2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Sirküleri Yayınlandı

TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı Başlıyor

2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Genel Programı Belli Oldu

2019 ANTRENÖR GELİŞTİRME EĞİTİM FAALİYETLERİ

ANADOLU YILDIZLARINDA ÇİFTE BAŞARI

0

Basketbolun Temel Unsurları - Diyarbakir

Antrenör Hakem Takim Masa Görevlisi Sporcu
Kategori Erkek Kadın Klasman Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın
A 1 0 Federasyon A 0 0 21 9 8 16 139 57
B 0 0 Federasyon B 1 0
C 7 6 Federasyon C 3 0
D 0 0 İl 29 5
E 2 0 Aday 0 0

Haftanın Maçları

Diyarbakır U16 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
08.01.2019 17:30AMU56BAĞLAR BELEDİYE-LİCE GENÇLİK SPOR
08.01.2019 19:00AMU72DOĞA KOLEJİ B-GENÇ GELİŞİM (B)
09.01.2019 17:30AMU73DOĞA KOLEJİ A-BAĞLAR BELEDİYE
09.01.2019 19:00AMU74LİCE GENÇLİK SPOR-KAYAPINAR BLD. SPORTİF
10.01.2019 17:30AMU75GENÇ GELİŞİM (A)-LİCE GENÇLİK SPOR
10.01.2019 19:00AMU78GENÇ GELİŞİM (B)-BAĞLAR BELEDİYE
11.01.2019 17:30AMU77BAĞLAR BELEDİYE-DOĞA KOLEJİ B
11.01.2019 19:00AMU76KAYAPINAR BLD. SPORTİF-DOĞA KOLEJİ A
12.01.2019 17:30AMU84BAĞLAR BELEDİYE-KAYAPINAR BLD. SPORTİF
12.01.2019 19:00AMU82LİCE GENÇLİK SPOR-DOĞA KOLEJİ A
13.01.2019 17:30AMU80DOĞA KOLEJİ B-KAYAPINAR BLD. SPORTİF
13.01.2019 19:00AMU79DOĞA KOLEJİ A-GENÇ GELİŞİM (A)
14.01.2019 17:30AMU87DOĞA KOLEJİ A-DOĞA KOLEJİ B
14.01.2019 19:00AMU90GENÇ GELİŞİM (A)-KAYAPINAR BLD. SPORTİF
15.01.2019 17:30AMU81GENÇ GELİŞİM (A)-DOĞA KOLEJİ B
15.01.2019 19:00AMU83KAYAPINAR BLD. SPORTİF-GENÇ GELİŞİM (B)
16.01.2019 17:30AMU92GENÇ GELİŞİM (B)-DOĞA KOLEJİ B
16.01.2019 19:00AMU57LİCE GENÇLİK SPOR-GENÇ GELİŞİM (A)
17.01.2019 17:30AMU85GENÇ GELİŞİM (B)-GENÇ GELİŞİM (A)
17.01.2019 19:00AMU86DOĞA KOLEJİ B-LİCE GENÇLİK SPOR
18.01.2019 17:30AMU63DOĞA KOLEJİ A-LİCE GENÇLİK SPOR
18.01.2019 19:00AMU60BAĞLAR BELEDİYE-GENÇ GELİŞİM (B)
19.01.2019 17:30AMU89LİCE GENÇLİK SPOR-GENÇ GELİŞİM (B)
19.01.2019 19:00AMU88GENÇ GELİŞİM (A)-BAĞLAR BELEDİYE
20.01.2019 17:30AMU66KAYAPINAR BLD. SPORTİF-BAĞLAR BELEDİYE
20.01.2019 19:00AMU69DOĞA KOLEJİ B-DOĞA KOLEJİ A
21.01.2019 17:30AMU91DOĞA KOLEJİ A-GENÇ GELİŞİM (B)
21.01.2019 19:00AMU93LİCE GENÇLİK SPOR-BAĞLAR BELEDİYE
22.01.2019 17:30AMU64GENÇ GELİŞİM (B)-KAYAPINAR BLD. SPORTİF
22.01.2019 19:00AMU65DOĞA KOLEJİ B-GENÇ GELİŞİM (A)
23.01.2019 17:30AMU95BAĞLAR BELEDİYE-DOĞA KOLEJİ A
23.01.2019 19:00AMU94KAYAPINAR BLD. SPORTİF-LİCE GENÇLİK SPOR
24.01.2019 17:30AMU68GENÇ GELİŞİM (A)-GENÇ GELİŞİM (B)
24.01.2019 19:00AMU67LİCE GENÇLİK SPOR-DOĞA KOLEJİ B
25.01.2019 17:30AMU59DOĞA KOLEJİ B-BAĞLAR BELEDİYE
25.01.2019 19:00AMU58DOĞA KOLEJİ A-KAYAPINAR BLD. SPORTİF