TBF Eğitim Kurulu Faaliyet Programı Belli Oldu

May 25, 2018
TBF Eğitim Kurulu çok yönlü eğitim anlayışı ile antrenörlerin bilimsel temellere dayalı gelişimini sağlama, basketbol içerisindeki yenilikleri sunma ve antrenörlerin daha donanımla hale gelmelerine yardımcı olma hedefleriyle eğitim faaliyetlerine başlıyor.

Türkiye Basketbol Federasyonu Eğitim Kurulu çok yönlü eğitim anlayışı ile antrenörlerin bilimsel temellere dayalı gelişimini sağlama, basketbol içerisindeki yenilikleri sunma ve antrenörlerin daha donanımla hale gelmelerine yardımcı olma hedefleriyle eğitim faaliyetlerine başlıyor.

Yeni eğitim döneminde antrenörlerin, kurs ve seminer kayıtlarını e-devlet sistemi üzerinden yapmaları gerekmektedir. Kayıt sistemi, 4 Haziran 2018 tarihinden itibaren erişime açılmış olacaktır.  Ayrıca yeni eğitim döneminde antrenörler; her bir eğitimin başlangıç tarihinden on (10) gün öncesine kadar kayıtlarını yapabilecektir.

2018 Yılı Eğitim Kurulu Faaliyet programında yer alan tüm eğitimlerin katılım ücretleri, 1 Haziran 2018 tarihinden itibaren duyurulacaktır.

TBF Eğitim Kurulu 2018 Yılı Faaliyet Programına ulaşmak için tıklayınız

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Eğitimi Dairesi Başkanlığı Antrenör Yetiştirme Ön Kayıt E-Devlet Başvuru Rehberi’ne ulaşmak için tıklayınız

E-Devlet kayıt sistemini ziyaret etmek için tıklayınız

Not: 20-22 Haziran 2018 tarihlerinde düzenlenecek olan Uluslararası Antrenör Gelişim Semineri kayıtları e-devlet sistemine tabi değildir. Seminer kayıtları TBF resmi sitesinden yapılacaktır.