2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Sirküleri Yayınlandı

2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Genel Programı Belli Oldu

2019 ANTRENÖR GELİŞTİRME EĞİTİM FAALİYETLERİ

U16 Yıldız Erkekler A liginde Bursa ili maçları tamamlanmıştır.

Büyük Erkekler B liginde Bursa ili maçları tamamlanmıştır.

2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Sirküleri

TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı Başlıyor

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından, potansiyel sahibi genç basketbolcuların bilgilerinin kayıt altında tutulması ve gelişimlerinin düzenli olarak takip edilmesi adına TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı düzenlenecektir.


Duyurular

Basketbolun Temel Unsurları - Bursa

Antrenör Hakem Takim Masa Görevlisi Sporcu
Kategori Erkek Kadın Klasman Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın
A 16 0 Federasyon A 0 0 229 43 40 68 2768 401
B 23 2 Federasyon B 7 0
C 32 1 Federasyon C 7 2
D 38 2 İl 59 12
E 26 1 Aday 30 8

Haftanın Maçları

Bursa U18 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
19.04.2019 20:00AKG488KlasmanBURSAÇekirge Spor SalonuOKSİJEN GENÇLİK (A)77-73ANADOLU ASYA SP.KL.
20.04.2019 16:30AKG460Play OutBURSATofaş Spor SalonuEGE YILDIZLARI76-63ORHANGAZİ BELEDİYESİ
21.04.2019 13:30AKG487KlasmanBURSAGemlik Spor SalonuGEMLİK BASKETBOL79-89OKSİJEN GENÇLİK (A)
21.04.2019 19:00AKG504KlasmanBURSATofaş Spor SalonuBURSA BASKET (B)57-41GEMLİK SPOR
22.04.2019 20:00AKG489KlasmanBURSAÇekirge Spor SalonuANADOLU ASYA SP.KL.55-49BURSA BASKET (B)
24.04.2019 19:30AKG506KlasmanBURSAGemlik Spor SalonuGEMLİK SPOR40-91BURSA BASKET (A)
24.04.2019 20:00AKG459Play OutBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuFASTLINE GENÇLİK (A)52-81MG SPOR (B)
24.04.2019 20:45AKG475Play OutBURSATofaş Spor SalonuMG SPOR (A)100-57ELİT AKADEMİ
26.04.2019 18:15AKG507KlasmanBURSAGemlik Spor SalonuGEMLİK BASKETBOL-GEMLİK SPOR
26.04.2019 18:30AKG508KlasmanBURSAÇekirge Spor SalonuBURSA BASKET (A)-ANADOLU ASYA SP.KL.
26.04.2019 20:00AKG505KlasmanBURSAÇekirge Spor SalonuOKSİJEN GENÇLİK (A)-BURSA BASKET (B)
26.04.2019 20:00AKG457Play OutBURSABursa Atatürk Spor SalonuELİT AKADEMİ-EGE YILDIZLARI
27.04.2019 18:30AKG490KlasmanBURSABursa Atatürk Spor SalonuBURSA BASKET (A)-GEMLİK BASKETBOL
28.04.2019 13:30AKG491KlasmanBURSAGemlik Spor SalonuGEMLİK SPOR-OKSİJEN GENÇLİK (A)
28.04.2019 16:00AKG510KlasmanBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuANADOLU ASYA SP.KL.-GEMLİK BASKETBOL
28.04.2019 16:30AKG476Play OutBURSATofaş Spor SalonuEGE YILDIZLARI-MG SPOR (A)
28.04.2019 18:00AKG478Play OutBURSATofaş Spor SalonuELİT AKADEMİ-FASTLINE GENÇLİK (A)
28.04.2019 19:00AKG509KlasmanBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuBURSA BASKET (B)-BURSA BASKET (A)
29.04.2019 19:00AKG477Play OutBURSAOrhangazi Spor SalonuORHANGAZİ BELEDİYESİ-MG SPOR (B)
Bursa U16 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
16.04.2019 20:45AKN901Klasman A GrubuBURSAMudanya Gsgm S.S.ANADOLU ASYA SP.KL.79-64ORHANGAZİ BELEDİYESİ
17.04.2019 18:30AKN854Play OutBURSAÇekirge Spor SalonuBURSASPOR72-48ELİT AKADEMİ (B)
18.04.2019 19:30AKN884Klasman A GrubuBURSAOrhangazi Spor SalonuORHANGAZİ BELEDİYESİ44-65İNEGÖL BELEDİYESPOR
18.04.2019 20:45AKN906Klasman A GrubuBURSATofaş Spor SalonuGENÇ SARAY GENÇLİK48-57AHMET ERDEM AND.LİS. (A)
18.04.2019 20:45AKN905Klasman A GrubuBURSAMudanya Gsgm S.S.ELİT AKADEMİ (A)80-70ANADOLU ASYA SP.KL.
19.04.2019 20:45AKN903Klasman A GrubuBURSAMudanya Gsgm S.S.AHMET ERDEM AND.LİS. (A)58-56ELİT AKADEMİ (A)
20.04.2019 12:30AKN927Klasman B GrubuBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuBURSA BASKET (B)35-41YILDIZ GENÇLİK
20.04.2019 15:00AKN857Play OutBURSATofaş Spor SalonuBURSASPOR35-64MG SPOR (B)
21.04.2019 11:30AKN929Klasman B GrubuBURSATofaş Spor SalonuAHMET ERDEM AND.LİS. (B)52-50YILDIZ GENÇLİK
21.04.2019 13:00AKN864Klasman A GrubuBURSAİnegöl Spor SalonuİNEGÖL BELEDİYESPOR38-71BURSA BASKET (A)
21.04.2019 16:00AKN890Klasman A GrubuBURSATofaş Spor SalonuGENÇ SARAY GENÇLİK43-52ANADOLU ASYA SP.KL.
21.04.2019 17:30AKN888Klasman A GrubuBURSATofaş Spor SalonuELİT AKADEMİ (A)92-56ORHANGAZİ BELEDİYESİ
22.04.2019 18:30AKN860Klasman A GrubuBURSABursa Atatürk Spor SalonuELİT AKADEMİ (A)61-64İNEGÖL BELEDİYESPOR
22.04.2019 20:00AKN845Play OutBURSABursa Atatürk Spor SalonuŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL73-69ELİT AKADEMİ (B)
25.04.2019 19:30AKN924Klasman B GrubuBURSAYenişehir Spor SalonuYENİŞEHİR GELİŞİM44-40BURSA BASKET (B)
25.04.2019 20:00AKN850Play OutBURSABursa Atatürk Spor SalonuŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL53-58MG SPOR (B)
26.04.2019 19:30AKN869Klasman A GrubuBURSAOrhangazi Spor SalonuORHANGAZİ BELEDİYESİ-GENÇ SARAY GENÇLİK
27.04.2019 11:30AKN852Play OutBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuELİT AKADEMİ (B)-MG SPOR (B)
27.04.2019 18:30AKN871Klasman A GrubuBURSAÇekirge Spor SalonuGENÇ SARAY GENÇLİK-ELİT AKADEMİ (A)
28.04.2019 17:30AKN914Klasman A GrubuBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuBURSA BASKET (A)-ANADOLU ASYA SP.KL.
28.04.2019 18:00AKN851Play OutBURSAÇekirge Spor SalonuŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL-BURSASPOR
29.04.2019 19:00AKN931Klasman B GrubuBURSAYenişehir Spor SalonuYENİŞEHİR GELİŞİM-AHMET ERDEM AND.LİS. (B)
29.04.2019 20:30AKN911Klasman A GrubuBURSATofaş Spor SalonuAHMET ERDEM AND.LİS. (A)-BURSA BASKET (A)
30.04.2019 19:00AKN891Klasman A GrubuBURSAİnegöl Spor SalonuİNEGÖL BELEDİYESPOR-AHMET ERDEM AND.LİS. (A)
30.04.2019 20:30AKN930Klasman B GrubuBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuYILDIZ GENÇLİK-GEMLİK SPOR
02.05.2019 19:00AKN932Klasman B GrubuBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuAHMET ERDEM AND.LİS. (B)-BURSA BASKET (B)
Bursa U14 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
16.04.2019 19:30BTF630Klasman C GrubuBURSAYenişehir Spor SalonuYENİŞEHİR GELİŞİM (A)62-38OSMANGAZİ BELEDİYE
17.04.2019 19:30BTF555Klasman A GrubuBURSAGemlik Spor SalonuGEMLİK SPOR36-61SPORBOL (B)
17.04.2019 20:30BTF596Klasman B GrubuBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuMG SPOR (A)54-52GENÇ SARAY GENÇLİK
18.04.2019 19:00BTF548Play OutBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuCAN ALTINTIĞ BASKET (A)68-76OKSİJEN GENÇLİK (B)
18.04.2019 19:15BTF595Klasman B GrubuBURSAMudanya Gsgm S.S.ELİT AKADEMİ51-75OKSİJEN GENÇLİK (A)
18.04.2019 20:30BTF577Klasman A GrubuBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuKESTEL BELEDİYE GENÇLİK 49-38GEMLİK SPOR
19.04.2019 19:00BTF542Play OutBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (A)73-54NİLÜFER BELEDİYE (A)
19.04.2019 19:15BTF566Klasman A GrubuBURSATofaş Spor SalonuAHMET ERDEM AND. LİS. (A)78-57KESTEL BELEDİYE GENÇLİK
19.04.2019 20:30BTF627Klasman C GrubuBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (B)38-61NİLÜFER BELEDİYE (B)
20.04.2019 15:30BTF561Klasman A GrubuBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuAHMET ERDEM AND. LİS. (A)63-95İNEGÖL BELEDİYESPOR
21.04.2019 12:00BTF579Klasman A GrubuBURSAGemlik Spor SalonuGEMLİK SPOR35-61AHMET ERDEM AND. LİS. (A)
21.04.2019 13:00BTF545Play OutBURSATofaş Spor SalonuNİLÜFER BELEDİYE (A)79-56OKSİJEN GENÇLİK (B)
21.04.2019 14:30BTF540Play OutBURSATofaş Spor SalonuCAN ALTINTIĞ BASKET (A)44-64ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (A)
22.04.2019 18:30BTF629Klasman C GrubuBURSAÇekirge Spor SalonuNİLÜFER BELEDİYE (B)80-25BURSA BASKET
22.04.2019 20:00BTF598Klasman B GrubuBURSATofaş Spor SalonuOKSİJEN GENÇLİK (A)58-81SPORBOL (A)
24.04.2019 18:30BTF600Klasman B GrubuBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuMG SPOR (A)60-101ORHANGAZİ BELEDİYESİ
24.04.2019 19:15BTF597Klasman B GrubuBURSATofaş Spor SalonuELİT AKADEMİ75-45GENÇ SARAY GENÇLİK
24.04.2019 19:30BTF564Klasman A GrubuBURSAİnegöl Spor SalonuİNEGÖL BELEDİYESPOR74-35SPORBOL (B)
25.04.2019 18:30BTF631Klasman C GrubuBURSABursa Atatürk Spor SalonuŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (B)49-39OSMANGAZİ BELEDİYE
26.04.2019 19:00BTF632Klasman C GrubuBURSAYenişehir Spor SalonuYENİŞEHİR GELİŞİM (A)-AHMET ERDEM AND. LİS. (B)
28.04.2019 19:00BTF550Play OutBURSABursa Atatürk Spor SalonuNİLÜFER BELEDİYE (A)-CAN ALTINTIĞ BASKET (A)
29.04.2019 20:00BTF581Klasman A GrubuBURSAÇekirge Spor SalonuSPORBOL (B)-KESTEL BELEDİYE GENÇLİK
01.05.2019 20:00BTF635Klasman C GrubuBURSAÇekirge Spor SalonuAHMET ERDEM AND. LİS. (B)-ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (B)
02.05.2019 18:15BTF554Klasman A GrubuBURSAGemlik Spor SalonuGEMLİK SPOR-İNEGÖL BELEDİYESPOR
02.05.2019 18:30BTF601Klasman B GrubuBURSABursa Atatürk Spor SalonuGENÇ SARAY GENÇLİK-OKSİJEN GENÇLİK (A)
02.05.2019 19:00BTF603Klasman B GrubuBURSAOrhangazi Spor SalonuORHANGAZİ BELEDİYESİ-ELİT AKADEMİ
02.05.2019 20:00BTF602Klasman B GrubuBURSAÇekirge Spor SalonuSPORBOL (A)-MG SPOR (A)
02.05.2019 20:30BTF634Klasman C GrubuBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuBURSA BASKET-YENİŞEHİR GELİŞİM (A)
02.05.2019 20:45BTF633Klasman C GrubuBURSATofaş Spor SalonuOSMANGAZİ BELEDİYE-NİLÜFER BELEDİYE (B)
Bursa U12 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
16.04.2019 20:00CCP95U 12 KızlarBURSAÇekirge Spor SalonuGÜLBAHÇE65-32GENÇ SARAY GENÇLİK
20.04.2019 11:30CCP96U 12 KızlarBURSAMudanya Gsgm S.S.OKSİJEN GENÇLİK (B)30-43OKSİJEN GENÇLİK (A)
20.04.2019 14:00CCP72U 12 KızlarBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuGENÇ SARAY GENÇLİK0-20BURSA YILDIZLARI
21.04.2019 12:00CCP97U 12 KızlarBURSAMustafakemalpaşa ATATÜRK Spor SalonuM.K.PAŞA ÇİMEN SPOR50-42GÜLBAHÇE
22.04.2019 18:30CCP78U 12 KızlarBURSATofaş Spor SalonuOKSİJEN GENÇLİK (B)35-44M.K.PAŞA ÇİMEN SPOR
24.04.2019 18:30CCP98U 12 KızlarBURSABursa Atatürk Spor SalonuBURSA YILDIZLARI56-40M.K.PAŞA ÇİMEN SPOR
25.04.2019 20:45CCP73U 12 KızlarBURSATofaş Spor SalonuFASTLINE GENÇLİK49-23GENÇ SARAY GENÇLİK
26.04.2019 18:30CCP74U 12 KızlarBURSABursa Atatürk Spor SalonuGÜLBAHÇE-OKSİJEN GENÇLİK (B)
27.04.2019 17:00CCP103U 12 KızlarBURSABursa Atatürk Spor SalonuOKSİJEN GENÇLİK (A)-BURSA YILDIZLARI
27.04.2019 17:30CCP102U 12 KızlarBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuOKSİJEN GENÇLİK (B)-FASTLINE GENÇLİK
28.04.2019 10:00CCP99U 12 KızlarBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuGÜLBAHÇE-OKSİJEN GENÇLİK (A)
28.04.2019 11:30CCP100U 12 KızlarBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuFASTLINE GENÇLİK-M.K.PAŞA ÇİMEN SPOR
28.04.2019 16:30CCP101U 12 KızlarBURSAÇekirge Spor SalonuBURSA YILDIZLARI-OKSİJEN GENÇLİK (B)
01.05.2019 17:00CCP75U 12 KızlarBURSAMustafakemalpaşa ATATÜRK Spor SalonuM.K.PAŞA ÇİMEN SPOR-GENÇ SARAY GENÇLİK
Bursa U12 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
16.04.2019 18:30CCR342B Ligi Kırmızı GrupBURSAÇekirge Spor SalonuSPORBOL (B)51-68İNEGÖL BELEDİYESPOR
16.04.2019 19:15CCR436A LigiBURSAMudanya Gsgm S.S.ÖRNEK KOLEJ40-22ÇAKIR EĞİTİM
16.04.2019 20:00CCR379A LigiBURSATofaş Spor SalonuBURSA BŞB.63-49KESTEL BELEDİYE GENÇLİK
16.04.2019 20:30CCR499B Ligi Beyaz GrupBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuNİLÜFER BELEDİYE72-37ELİT AKADEMİ
17.04.2019 18:30CCR390A LigiBURSATofaş Spor SalonuMG SPOR83-35ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL
17.04.2019 19:00CCR388A LigiBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuKESTEL BELEDİYE GENÇLİK 79-33M.K.PAŞA ÇİMEN SPOR
17.04.2019 20:00CCR501B Ligi Beyaz GrupBURSAÇekirge Spor SalonuELİT AKADEMİ40-29KARACABEY BELEDİYE SPOR
19.04.2019 20:45CCR431A LigiBURSATofaş Spor SalonuBURSA BŞB.68-62OKSİJEN GENÇLİK (A)
20.04.2019 10:00CCR429A LigiBURSAMudanya Gsgm S.S.MG SPOR83-34A LİNE GSK (A)
20.04.2019 11:00CCR530Eleme TuruBURSAİnegöl Spor SalonuİNEGÖL BELEDİYESPOR66-60NİLÜFER SPOR KULÜBÜ
20.04.2019 11:00CCR528Eleme TuruBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuYELKEN AKADEMİSİ59-42MUDANYA KLAS
20.04.2019 13:00CCR430A LigiBURSAMudanya Gsgm S.S.ÖRNEK KOLEJ67-31M.K.PAŞA ÇİMEN SPOR
20.04.2019 17:00CCR529Eleme TuruBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuAHMET ERDEM AND. LİS.72-28SPORBOL (B)
25.04.2019 19:00CCR532Eleme TuruBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuBURSA YILDIZLARI67-29ÇAKIR EĞİTİM
25.04.2019 19:15CCR531Eleme TuruBURSATofaş Spor SalonuGENÇ SARAY GENÇLİK82-71FİNAL SPOR
25.04.2019 20:30CCR533Eleme TuruBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuA LİNE GSK (A)85-29M.K.PAŞA ÇİMEN SPOR
27.04.2019 13:00CCR548Play OffBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuKESTEL BELEDİYE GENÇLİK -ÖRNEK KOLEJ
28.04.2019 10:00CCR574Play OutBURSABursa Atatürk Spor SalonuAHMET ERDEM AND. LİS.-A LİNE GSK (A)
28.04.2019 13:00CCR565Play OutBURSABursa Atatürk Spor SalonuGENÇ SARAY GENÇLİK-YELKEN AKADEMİSİ
28.04.2019 13:00CCR564Play OutBURSAİnegöl Spor SalonuİNEGÖL BELEDİYESPOR-BURSA YILDIZLARI
30.04.2019 19:00CCR534Play OffBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL-MG SPOR
01.05.2019 18:30CCR576Play OutBURSAÇekirge Spor SalonuA LİNE GSK (A)-GENÇ SARAY GENÇLİK
01.05.2019 19:00CCR575Play OutBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuYELKEN AKADEMİSİ-İNEGÖL BELEDİYESPOR
01.05.2019 20:15CCR544Play OffBURSABursa Atatürk Spor SalonuMG SPOR-KESTEL BELEDİYE GENÇLİK
01.05.2019 20:30CCR578Play OutBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuBURSA YILDIZLARI-AHMET ERDEM AND. LİS.
01.05.2019 20:45CCR545Play OffBURSATofaş Spor SalonuOKSİJEN GENÇLİK (A)-ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL
02.05.2019 20:00CCR535Play OffBURSAMudanya Gsgm S.S.BURSA BŞB.-OKSİJEN GENÇLİK (A)
Bursa U11 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
20.04.2019 14:30AKK27U11 Minik KızlarBURSAMudanya Gsgm S.S.FASTLINE GENÇLİK43-25M.K.PAŞA ÇİMEN SPOR
02.05.2019 19:15AKK30U11 Minik KızlarBURSATofaş Spor SalonuGÜLBAHÇE-M.K.PAŞA ÇİMEN SPOR
Bursa U11 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
16.04.2019 18:30AKL389Eleme TuruBURSABursa Atatürk Spor SalonuOKSİJEN GENÇLİK (A)79-44GEMLİK SPOR
19.04.2019 19:15AKL390Eleme TuruBURSATofaş Spor SalonuBİZ OLALIM SPOR34-54ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL
28.04.2019 11:30AKL391Play OffBURSABursa Atatürk Spor SalonuÖRNEK KOLEJ-YILDIZ GENÇLİK
28.04.2019 12:00AKL444Play OutBURSAGemlik Spor SalonuGEMLİK BASKETBOL-BURSA BŞB.
29.04.2019 18:30AKL406Play OffBURSAÇekirge Spor SalonuŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL-ÖRNEK KOLEJ
29.04.2019 18:30AKL405Play OffBURSAMudanya Gsgm S.S.YILDIZ GENÇLİK-OKSİJEN GENÇLİK (B)
29.04.2019 19:00AKL428Play OutBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuBURSA BŞB.-M.K.PAŞA ÇİMEN SPOR
29.04.2019 20:00AKL398Play OffBURSAMudanya Gsgm S.S.OKSİJEN GENÇLİK (A)-MG SPOR
30.04.2019 18:30AKL422Play OutBURSATofaş Spor SalonuALTINOK SPOR KULÜBÜ-M.K.PAŞA ÇİMEN SPOR
01.05.2019 18:00AKL427Play OutBURSAGemlik Spor SalonuGEMLİK SPOR-GEMLİK BASKETBOL
01.05.2019 19:15AKL417Play OffBURSATofaş Spor SalonuŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL-OKSİJEN GENÇLİK (A)
02.05.2019 18:30AKL416Play OffBURSAÇekirge Spor SalonuMG SPOR-OKSİJEN GENÇLİK (B)
Bursa U10 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
16.04.2019 18:30CLD62Eleme TuruBURSATofaş Spor SalonuMG SPOR (B)83-32AYYILDIZ SPOR
16.04.2019 19:00CLD63Eleme TuruBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuBURSA BŞB.58-21ELİT AKADEMİ
17.04.2019 20:00CLD64Eleme TuruBURSATofaş Spor SalonuMG SPOR (A)80-29KESTEL BELEDİYE GENÇLİK
18.04.2019 18:30CLD65Eleme TuruBURSABursa Atatürk Spor SalonuOKSİJEN GENÇLİK49-27YELKEN AKADEMİSİ
18.04.2019 19:15CLD66Eleme TuruBURSATofaş Spor SalonuA LİNE GSK41-33GENÇ SARAY GENÇLİK
19.04.2019 19:15CLD67Eleme TuruBURSAMudanya Gsgm S.S.CAN ALTINTIĞ BASKET27-46MKP ÇİMEN SPOR
27.04.2019 10:00CLD121Play OutBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuELİT AKADEMİ-YELKEN AKADEMİSİ
27.04.2019 14:30CLD107Play OutBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuKESTEL BELEDİYE GENÇLİK -CAN ALTINTIĞ BASKET
27.04.2019 16:00CLD120Play OutBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuAYYILDIZ SPOR-GENÇ SARAY GENÇLİK
28.04.2019 13:00CLD69Play OffBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuMG SPOR (A)-MKP ÇİMEN SPOR
28.04.2019 14:30CLD123Play OutBURSABursa Atatürk Spor SalonuYELKEN AKADEMİSİ-AYYILDIZ SPOR
28.04.2019 14:30CLD75Play OffBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuOKSİJEN GENÇLİK-MG SPOR (B)
28.04.2019 16:00CLD110Play OutBURSABursa Atatürk Spor SalonuELİT AKADEMİ-KESTEL BELEDİYE GENÇLİK
28.04.2019 17:30CLD124Play OutBURSABursa Atatürk Spor SalonuGENÇ SARAY GENÇLİK-CAN ALTINTIĞ BASKET
29.04.2019 19:00CLD90Play OffBURSATofaş Spor SalonuMG SPOR (B)-A LİNE GSK
29.04.2019 20:30CLD77Play OffBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuBURSA BŞB.-OKSİJEN GENÇLİK
30.04.2019 20:00CLD82Play OffBURSATofaş Spor SalonuBURSA BŞB.-MG SPOR (A)
02.05.2019 18:30CLD80Play OffBURSAMustafakemalpaşa ATATÜRK Spor SalonuMKP ÇİMEN SPOR-A LİNE GSK