KURAL DEĞİŞİKLİKLERİ

2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Sirküleri Yayınlandı

TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı Başlıyor

2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Genel Programı Belli Oldu

2019 ANTRENÖR GELİŞTİRME EĞİTİM FAALİYETLERİ

0
U 18 ERKEKLERDE İL BİRİNCİSİ TÜRK TELEKOMSPOR OLDU..

2018-2019 Basketbol ''İsmet Badem,, sezonu U18 Genç erkeklerde Şampiyon Türk Telekomspor Kulübü oldu.4 takımın katıldığı çift devre oynan maçlar sonunda ilimizi temsil edecek olan Türk Telekomspor Kulübünü teknik kadrosunu,sporcularını ve onlara destek olan aileleri kutluyoruz. Müsabakalar sonunda dereceye giren takımlarımız: Sıralama ise: 1.Çanakkale Türk Telkomspor K. 2.Basketbol Atölyesi S.K. 3.Kepezspor oldu.


Basketbolun Temel Unsurları - Canakkale

Antrenör Hakem Takim Masa Görevlisi Sporcu
Kategori Erkek Kadın Klasman Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın
A 0 0 Federasyon A 0 1 49 19 9 23 456 146
B 2 0 Federasyon B 0 1
C 6 3 Federasyon C 2 1
D 1 2 İl 6 0
E 7 2 Aday 5 10

Haftanın Maçları

Çanakkale U16 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
18.01.2019 16:00AKZ2ÇANAKKALE18 Mart Spor SalonuTÜRK TELEKOM-GELİBOLU SPOR
18.01.2019 17:30AKZ3ÇANAKKALE18 Mart Spor SalonuİÇDAŞ SPOR KULÜBÜ-AYVACIK BELEDİYE
19.01.2019 14:00AKZ4ÇANAKKALEGELİBOLU SPOR SALONUGELİBOLU SPOR-AYVACIK BELEDİYE
19.01.2019 15:30AKZ5ÇANAKKALEGELİBOLU SPOR SALONUTÜRK TELEKOM-İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ
20.01.2019 14:00AKZ6ÇANAKKALEAYVACIK SPOR SALONUGELİBOLU SPOR-İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ
20.01.2019 15:30AKZ7ÇANAKKALEAYVACIK SPOR SALONUTÜRK TELEKOM-AYVACIK BELEDİYE
Çanakkale U16 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
13.01.2019 16:00ALA50ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuKEPEZ SPOR (B)41-54IŞIK GENÇLİKSEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLUNECATİ GÖKSU GÖKKAYA AYŞE YILDIZAHMET YILDIRIMZEYNEP YILDIRIMKAYHAN SEVİMLİ
13.01.2019 18:00ALA47ÇANAKKALE18 Mart Spor SalonuKEPEZ SPOR (B)31-71TÜRK TELEKOMMÜNEVVER ÖZEMRECEM BOYACI KADER COŞKUNPINARULAŞ ÜLKÜAYŞE YILDIZMERVE YANARDAĞ
13.01.2019 19:30ALA49ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuKEPEZ SPOR (A)58-25GELECEĞİN YILDIZLARIMÜNEVVER ÖZEMRECEM BOYACI ULAŞ ÜLKÜKADER COŞKUNPINARAYŞE YILDIZMERVE YANARDAĞ
Çanakkale U14 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
11.01.2019 17:00BTG17ÇANAKKALEAYVACIK SPOR SALONUAYVACIK BELEDİYE74-28GELİBOLU SPORCEM BOYACINECATİ GÖKSU GÖKKAYA ZELİHA DURANMERVE YANARDAĞKAYHAN SEVİMLİ
Çanakkale U14 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
09.01.2019 16:00BTH67BÇANAKKALEAYVACIK SPOR SALONUAYVACIK BELEDİYE20-0GELİBOLU SPORCEM BOYACINECATİ GÖKSU GÖKKAYA MERVE YANARDAĞZELİHA DURANKAYHAN SEVİMLİ
14.01.2019 18:00BTH103ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuTÜRK TELEKOM(B)45-36IŞIK GENÇLİK (A)SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLUORÇUN AKGÜL KAYHAN SEVİMLİBAHAR YILMAZSEDA USTAEZGİ ŞENOL
14.01.2019 19:30BTH104ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuBASKETBOL ATÖLYESİ42-47DEV ADAM POTANIN RENKLERİMÜNEVVER ÖZEMREHAVVA MİRHAN ATEŞER ZEYNEP YILDIRIMAHMET YILDIRIMAYŞE YILDIZKAYHAN SEVİMLİ
16.01.2019 18:00BTH105ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuIŞIK GENÇLİK (A)49-63BASKETBOL ATÖLYESİORÇUN AKGÜLSERCAN ÇELİKGÖZ AYŞE YILDIZKADRİYE SEVİLAY BAYRAMHALİME TÜRKULAŞ ÜLKÜ
17.01.2019 18:00BTH106ÇANAKKALEAnafartalar Spor SalonuTÜRK TELEKOM(B)54-42DEV ADAM POTANIN RENKLERİSEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLUMÜNEVVER ÖZEMRE ULAŞ ÜLKÜEZGİ ŞENOLAYŞE YILDIZKAYHAN SEVİMLİ