2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Sirküleri Yayınlandı

2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Genel Programı Belli Oldu

2019 ANTRENÖR GELİŞTİRME EĞİTİM FAALİYETLERİ

TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı Başlıyor

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından, potansiyel sahibi genç basketbolcuların bilgilerinin kayıt altında tutulması ve gelişimlerinin düzenli olarak takip edilmesi adına TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı düzenlenecektir.


Duyurular

Basketbolun Temel Unsurları - Eskisehir

Antrenör Hakem Takim Masa Görevlisi Sporcu
Kategori Erkek Kadın Klasman Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın
A 1 0 Federasyon A 0 0 50 23 28 32 550 179
B 3 0 Federasyon B 0 1
C 8 2 Federasyon C 4 0
D 7 0 İl 16 7
E 15 1 Aday 51 15

Haftanın Maçları

Eskişehir U12 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
16.04.2019 19:00CDP37ESKİŞEHİRYenikent Spor SalonuGELİŞİM SK67-22AR-GE BASKETBOL(B)AHMET FEYYAZ ÇELİKSÜLEYMAN TALHA GELİŞGEN MEHMET ÖZEMETZEYNEP TÜRKERSEMA GÜLER
19.04.2019 19:00CDP42ESKİŞEHİRYenikent Spor SalonuESK. BÜYÜKŞEHİR GSK23-57GELİŞİM SKVOLKAN DUMANCANBERK ÜLKER ELVAN ÇELİKAZİZCAN COŞGELFİLİZ ÇOPUROĞLU
27.04.2019 13:00CDP38ESKİŞEHİRGökmeydan Spor SalonuGELİŞİM SK-ESK. BÜYÜKŞEHİR GSKAHMET KÖSEBEYZA ÜDER TANJU ÇAĞLARDUYGU ÜLKÜCÜ SABMURAT KÖSE
27.04.2019 14:30CDP40ESKİŞEHİRGökmeydan Spor SalonuAR-GE BASKETBOL (A)-AR-GE BASKETBOL(B)VOLKAN DUMANNAMİ SUNAY SOYDAN DUYGU ÜLKÜCÜ SABTANJU ÇAĞLARMURAT KÖSE
Eskişehir U12 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
17.04.2019 19:00CDR94ESKİŞEHİRGökmeydan Spor SalonuGELİŞİM SK (A)51-33BASKETBOL AKADEMİMEHMET KAŞMUAMMER MERT AYYILDIZ MEHTAP BAKIŞZEYNEP TÜRKEREVREN ÖĞÜTVEREN
19.04.2019 20:30CDR102ESKİŞEHİRYenikent Spor SalonuBASKETBOL AKADEMİ47-57GELİŞİM SK (B)VOLKAN DUMANALPEREN DEMİRDİŞ AZİZCAN COŞGELTANJU ÇAĞLARFİLİZ ÇOPUROĞLU
19.04.2019 20:30CDR75ESKİŞEHİRGökmeydan Spor SalonuATAYURT OKULLARI58-51ANADOLU KOLEJ HULUSİ ŞAHİNBURAK CAN KASAPOĞLU BAHADIR SEMİH SONKAYABURCU USTAERNEJAT İMRE
20.04.2019 13:00CDR101ESKİŞEHİRYenikent Spor SalonuGELİŞİM SK (A)93-42ANADOLU KOLEJ NİHAT FURKAN YÜZGEÇECE ÖLÇEK RECEP AKTAŞKÜBRA ILGINMURAT KÖSE
21.04.2019 14:30CDR99ESKİŞEHİRYenikent Spor SalonuATAYURT OKULLARI58-56BASKETBOL AKADEMİMELİKE DOĞANALPEREN DEMİRDİŞ SEDA TUNÇELLİMURAT KÖSEFATİH TAYSI
24.04.2019 19:00CDR100ESKİŞEHİRYenikent Spor SalonuANADOLU KOLEJ -ESK. BASKET GSKOKAN BERK TUNÇELTAYFUN AYA ERSAN EKİMGUŞEF ERTOKNEJAT İMRE
27.04.2019 10:00CDR76ESKİŞEHİRGökmeydan Spor SalonuGELİŞİM SK (B)-ANADOLU KOLEJ NİHAT FURKAN YÜZGEÇBERAT TAYLAN ÖZTÜRK MÜNEVVER ÖZERMEHMET ÖZEMETFİLİZ ÇOPUROĞLU
28.04.2019 14:30CDR79ESKİŞEHİRGökmeydan Spor SalonuBASKETBOL AKADEMİ-ESK. BASKET GSKANIL HAMİT SAYARMUAMMER MERT AYYILDIZ İSMAHAN KÖSEELVAN ÇELİKFATİH TAYSI
28.04.2019 16:00CDR91ESKİŞEHİRGökmeydan Spor SalonuGELİŞİM SK (A)-ATAYURT OKULLARINİHAT FURKAN YÜZGEÇBUSE ÖRMECİ ELVAN ÇELİKİSMAHAN KÖSEFATİH TAYSI
29.04.2019 19:00CDR96ESKİŞEHİRYenikent Spor SalonuESK. BASKET GSK-GELİŞİM SK (A)
30.04.2019 19:00CDR95ESKİŞEHİRYenikent Spor SalonuATAYURT OKULLARI-GELİŞİM SK (B)
Eskişehir U11 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
16.04.2019 19:00APL87ESKİŞEHİRGökmeydan Spor SalonuBAYINDIRLIK YAPI 43-37ELİT BASKETBOL SEDEF YARICIERŞAH TOKATLIOĞLU İLKNUR ÖZDEMİRMUTLU EMİN HÖKÜMDAREVREN ÖĞÜTVEREN
19.04.2019 19:00APL90ESKİŞEHİRGökmeydan Spor SalonuGELİŞİM52-34BASKETBOL AKADEMİAHMET FEYYAZ ÇELİKAZİME NUR YAVUZ BURCU USTAERBAHADIR SEMİH SONKAYANEJAT İMRE
20.04.2019 10:00APL93ESKİŞEHİRYenikent Spor SalonuBAYINDIRLIK YAPI 42-43BASKETBOL AKADEMİHULUSİ ŞAHİNRÜSTEM FATİH ÇALLIÖZ ELVAN ÇELİKİSMAHAN KÖSEYASEMİN SEL
21.04.2019 13:00APL89ESKİŞEHİRYenikent Spor SalonuGELİŞİM46-29ELİT BASKETBOL VOLKAN DUMANHULUSİ ŞAHİN MURAT KÖSESEDA TUNÇELLİFATİH TAYSI
27.04.2019 11:30APL96ESKİŞEHİRGökmeydan Spor SalonuBASKETBOL AKADEMİ-GELİŞİMAHMET FEYYAZ ÇELİKCANBERK ÜLKER MEHMET ÖZEMETMÜNEVVER ÖZERFİLİZ ÇOPUROĞLU
Eskişehir U10 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
15.04.2019 19:00CMD30ESKİŞEHİRGökmeydan Spor SalonuANADOLU KOLEJ (A)40-33GELİŞİMOKAN BERK TUNÇELTAYFUN AYA MUTLU EMİN HÖKÜMDARİLKNUR ÖZDEMİREVREN ÖĞÜTVEREN
17.04.2019 19:00CMD15ESKİŞEHİRYenikent Spor SalonuELİT BASKETBOL 39-21BAYINDIRLIK YAPI NİHAT FURKAN YÜZGEÇENES ÇOBAN MÜNEVVER ÖZERMEHMET ÖZEMETSEMA GÜLER
20.04.2019 11:30CMD25ESKİŞEHİRYenikent Spor SalonuBAYINDIRLIK YAPI 13-48GELİŞİMHULUSİ ŞAHİNTUTKU ERTÜRK KÜBRA ILGINTANJU ÇAĞLARYASEMİN SEL
21.04.2019 11:30CMD23ESKİŞEHİRYenikent Spor SalonuELİT BASKETBOL 17-56ANADOLU KOLEJ (A)HULUSİ ŞAHİNALPEREN DEMİRDİŞ SEDA TUNÇELLİMURAT KÖSEFATİH TAYSI
25.04.2019 19:00CMD24ESKİŞEHİRGökmeydan Spor SalonuGELİŞİM-ANADOLU KOLEJ (B)MURAT GENÇNAMİ SUNAY SOYDAN GUŞEF ERTOKERSAN EKİMNEJAT İMRE
26.04.2019 19:00CMD14ESKİŞEHİRGökmeydan Spor SalonuBASKETBOL AKADEMİ-BAYINDIRLIK YAPI SEDEF YARICIRÜSTEM FATİH ÇALLIÖZ MEHTAP BAKIŞAHMET CENGİZ AKÇAYEVREN ÖĞÜTVEREN
28.04.2019 11:30CMD26ESKİŞEHİRGökmeydan Spor SalonuBASKETBOL AKADEMİ-ANADOLU KOLEJ (A)MEHMET KAŞAZİME NUR YAVUZ ZEYNEP TÜRKERAZİZCAN COŞGELYASEMİN SEL
28.04.2019 13:00CMD7ESKİŞEHİRGökmeydan Spor SalonuBAYINDIRLIK YAPI -ELİT BASKETBOL HULUSİ ŞAHİNBURAK CAN KASAPOĞLU AZİZCAN COŞGELZEYNEP TÜRKERYASEMİN SEL