Karşıyaka Spor SalonuYEŞİLYURT SPOR (A)-AY SPOR (B)
21.02.2019 18:00AHS11A GRUBUBİNGÖLBingöl Karşıyaka Spor SalonuAY SPOR (A)-YEŞİLYURT SPOR (B)
22.02.2019 16:00AHS12A GRUBUBİNGÖLBingöl Karşıyaka Spor SalonuAY SPOR (A)-YEŞİLYURT SPOR (A)
22.02.2019 18:00AHS13A GRUBUBİNGÖLBingöl Karşıyaka Spor SalonuYEŞİLYURT SPOR (B)-AY SPOR (B)