2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Sirküleri Yayınlandı

TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı Başlıyor

EDİRNE YILDIZ KIZLAR LİGİNDE DSİ BİRİNCİ OLDU

2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Genel Programı Belli Oldu

2019 ANTRENÖR GELİŞTİRME EĞİTİM FAALİYETLERİ

2018-2019 U14 KIZLAR LİGİ BİRİNCİSİ EDİRNE YILDIZLARI

0
2018-2019 U16 ERKEKLER LİGİ BİRİNCİSİ DSİ(A)

İlimizde düzenlenen U16 Erkekler Ligini DSİ(A) namağlup lider bitirdi.


EDİRNE VE KIRKLARELİ İL TEMSİLCİLİKLER TARAFINDAN KIRKLARELİ'NDE DÜZENLENEN GENÇ ERKEKLER YEREL LİGİNDE EDİRNE DSİ BİRİNCİ OLDU.

İlimizden iki, Kırklareli ilinden dört takımın katılımıyla gerçekleştirilen Genç Erkekler ligini Edirne D.S.İ. birinci bitirerek, ilimizi Bölge Şampiyonasında temsil etme hakkını elde etti.


U11 ERKEKLER LİGİNDE EDİRNE YILDIZLARI BİRİNCİ OLDU

İki gurupta oynanan ve ilk ikiye kalan takımların Playoff oynadığı müsabakalar sonunda Edirne Yıldızları birinci , DSİ ikinci , Edirne Yıldızları (B) üçüncü oldu.


BÜYÜK ERKEKLER LİGİNDE KARAAĞAÇ ARDA SPOR BİRİNCİ OLDU

Çok keyifli ve mücadeleci geçen maç sonunda Edirne Dsi'yi 81-77 yenen Karaağaç Arda Spor şampiyon oldu.


KIRKLARELİ İL TEMSİLCİLİĞİ İLE ORTAK DÜZENLENEN U12 KIZ LİGİNDE EDİRNE YILDIZLARI BİRİNCİ OLDU

Edirne ve Kırklareli il temsilciliğinin ortak düzenlediği ve tüm maçların Kırklarelinde oynandığı U12 Kız liginde tüm rakiplerini yenen Edirne Yıldızları U12 Kız Takımı birinci oldu.


İLİMİZİN BAŞARILI HAKEMLERİNDEN BENHÜR İRÇEL YENİ SEZONDADA B KLASMANI HAKEM OLARAK DÜDÜK ÇALACAK. İL HAKEMİMİMZ SAMET TEKİN'DE C KLASMANINA YÜKSELDİ.

Edirne Il Temsilciliği olarak iki hakemimize 2018-19 sezonunda yönetecekleri maçlarda başarılar ve hakem şansı diliyoruz.


Basketbolun Temel Unsurları - Edirne

Antrenör Hakem Takim Masa Görevlisi Sporcu
Kategori Erkek Kadın Klasman Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın
A 0 0 Federasyon A 0 0 23 23 6 23 220 126
B 1 0 Federasyon B 1 0
C 6 0 Federasyon C 2 0
D 2 3 İl 4 0
E 4 0 Aday 14 1

Haftanın Maçları

Edirne U14 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
09.01.2019 19:30BTU24EDİRNEMimar Sinan Spor SalonuD.S.İ.67-31BALKAN JUDOSPOR
09.01.2019 20:45BTU25EDİRNEMimar Sinan Spor SalonuTUNCA SPOR50-64EDİRNE YILDIZLARI
11.01.2019 19:30BTU21EDİRNEMimar Sinan Spor SalonuD.S.İ.42-66TUNCA SPOR
11.01.2019 20:45BTU15EDİRNEMimar Sinan Spor SalonuEDİRNE YILDIZLARI71-33BALKAN JUDOSPOR
Edirne U14 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
08.01.2019 19:30BTV60EDİRNEMimar Sinan Spor SalonuFATİH SULTAN MEHMET O.O. (B)12-48EDİRNE YILDIZLARI
08.01.2019 20:45BTV59EDİRNEMimar Sinan Spor SalonuBASKETBOL AKADEMİ35-50TUNCA SPOR
10.01.2019 19:30BTV57EDİRNEMimar Sinan Spor SalonuEDİRNE YILDIZLARI70-20BASKETBOL AKADEMİ
10.01.2019 20:45BTV53EDİRNEMimar Sinan Spor SalonuD.S.İ. (B)55-19FATİH SULTAN MEHMET O.O. (B)
13.01.2019 14:00BTV56EDİRNEMimar Sinan Spor SalonuBASKETBOL AKADEMİ35-71D.S.İ. (B)
13.01.2019 15:30BTV55EDİRNEMimar Sinan Spor SalonuD.S.İ. (A)65-52EDİRNE YILDIZLARI
15.01.2019 19:30BTV54EDİRNEMimar Sinan Spor SalonuFATİH SULTAN MEHMET O.O. (B)63-88FATİH SULTAN MEHMET O.O. (A)
15.01.2019 20:45BTV52EDİRNEMimar Sinan Spor SalonuTUNCA SPOR39-86D.S.İ. (A)
16.01.2019 19:30BTV51EDİRNEMimar Sinan Spor SalonuD.S.İ. (B)35-57D.S.İ. (A)
16.01.2019 20:45BTV49EDİRNEMimar Sinan Spor SalonuFATİH SULTAN MEHMET O.O. (A)72-21BASKETBOL AKADEMİ
17.01.2019 19:30BTV50EDİRNEMimar Sinan Spor SalonuTUNCA SPOR28-71D.S.İ. (B)
17.01.2019 20:45BTV48EDİRNEMimar Sinan Spor SalonuD.S.İ. (A)49-58FATİH SULTAN MEHMET O.O. (A)
18.01.2019 17:00BTV47EDİRNEMimar Sinan Spor SalonuBASKETBOL AKADEMİ-FATİH SULTAN MEHMET O.O. (B)
18.01.2019 18:30BTV46EDİRNEMimar Sinan Spor SalonuEDİRNE YILDIZLARI-TUNCA SPOR
20.01.2019 15:30BTV58EDİRNEMimar Sinan Spor SalonuFATİH SULTAN MEHMET O.O. (A)-D.S.İ. (B)