2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Sirküleri Yayınlandı

2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Genel Programı Belli Oldu

2019 ANTRENÖR GELİŞTİRME EĞİTİM FAALİYETLERİ

FSM U14 ERKEKLER LİGİ BİRİNCİSİ

U12 KIZLAR LİGİNDE DSİ BİRİNCİ OLDU

U12 ERKEKLER LİGİNİN BİRİNCİSİ EDİRNE YILDIZLARI

2018-2019 U16 ERKEKLER LİGİ BİRİNCİSİ DSİ(A)

İlimizde düzenlenen U16 Erkekler Ligini DSİ(A) namağlup lider bitirdi.


2018-2019 U14 KIZLAR LİGİ BİRİNCİSİ EDİRNE YILDIZLARI

U14 Kızlar Liginde oynanan zevkli ve mücadeleli maçlar sonunda Edirne Yıldızları birinci,Tuncaspor ikinci,DSİ üçüncü ve Balkan Judospor ligi dördüncü olarak bitirdi.


EDİRNE YILDIZ KIZLAR LİGİNDE DSİ BİRİNCİ OLDU

İlimizde düzenlenen Yıldız Kızlar Liginde DSİ tüm maçlarını kazanarak birinci oldu


TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı Başlıyor

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından, potansiyel sahibi genç basketbolcuların bilgilerinin kayıt altında tutulması ve gelişimlerinin düzenli olarak takip edilmesi adına TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı düzenlenecektir.


EDİRNE VE KIRKLARELİ İL TEMSİLCİLİKLER TARAFINDAN KIRKLARELİ'NDE DÜZENLENEN GENÇ ERKEKLER YEREL LİGİNDE EDİRNE DSİ BİRİNCİ OLDU.

İlimizden iki, Kırklareli ilinden dört takımın katılımıyla gerçekleştirilen Genç Erkekler ligini Edirne D.S.İ. birinci bitirerek, ilimizi Bölge Şampiyonasında temsil etme hakkını elde etti.


U11 ERKEKLER LİGİNDE EDİRNE YILDIZLARI BİRİNCİ OLDU

İki gurupta oynanan ve ilk ikiye kalan takımların Playoff oynadığı müsabakalar sonunda Edirne Yıldızları birinci , DSİ ikinci , Edirne Yıldızları (B) üçüncü oldu.


Basketbolun Temel Unsurları - Edirne

Antrenör Hakem Takim Masa Görevlisi Sporcu
Kategori Erkek Kadın Klasman Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın
A 0 0 Federasyon A 0 0 39 30 6 23 383 170
B 1 0 Federasyon B 1 0
C 8 0 Federasyon C 2 0
D 3 3 İl 18 2
E 7 0 Aday 15 1

Haftanın Maçları

Edirne U11 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
15.04.2019 19:45ANP51EDİRNEMimar Sinan Spor SalonuŞÜKRÜPAŞA41-77D.S.İ. (A)
15.04.2019 21:00ANP49EDİRNEMimar Sinan Spor SalonuD.S.İ. (B)28-42FATİH SULTAN MEHMET O.O.
17.04.2019 19:45ANP48EDİRNEMimar Sinan Spor SalonuEDİRNE YILDIZLARI21-43BASKETBOL AKADEMİ
17.04.2019 21:00ANP54EDİRNEMimar Sinan Spor SalonuFATİH SULTAN MEHMET O.O.36-24ŞÜKRÜPAŞA
20.04.2019 19:45ANP53EDİRNEMimar Sinan Spor SalonuD.S.İ. (A)63-39EDİRNE YILDIZLARI
20.04.2019 21:00ANP52EDİRNEMimar Sinan Spor SalonuBASKETBOL AKADEMİ62-12D.S.İ. (B)
22.04.2019 19:45ANP57EDİRNEMimar Sinan Spor SalonuEDİRNE YILDIZLARI38-49FATİH SULTAN MEHMET O.O.
22.04.2019 21:00ANP56EDİRNEMimar Sinan Spor SalonuŞÜKRÜPAŞA48-21D.S.İ. (B)
24.04.2019 19:45ANP55EDİRNEMimar Sinan Spor SalonuD.S.İ. (A)-BASKETBOL AKADEMİ