2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Sirküleri Yayınlandı

2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Genel Programı Belli Oldu

2019 ANTRENÖR GELİŞTİRME EĞİTİM FAALİYETLERİ

TBF EĞİTİM KURULU BAŞKANMIZ SN.AYDIN ÖRS VE EKİBİ HATAY'DA

Hatay U 18 erkek ligimiz start veriyor...

CUMHURBAŞLİĞI KUPASI 2.KEZ HATAY'DA

0
TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı Başlıyor

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından, potansiyel sahibi genç basketbolcuların bilgilerinin kayıt altında tutulması ve gelişimlerinin düzenli olarak takip edilmesi adına TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı düzenlenecektir.


Duyurular

Basketbolun Temel Unsurları - Hatay

Antrenör Hakem Takim Masa Görevlisi Sporcu
Kategori Erkek Kadın Klasman Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın
A 0 0 Federasyon A 0 0 60 44 24 30 501 293
B 4 0 Federasyon B 0 0
C 8 1 Federasyon C 4 0
D 11 2 İl 21 9
E 5 0 Aday 17 21

Haftanın Maçları

Hatay U16 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
06.02.2019 18:00ASU233ÇEYREK FİNAL(A1- C2)HATAYİskenderun Spor SalonuGÜNEY AKADEMİ82-46ANADOLU BASKETBOL (A)DİNÇER MÖRELKEMAL KAAN SELÇUK ÇİĞDEM GÜNDÜZCEYLAN MÖREL
06.02.2019 19:30ASU235ÇEYREK FİNAL(A2-C1)HATAYİskenderun Spor SalonuMİTHATPAŞA61-59ANTAKYA GÜNEY GENÇLİK (A)DİNÇER MÖRELLEMYE AZAK MEHMET GÜRSELMEHMET EGEMEN GÜLER
07.02.2019 18:00ASU237ÇEYREK FİNAL(B1-D2)HATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuANTAKYA İLK ADIM (A)95-41KARTAL SPORORKUN TEKEYUNUS ÖZTÜRK MUSTAFA BEREKETYUSUF DURANYÜSRA BAKIRCI
07.02.2019 19:30ASU239ÇEYREK FİNAL(B2-D1)HATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuANTAKYA İLK ADIM (B)59-28TİTAN GENÇLİKORKUN TEKEYUNUS ÖZTÜRK YUSUF DURANMUSTAFA BEREKETYÜSRA BAKIRCI
08.02.2019 18:00ASU234ÇEYREK FİNAL(C2-A1)HATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuANADOLU BASKETBOL (A)34-72GÜNEY AKADEMİALİ CAN YILMAZMURAT TAYFUR BABER YUSUF GÜMÜŞÇAĞLA ÇAYYÜSRA BAKIRCI
08.02.2019 19:30ASU236ÇEYREK FİNAL(C1-A2)HATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuANTAKYA GÜNEY GENÇLİK (A)58-67MİTHATPAŞAALİ CAN YILMAZMURAT TAYFUR BABER YUSUF DURANÇAĞLA ÇAYYÜSRA BAKIRCI
09.02.2019 18:00ASU238ÇEYREK FİNAL(D2-B1)HATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuKARTAL SPOR23-84ANTAKYA İLK ADIM (A)ALİ CAN YILMAZ MUSTAFA BEREKETALİ DUVARCI
09.02.2019 19:30ASU240ÇEYREK FİNAL(D1-B2)HATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuTİTAN GENÇLİK27-41ANTAKYA İLK ADIM (B)ALİ CAN YILMAZORKUN TEKE MUSTAFA BEREKET ALİ DUVARCI
11.02.2019 18:00ASU254U16 ERKEK FİNAL HATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuANTAKYA İLK ADIM (A)78-56MİTHATPAŞAALİ CAN YILMAZYUNUS ÖZTÜRK YUSUF GÜMÜŞŞEYMA ÖZYÜSRA BAKIRCI
11.02.2019 19:30ASU253U16 ERKEK FİNAL HATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuANTAKYA İLK ADIM (B)30-88GÜNEY AKADEMİALİ CAN YILMAZYUNUS ÖZTÜRK MUSTAFA BEREKET YÜSRA BAKIRCI
13.02.2019 18:00ASU258U16 ERKEK FİNAL HATAYİskenderun Spor SalonuGÜNEY AKADEMİ69-33MİTHATPAŞAGÜRKAN DEMİRDİNÇER MÖREL YASİN ŞEYHO
13.02.2019 19:30ASU257U16 ERKEK FİNAL HATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuANTAKYA İLK ADIM (A)73-29ANTAKYA İLK ADIM (B)MURAT TAYFUR BABERYUSUF EMİN ÇAĞLA ÇAYALİ DUVARCI
15.02.2019 18:00ASU255U16 ERKEK FİNAL HATAYİskenderun Spor SalonuGÜNEY AKADEMİ-ANTAKYA İLK ADIM (A)
15.02.2019 19:30ASU256U16 ERKEK FİNAL HATAYİskenderun Spor SalonuMİTHATPAŞA-ANTAKYA İLK ADIM (B)
17.02.2019 15:00ASU260U16 ERKEK FİNAL HATAYİskenderun Belediyesi Spor SalonuMİTHATPAŞA-ANTAKYA İLK ADIM (A)
17.02.2019 16:30ASU259U16 ERKEK FİNAL HATAYİskenderun Spor SalonuGÜNEY AKADEMİ-ANTAKYA İLK ADIM (B)
19.02.2019 18:00ASU261U16 ERKEK FİNAL HATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuANTAKYA İLK ADIM (A)-GÜNEY AKADEMİ
19.02.2019 19:30ASU262U16 ERKEK FİNAL HATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuANTAKYA İLK ADIM (B)-MİTHATPAŞA
21.02.2019 18:00ASU264U16 ERKEK FİNAL HATAYİskenderun Spor SalonuMİTHATPAŞA-GÜNEY AKADEMİ
21.02.2019 18:00ASU263U16 ERKEK FİNAL HATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuANTAKYA İLK ADIM (B)-ANTAKYA İLK ADIM (A)