KURAL DEĞİŞİKLİKLERİ

2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Sirküleri Yayınlandı

2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Genel Programı Belli Oldu

2019 ANTRENÖR GELİŞTİRME EĞİTİM FAALİYETLERİ

TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı Başlıyor

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından, potansiyel sahibi genç basketbolcuların bilgilerinin kayıt altında tutulması ve gelişimlerinin düzenli olarak takip edilmesi adına TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı düzenlenecektir.


Duyurular

Basketbolun Temel Unsurları - Canakkale

Antrenör Hakem Takim Masa Görevlisi Sporcu
Kategori Erkek Kadın Klasman Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın
A 0 0 Federasyon A 0 1 61 20 9 23 630 168
B 3 0 Federasyon B 0 1
C 7 3 Federasyon C 2 1
D 1 2 İl 6 0
E 8 2 Aday 5 10

Haftanın Maçları

Çanakkale U12 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
21.04.2019 14:00CCS8ÇANAKKALE18 Mart Spor SalonuTÜRK TELEKOM20-60İÇDAŞ SPOR KULÜBÜSEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLUSABRİ GÜNDÜZ AYŞE YILDIZGÜLSÜM SARISAKALCUMALİ ÖZLERSEDA USTA
21.04.2019 15:30CCS7ÇANAKKALE18 Mart Spor SalonuİÇDAŞ SPOR KULÜBÜ(A)38-27GELECEĞİN YILDIZLARISEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLUSABRİ GÜNDÜZ GÜLSÜM SARISAKALKADRİYE KONCASEDA USTACUMALİ ÖZLER
23.04.2019 12:30CCS11ÇANAKKALE18 Mart Spor SalonuGELECEĞİN YILDIZLARI17-43TÜRK TELEKOMCEM BOYACIDOĞANCAN BAHADIR KADRİYE KONCAGÜLSÜM SARISAKALULAŞ ÜLKÜCUMALİ ÖZLER
28.04.2019 12:00CCS12ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuİÇDAŞ SPOR KULÜBÜ-GELECEĞİN YILDIZLARI
28.04.2019 13:30CCS13ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuTÜRK TELEKOM-İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ(A)
Çanakkale U12 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
16.04.2019 18:30CCT132ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuIŞIK GENÇLİK36-46HASTANEBAYIRICEM BOYACIDOĞANCAN BAHADIR ZELİHA DURANULAŞ ÜLKÜZEYNEP YILDIRIMAHMET YILDIRIM
16.04.2019 20:30CCT133ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuTÜRK TELEKOM (B)16-58TÜRK TELEKOM (A)CEM BOYACIDOĞANCAN BAHADIR ULAŞ ÜLKÜZELİHA DURANZEYNEP YILDIRIMAHMET YILDIRIM
20.04.2019 14:00CCT135ÇANAKKALEBiga Gençlik Spor İl Müdürlüğü Spor SalonuBİGA ADA SPOR38-46DEV ADAM POTANIN RENKLERİSEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLUHAVVA MİRHAN ATEŞER AHMET KAYABÜŞRANUR KÜRTÜNLÜSEDA USTA
20.04.2019 14:00CCT131ÇANAKKALEAYVACIK SPOR SALONUAYVACIK BELEDİYE18-54IŞIK GENÇLİKCEM BOYACICİHAN YÜCEL GÜLSÜM SARISAKALİKBAL GÜMÜŞCUMALİ ÖZLER
20.04.2019 15:00CCT134ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuKEPEZ SPOR-AYVACIK BELEDİYE
21.04.2019 12:00CCT136ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuKEPEZ SPOR-HASTANEBAYIRI
21.04.2019 14:00CCT139ÇANAKKALEAYVACIK SPOR SALONUAYVACIK BELEDİYE22-36BİGA ADA SPORCEM BOYACICİHAN YÜCEL AHMET KAYAAHMET YILDIRIMİREM DANİÇ
23.04.2019 17:00CCT137ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuGELECEĞİN YILDIZLARI34-37TÜRK TELEKOM(B)SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLUCEM BOYACI AYŞE YILDIZESRA ÖZEMREGÜLSÜM SARISAKALKAYHAN SEVİMLİ
23.04.2019 18:00CCT138ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuIŞIK GENÇLİK28-88TÜRK TELEKOM(A)ORÇUN AKGÜLCEM BOYACI AYŞE YILDIZESRA ÖZEMREGÜLSÜM SARISAKALKAYHAN SEVİMLİ
Çanakkale U11 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
17.04.2019 18:00AKY107ÇANAKKALE18 Mart Spor SalonuPOTANIN RENKLERİ(B)-HASTANEBAYIRI
17.04.2019 20:00AKY106ÇANAKKALE18 Mart Spor SalonuGELECEĞİN YILDIZLARI43-22IŞIK GENÇLİKHAVVA MİRHAN ATEŞERFEHMİ ARDA EZGİ ŞENOLZEYNEP YILDIRIMAHMET YILDIRIMKAYHAN SEVİMLİ
18.04.2019 17:00AKY108ÇANAKKALE18 Mart Spor SalonuPOTANIN RENKLERİ(A)53-20TÜRK TELEKOMSERCAN ÇELİKGÖZKENAN ELPE SELVİ ÖLÇÜCÜAYŞE YILDIZULAŞ ÜLKÜ
18.04.2019 18:30AKY102ÇANAKKALE18 Mart Spor SalonuIŞIK GENÇLİK31-52HASTANEBAYIRISERCAN ÇELİKGÖZKENAN ELPE ULAŞ ÜLKÜSELVİ ÖLÇÜCÜSEDA USTAKAYHAN SEVİMLİ
20.04.2019 12:30AKY96ÇANAKKALEBiga Gençlik Spor İl Müdürlüğü Spor SalonuBİGA ADA SPOR41-64POTANIN RENKLERİ(A)SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLUHAVVA MİRHAN ATEŞER AHMET KAYABÜŞRANUR KÜRTÜNLÜSEDA USTA
20.04.2019 15:30AKY110ÇANAKKALEBiga Gençlik Spor İl Müdürlüğü Spor SalonuBİGA ADA SPOR-POTANIN RENKLERİ(B)
22.04.2019 18:00AKY111ÇANAKKALE18 Mart Spor SalonuPOTANIN RENKLERİ(A)46-27GELECEĞİN YILDIZLARISERCAN ÇELİKGÖZKENAN ELPE AYŞE YILDIZSELVİ ÖLÇÜCÜCUMALİ ÖZLERKADRİYE SEVİLAY BAYRAM
23.04.2019 14:00AKY112ÇANAKKALE18 Mart Spor SalonuTÜRK TELEKOM23-49HASTANEBAYIRIDOĞANCAN BAHADIRKENAN ELPE ULAŞ ÜLKÜKADRİYE KONCAGÜLSÜM SARISAKALKAYHAN SEVİMLİ
23.04.2019 15:30AKY113ÇANAKKALE18 Mart Spor SalonuPOTANIN RENKLERİ(A)81-28IŞIK GENÇLİKCEM BOYACIKENAN ELPE KADRİYE KONCAGÜLSÜM SARISAKALCUMALİ ÖZLERULAŞ ÜLKÜ
24.04.2019 18:00AKY114ÇANAKKALE18 Mart Spor SalonuPOTANIN RENKLERİ(B)-IŞIK GENÇLİK
24.04.2019 19:30AKY116ÇANAKKALE18 Mart Spor SalonuHASTANEBAYIRI34-25GELECEĞİN YILDIZLARISERCAN ÇELİKGÖZFEHMİ ARDA CUMALİ ÖZLERAHMET KAYAAHMET YILDIRIMZEYNEP YILDIRIM
25.04.2019 18:00AKY115ÇANAKKALE18 Mart Spor SalonuTÜRK TELEKOM-POTANIN RENKLERİ(B)
25.04.2019 19:00AKY117ÇANAKKALE18 Mart Spor SalonuPOTANIN RENKLERİ(A)53-33BİGA ADA SPORDOĞANCAN BAHADIRKENAN ELPE AHMET YILDIRIMZEYNEP YILDIRIMİREM DANİÇBÜŞRANUR KÜRTÜNLÜ
28.04.2019 15:30AKY118ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuIŞIK GENÇLİK-BİGA ADA SPOR
Çanakkale U10 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
16.04.2019 17:00CLF71ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuGELECEĞİN YILDIZLARI18-29POTANIN RENKLERİ (A)HAVVA MİRHAN ATEŞERCEM BOYACI EZGİ ŞENOLULAŞ ÜLKÜAHMET YILDIRIMZEYNEP YILDIRIM
16.04.2019 17:00CLF43ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuPOTANIN RENKLERİ (A)29-18GELECEĞİN YILDIZLARIHAVVA MİRHAN ATEŞERCEM BOYACI EZGİ ŞENOLULAŞ ÜLKÜAHMET YILDIRIMZEYNEP YILDIRIM
17.04.2019 18:30CLF44ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuHASTANEBAYIRI18-29TÜRK TELEKOM (B)DOĞANCAN BAHADIRKENAN ELPE ESRA ÖZEMRECUMALİ ÖZLERULAŞ ÜLKÜKADRİYE KONCA
20.04.2019 12:00CLF56ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuIŞIK GENÇLİK32-20HASTANEBAYIRIORÇUN AKGÜLNECATİ GÖKSU GÖKKAYA ZELİHA DURANKADRİYE SEVİLAY BAYRAMAYŞE YILDIZ
20.04.2019 13:30CLF62ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuTÜRK TELEKOM30-15GELECEĞİN YILDIZLARIORÇUN AKGÜLNECATİ GÖKSU GÖKKAYA KADRİYE KONCAZELİHA DURANKADRİYE SEVİLAY BAYRAM
20.04.2019 15:00CLF50ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuPOTANIN RENKLERİ (A)40-24TÜRK TELEKOMSERCAN ÇELİKGÖZDOĞANCAN BAHADIR İKBAL GÜMÜŞBÜŞRANUR KÜRTÜNLÜMERVE YANARDAĞ
21.04.2019 12:00CLF52ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuHASTANEBAYIRI15-36GELECEĞİN YILDIZLARISERCAN ÇELİKGÖZDOĞANCAN BAHADIR İKBAL GÜMÜŞBÜŞRANUR KÜRTÜNLÜMERVE YANARDAĞ
21.04.2019 13:30CLF51ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuIŞIK GENÇLİK13-17TÜRK TELEKOM (B)SERCAN ÇELİKGÖZDOĞANCAN BAHADIR İKBAL GÜMÜŞBÜŞRANUR KÜRTÜNLÜMERVE YANARDAĞ
23.04.2019 14:00CLF54ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuPOTANIN RENKLERİ (A)38-25POTANIN RENKLERİ (B)SABRİ GÜNDÜZSERCAN ÇELİKGÖZ SEDA USTABÜŞRANUR KÜRTÜNLÜİREM DANİÇKADRİYE SEVİLAY BAYRAM
23.04.2019 15:30CLF55ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuTÜRK TELEKOM (B)20-31TÜRK TELEKOMSEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLUSERCAN ÇELİKGÖZ İREM DANİÇKADRİYE SEVİLAY BAYRAMBÜŞRANUR KÜRTÜNLÜSEDA USTA
24.04.2019 17:00CLF61ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuIŞIK GENÇLİK31-12ÇANAKKALE BELEDİYEDOĞANCAN BAHADIRKENAN ELPE ZELİHA DURANKADRİYE SEVİLAY BAYRAMMERVE YANARDAĞBÜŞRANUR KÜRTÜNLÜ
24.04.2019 18:00CLF60ÇANAKKALE18 Mart Spor SalonuTÜRK TELEKOM (B)17-40POTANIN RENKLERİ (A)SERCAN ÇELİKGÖZFEHMİ ARDA İREM DANİÇAHMET YILDIRIMZEYNEP YILDIRIMCUMALİ ÖZLER
24.04.2019 18:30CLF63ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuPOTANIN RENKLERİ (B)26-9HASTANEBAYIRIDOĞANCAN BAHADIRKENAN ELPE BÜŞRANUR KÜRTÜNLÜZELİHA DURANKADRİYE SEVİLAY BAYRAMMERVE YANARDAĞ
25.04.2019 17:30CLF53ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuÇANAKKALE BELEDİYE13-22GELECEĞİN YILDIZLARIDOĞANCAN BAHADIRKENAN ELPE SEDA USTACUMALİ ÖZLERİREM DANİÇBÜŞRANUR KÜRTÜNLÜ
27.04.2019 20:00CLF58ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuPOTANIN RENKLERİ (A)-ÇANAKKALE BELEDİYE
28.04.2019 12:00CLF59ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuHASTANEBAYIRI-TÜRK TELEKOM
Çanakkale Büyük Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
18.04.2019 20:00AKP56ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuIŞIK GENÇLİK84-82BİGA ADA SPORSEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLUORÇUN AKGÜL EZGİ ŞENOLULAŞ ÜLKÜAHMET YILDIRIMZEYNEP YILDIRIM
20.04.2019 15:30AKP52ÇANAKKALEBiga Gençlik Spor İl Müdürlüğü Spor SalonuBİGA ADA SPOR20-0ONSEKİZ MART ÜNİ.SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLUHAVVA MİRHAN ATEŞER
23.04.2019 20:00AKP58ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuMELİS GENÇLİK60-63UMURBEY BLD. GÜREŞ SP.SABRİ GÜNDÜZNECATİ GÖKSU GÖKKAYA ESRA ÖZEMREKAYHAN SEVİMLİAYŞE YILDIZGÜLSÜM SARISAKAL
24.04.2019 20:00AKP59ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuIŞIK GENÇLİK72-37ONSEKİZ MART ÜNİ.ORÇUN AKGÜLCEM BOYACI MERVE YANARDAĞZELİHA DURANBÜŞRANUR KÜRTÜNLÜKADRİYE SEVİLAY BAYRAM