U18 (Erkek ve Kız) Bölge Şampiyonaları Tamamlandı

Mar 23, 2019
Altyapı Faaliyetleri 2018-2019 Sezonu U18 (Erkek – Kız) Bölge Şampiyonalarında beşinci gün maçlarının ardından tamamlandı.

Türkiye Basketbol Federasyonu Yurt içi Faaliyetleri kapsamında düzenlenen Altyapı Faaliyetleri 2018-2019 Sezonu U18 (Erkek – Kız) Bölge Şampiyonalarında beşinci gün maçlarının ardından tamamlandı.

U18 (Erkek – Kız) Bölge Şampiyonaları 2018-2019 sezonu erkeklerde; Kırklareli, Isparta, Bolu, Gaziantep, Şanlıurfa, Rize, kızlarda da Kocaeli, Aydın, Bartın, Hatay/İskenderun ve Malatya illerinde düzenlendi.

U18 (Erkek) Bölge Şampiyonaları’nda; Kırklareli’nde Tofaş, Beylikdüzü Basketbol İhtisas, Edirne DSİ, Çorlu Gücü, Isparta’da Antalya Osmanlı Gençlik ve Spor, Öbek Boğaziçi Okulları, Manisa Büyükşehir Belediye, Isparta Belediyesi, Bolu’da Türk Telekom GSK, Yeni Mamak Gençlik, Samsun Bahçeşehir Okulları, Sinop Bizim Basketbol, Gaziantep’te Adana 1903 Spor, Tarsus Amerikan Koleji, Melikgazi Belediye, Selçuklu Basketbol, Şanlıurfa’da Batman Özel İdare Gençlerbirliği, Malatya BŞB, Diyarbakır Güneydoğu Basketbol, Şanlıurfa İlgi Spor ve Rize’de de Yeşilgiresun Bld, Trabzonspor, Erzurum Gençlik Spor ve Sivas Yol Spor, U18 Erkekler Anadolu Şampiyonalarına katılma hakkı kazandı.

U18 (Kız) Bölge Şampiyonaları’nda ise; Kocaeli’nde Kocaeli Basket, İst. Yıldızları Körfez, Çerkezköy Belediye, Aydın’da Ege Gelişim Sanat, Kepez Belediye, Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi, Bartın’da Canik Bld, Kastamonu Basketbol, Kastamonu Gençliği, Hatay’da İkem Kolej, Hatay BŞB, Kayseri Basketbol ve Malatya’da da Van Büyükşehir Belediyespor, Batman Özel İdare Gençlerbirliği ve İktisas Spor U18 Kızlar Anadolu Şampiyonalarına katılma hakkı kazandı.

U18 Erkekler

Kırklareli’de oynanan karşılaşmaların programı ve sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız

Isparta’da oynanan karşılaşmaların programı ve sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız

Bolu’da oynanan karşılaşmaların programı ve sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız

Gaziantep’te oynanan karşılaşmaların programı ve sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız

Şanlıurfa’da oynanan karşılaşmaların programı ve sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız

Rize’de oynanan karşılaşmaların programı ve sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız

U18 Kızlar

Kocaeli’de oynanan karşılaşmaların programı ve sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız

Aydın’da oynanan karşılaşmaların programı ve sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız

Bartın’da oynanan karşılaşmaların programı ve sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız

Hatay/İskenderun’da oynanan karşılaşmaların programı ve sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız

Malatya’da oynanan karşılaşmaların programı ve sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız

Altyapi-230320190000101-01 (1)

Altyapi-230320190000101-01 (3)

Altyapi-230320190000101-01 (2)