2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Sirküleri Yayınlandı

TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı Başlıyor

2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Genel Programı Belli Oldu

2019 ANTRENÖR GELİŞTİRME EĞİTİM FAALİYETLERİ

2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Sirküleri

0

Basketbolun Temel Unsurları - Bursa

Antrenör Hakem Takim Masa Görevlisi Sporcu
Kategori Erkek Kadın Klasman Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın
A 16 0 Federasyon A 0 0 226 42 25 43 2537 333
B 23 2 Federasyon B 7 0
C 32 1 Federasyon C 7 2
D 35 2 İl 59 12
E 24 1 Aday 10 3

Haftanın Maçları

Bursa U18 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
17.01.2019 19:15AKF63U18 Genç KızlarBURSAMudanya Gsgm S.S.OKSİJEN GENÇLİK (A)-FASTLINE GENÇLİK
17.01.2019 20:00AKF66U18 Genç KızlarBURSATofaş Spor SalonuBİZ OLALIM SPOR-OKSİJEN GENÇLİK (B)
21.01.2019 16:30AKF64U18 Genç KızlarBURSAÇekirge Spor SalonuOKSİJEN GENÇLİK (B)-OKSİJEN GENÇLİK (A)
21.01.2019 18:00AKF67U18 Genç KızlarBURSAÇekirge Spor SalonuBİZ OLALIM SPOR-FASTLINE GENÇLİK
Bursa U18 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
14.01.2019 19:15AKG297A LigiBURSAMudanya Gsgm S.S.BURSASPOR (A)90-68OKSİJEN GENÇLİK (A)
16.01.2019 18:30AKG299A LigiBURSAÇekirge Spor SalonuELİT AKADEMİ56-73BURSASPOR (B)
16.01.2019 19:00AKG316A LigiBURSABursa Atatürk Spor SalonuBURSASPOR (A)74-40BURSA BASKET (A)
16.01.2019 20:00AKG417B Ligi Yeşil GrupBURSATofaş Spor SalonuFASTLINE GENÇLİK (A)91-60OKSİJEN GENÇLİK (B)
17.01.2019 19:30AKG335A LigiBURSAOrhangazi Spor SalonuORHANGAZİ BELEDİYESİ-BURSA BASKET (A)
17.01.2019 20:00AKG399B Ligi Beyaz GrupBURSABursa Atatürk Spor SalonuMG SPOR (A)-EGE YILDIZLARI
17.01.2019 20:45AKG300A LigiBURSAMudanya Gsgm S.S.TOFAŞ-BURSA YILDIZLARI
19.01.2019 17:00AKG325A LigiBURSABursa Atatürk Spor SalonuYEŞİM SPOR-TOFAŞ
19.01.2019 17:00AKG320A LigiBURSATofaş Spor SalonuFİNAL SPOR-BURSA YILDIZLARI
Bursa U16 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
14.01.2019 19:00AKM98BURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuOKSİJEN GENÇLİK31-72GENÇ SARAY GENÇLİK
16.01.2019 20:30AKM100BURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuFASTLINE GENÇLİK46-68BİZ OLALIM SPOR
18.01.2019 19:15AKM101BURSAMudanya Gsgm S.S.GENÇ SARAY GENÇLİK-KESTEL BELEDİYE GENÇLİK
18.01.2019 20:45AKM95BURSAMudanya Gsgm S.S.BİZ OLALIM SPOR-OKSİJEN GENÇLİK
20.01.2019 11:00AKM96BURSAMudanya Gsgm S.S.BİZ OLALIM SPOR-KESTEL BELEDİYE GENÇLİK
20.01.2019 12:30AKM97BURSAMudanya Gsgm S.S.FASTLINE GENÇLİK-OKSİJEN GENÇLİK
22.01.2019 18:30AKM94BURSABursa Atatürk Spor SalonuFASTLINE GENÇLİK-GENÇ SARAY GENÇLİK
22.01.2019 20:00AKM92BURSABursa Atatürk Spor SalonuOKSİJEN GENÇLİK-KESTEL BELEDİYE GENÇLİK
Bursa U16 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
14.01.2019 18:30AKN505A LigiBURSATofaş Spor SalonuELİT AKADEMİ (A)43-107BURSA YILDIZLARI
14.01.2019 18:30AKN493A LigiBURSAÇekirge Spor SalonuBURSA BASKET (A)28-74TOFAŞ (A)
14.01.2019 19:00AKN649B Ligi Beyaz GrupBURSABursa Atatürk Spor SalonuFASTLINE GENÇLİK (A)41-39YILDIZ GENÇLİK
14.01.2019 19:30AKN648B Ligi Beyaz GrupBURSAİnegöl Spor SalonuİNEGÖL ÇARŞI43-57YENİŞEHİR GELİŞİM
14.01.2019 20:00AKN690B Ligi Yeşil GrupBURSAÇekirge Spor SalonuBURSA BASKET (B)30-78BURSASPOR
14.01.2019 20:00AKN503A LigiBURSATofaş Spor SalonuAHMET ERDEM AND.LİS. (A)70-77OKSİJEN GENÇLİK (A)
14.01.2019 20:30AKN805B Ligi Kırmızı GrupBURSABursa Atatürk Spor SalonuSPORBOL (A)32-106MG SPOR (B)
16.01.2019 18:30AKN606A LigiBURSATofaş Spor SalonuFİNAL SPOR66-67MG SPOR (A)
17.01.2019 18:30AKN603A LigiBURSATofaş Spor SalonuA LİNE GSK-OKSİJEN GENÇLİK (A)
18.01.2019 18:30AKN602A LigiBURSATofaş Spor SalonuBURSA YILDIZLARI-FİNAL SPOR
18.01.2019 18:30AKN601A LigiBURSAÇekirge Spor SalonuTOFAŞ (A)-İNEGÖL BELEDİYESPOR
18.01.2019 18:30AKN492A LigiBURSABursa Atatürk Spor SalonuAHMET ERDEM AND.LİS. (A)-BURSA BASKET (A)
18.01.2019 19:00AKN647B Ligi Beyaz GrupBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL-EGE YILDIZLARI (B)
18.01.2019 20:00AKN605A LigiBURSABursa Atatürk Spor SalonuBURSA BŞB.-ELİT AKADEMİ (A)
20.01.2019 10:00AKN490A LigiBURSATofaş Spor SalonuFİNAL SPOR-TOFAŞ (A)
20.01.2019 11:00AKN598A LigiBURSAİnegöl Spor SalonuİNEGÖL BELEDİYESPOR-AHMET ERDEM AND.LİS. (A)
20.01.2019 11:00AKN491A LigiBURSAÇekirge Spor SalonuBURSA BASKET (A)-BURSA BŞB.
20.01.2019 11:30AKN489A LigiBURSATofaş Spor SalonuMG SPOR (A)-BURSA YILDIZLARI
20.01.2019 12:30AKN600A LigiBURSAÇekirge Spor SalonuOKSİJEN GENÇLİK (A)-EGE YILDIZLARI (A)
20.01.2019 14:00AKN599A LigiBURSAÇekirge Spor SalonuELİT AKADEMİ (A)-A LİNE GSK
22.01.2019 18:30AKN487A LigiBURSAÇekirge Spor SalonuEGE YILDIZLARI (A)-ELİT AKADEMİ (A)
22.01.2019 19:30AKN488A LigiBURSATofaş Spor SalonuAHMET ERDEM AND.LİS. (A)-FİNAL SPOR
22.01.2019 21:00AKN596A LigiBURSATofaş Spor SalonuBURSA BŞB.-İNEGÖL BELEDİYESPOR
23.01.2019 16:45AKN597A LigiBURSAÇekirge Spor SalonuA LİNE GSK-BURSA BASKET (A)
23.01.2019 18:30AKN595A LigiBURSABursa Atatürk Spor SalonuTOFAŞ (B)-OKSİJEN GENÇLİK (A)
Bursa U14 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
13.01.2019 11:00BTE100BURSAMustafakemalpaşa ATATÜRK Spor SalonuM.K.PAŞA ÇİMEN SPOR20-0OKSİJEN GENÇLİK (B)
17.01.2019 19:00BTE101BURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuNÜANS DANS GENÇLİK-M.K.PAŞA ÇİMEN SPOR
17.01.2019 20:30BTE102BURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuFASTLINE GENÇLİK-GÜLBAHÇE
Bursa U14 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
13.01.2019 11:00BTF521BURSAMudanya Gsgm S.S.A LİNE GSK49-53ELİT AKADEMİ
13.01.2019 11:00BTF516BURSABursa Atatürk Spor SalonuOKSİJEN GENÇLİK (A)29-65ÖRNEK KOLEJ
13.01.2019 12:30BTF517BURSABursa Atatürk Spor SalonuBURSA BŞB. (A)50-95TOFAŞ
13.01.2019 14:00BTF518BURSABursa Atatürk Spor SalonuAHMET ERDEM AND. LİS. (A)28-64MG SPOR (B)
13.01.2019 14:00BTF471B Ligi Mavi GrupBURSAMudanya Gsgm S.S.OKSİJEN GENÇLİK (B)64-46NİLÜFER BELEDİYE (B)
13.01.2019 15:30BTF519BURSABursa Atatürk Spor SalonuBURSA YILDIZLARI49-36İNEGÖL BELEDİYESPOR
13.01.2019 17:00BTF520BURSABursa Atatürk Spor SalonuÇAKIR EĞİTİM42-53MG SPOR (A)
13.01.2019 17:00BTF393B Ligi Kırmızı GrupBURSAMudanya Gsgm S.S.ALTINOK SPOR KULÜBÜ37-57GENÇ SARAY GENÇLİK
14.01.2019 20:30BTF335B Ligi Yeşil GrupBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuSPORBOL (A)78-38GEMLİK SPOR
16.01.2019 19:00BTF410B Ligi Kırmızı GrupBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuCAN ALTINTIĞ BASKET (B)61-44BURSA İLKEM GENÇLİK (B)
16.01.2019 19:30BTF337B Ligi Yeşil GrupBURSAKaracabey Spor SalonuKARACABEY BELEDİYE SPOR 36-58NİLÜFER SPOR KULÜBÜ
18.01.2019 19:30BTF411B Ligi Kırmızı GrupBURSAYenişehir Spor SalonuYENİŞEHİR GELİŞİM (B)-VATAN SPOR KULÜBÜ (A)
18.01.2019 20:30BTF309B Ligi Yeşil GrupBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuEGE YILDIZLARI-ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (B)
19.01.2019 14:00BTF522BURSAÇekirge Spor SalonuBURSA BŞB. (A)-OKSİJEN GENÇLİK (A)
19.01.2019 15:30BTF523BURSAÇekirge Spor SalonuTOFAŞ-ÖRNEK KOLEJ
19.01.2019 17:00BTF524BURSAÇekirge Spor SalonuYELKEN AKADEMİSİ-MG SPOR (A)
19.01.2019 18:30BTF525BURSAÇekirge Spor SalonuBURSA YILDIZLARI-MG SPOR (B)
21.01.2019 19:30BTF526BURSAİnegöl Spor SalonuİNEGÖL BELEDİYESPOR-AHMET ERDEM AND. LİS. (A)
23.01.2019 19:00BTF527BURSATofaş Spor SalonuÖRNEK KOLEJ-TOFAŞ
23.01.2019 20:30BTF528BURSATofaş Spor SalonuMG SPOR (B)-BURSA YILDIZLARI
Bursa U12 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
13.01.2019 12:00CCR324B Ligi Mavi GrupBURSAGemlik Spor SalonuGEMLİK BASKETBOL38-49NİLÜFER SPOR KULÜBÜ
13.01.2019 12:30CCR515B Ligi Beyaz GrupBURSAMudanya Gsgm S.S.A LİNE GSK (B)33-42ELİT AKADEMİ
13.01.2019 12:30CCR446A LigiBURSAMustafakemalpaşa ATATÜRK Spor SalonuM.K.PAŞA ÇİMEN SPOR15-77ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL
13.01.2019 15:00CCR311B Ligi Mavi GrupBURSATofaş Spor SalonuOKSİJEN GENÇLİK (B)30-59AHMET ERDEM AND. LİS.
13.01.2019 15:30CCR514B Ligi Beyaz GrupBURSAMudanya Gsgm S.S.GENÇ SARAY GENÇLİK61-55SPORBOL (A)
Bursa Büyük Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
13.01.2019 16:30AKE369B LigiBURSATofaş Spor SalonuDERİN SPOR KULÜBÜ42-37A LİNE GSK
13.01.2019 18:30AKE245A LigiBURSABursa Atatürk Spor SalonuELİT AKADEMİ84-67İNEGÖL ÇARŞI
14.01.2019 19:30AKE260A LigiBURSAGemlik Spor SalonuGEMLİK VEFA69-106YEŞİM SPOR
14.01.2019 20:45AKE257A LigiBURSAMudanya Gsgm S.S.SINAV OKULLARI SPOR KULÜBÜ 116-78FASTLINE GENÇLİK
16.01.2019 20:00AKE290A LigiBURSAÇekirge Spor SalonuGEÇİT SPOR KULÜBÜ0-20VETERAN SPOR KULÜBÜ
16.01.2019 20:30AKE249A LigiBURSABursa Atatürk Spor SalonuSINAV OKULLARI SPOR KULÜBÜ 68-88YEŞİM SPOR
17.01.2019 19:30AKE389B LigiBURSAGemlik Spor SalonuGEMLİK SPOR-TOPHANE ROTARY
18.01.2019 20:00AKE215A LigiBURSATofaş Spor SalonuYEŞİM SPOR-OKSİJEN GENÇLİK
18.01.2019 20:00AKE201A LigiBURSAÇekirge Spor SalonuYELKEN AKADEMİSİ-GEMLİK VEFA
20.01.2019 12:00AKE291A LigiBURSAGemlik Spor SalonuGEMLİK VEFA-VATAN SPOR KULÜBÜ
20.01.2019 14:00AKE274A LigiBURSAMudanya Gsgm S.S.FASTLINE GENÇLİK-GEÇİT SPOR KULÜBÜ
20.01.2019 15:30AKE310A LigiBURSAÇekirge Spor SalonuELİT AKADEMİ-YELKEN AKADEMİSİ
21.01.2019 19:30AKE308A LigiBURSAÇekirge Spor SalonuVETERAN SPOR KULÜBÜ-SINAV OKULLARI SPOR KULÜBÜ
22.01.2019 20:00AKE283A LigiBURSAÇekirge Spor SalonuVETERAN SPOR KULÜBÜ-ELİT AKADEMİ
23.01.2019 18:15AKE207A LigiBURSAÇekirge Spor SalonuVATAN SPOR KULÜBÜ-YELKEN AKADEMİSİ
23.01.2019 19:30AKE269A LigiBURSAGemlik Spor SalonuGEMLİK VEFA-FASTLINE GENÇLİK
23.01.2019 19:45AKE287A LigiBURSAÇekirge Spor SalonuOKSİJEN GENÇLİK-SINAV OKULLARI SPOR KULÜBÜ
23.01.2019 20:00AKE206A LigiBURSABursa Atatürk Spor SalonuYEŞİM SPOR-GEÇİT SPOR KULÜBÜ