2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Sirküleri Yayınlandı

2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Genel Programı Belli Oldu

2019 ANTRENÖR GELİŞTİRME EĞİTİM FAALİYETLERİ

TBF EĞİTİM KURULU BAŞKANMIZ SN.AYDIN ÖRS VE EKİBİ HATAY'DA

Hatay U 18 erkek ligimiz start veriyor...

CUMHURBAŞLİĞI KUPASI 2.KEZ HATAY'DA

TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı Başlıyor

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından, potansiyel sahibi genç basketbolcuların bilgilerinin kayıt altında tutulması ve gelişimlerinin düzenli olarak takip edilmesi adına TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı düzenlenecektir.


Duyurular

Basketbolun Temel Unsurları - Hatay

Antrenör Hakem Takim Masa Görevlisi Sporcu
Kategori Erkek Kadın Klasman Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın
A 0 0 Federasyon A 0 0 84 60 24 30 769 405
B 4 0 Federasyon B 0 0
C 8 1 Federasyon C 4 0
D 11 2 İl 21 9
E 5 1 Aday 17 21

Haftanın Maçları

Hatay U12 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
17.04.2019 18:00CEC85U12 KIZ (A) GRUBUHATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuHATAY BŞB.110-60KARTAL SPORYUNUS ÖZTÜRKCAHİT OĞUZ TEMİZKAN RECEP CEVDET ÖZSOYBEYZA AŞIKYÜSRA BAKIRCI
17.04.2019 19:30CEC87U12 KIZ (A) GRUBUHATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuGÖKKUŞAĞI GENÇLİK49-26TELEKOM SPORMURAT TAYFUR BABERHİKMET TATLIOĞLU RECEP CEVDET ÖZSOYŞABAN UMUT ÇELİKYUSUF DURAN
18.04.2019 18:00CEC108U12 KIZ (B) GRUBUHATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuSAMANDAĞ RÜZGAR-KIRIKHAN BELEDİYESİ
18.04.2019 18:00CEC86U12 KIZ (A) GRUBUHATAYİskenderun Belediyesi Spor SalonuAKDENİZ SPOR-MASTER GENÇLİK VE SPOR
18.04.2019 19:30CEC109U12 KIZ (B) GRUBUHATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuANADOLU BASKETBOL20-0POTA BASKETBOLYUNUS ÖZTÜRKHİKMET TATLIOĞLU YELİZ BOSTANCIOĞLUYUSUF GÜMÜŞYÜSRA BAKIRCI
21.04.2019 13:00CEC110U12 KIZ (B) GRUBUHATAYİskenderun Spor SalonuPOTA BASKETBOL44-39ANTAKYA GÜNEY GENÇLİKLEMYE AZAK FATMA GÜNDÜZMEHMET DEMİRBURAKCAN ATILGAN
21.04.2019 14:30CEC111U12 KIZ (B) GRUBUHATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuKIRIKHAN BELEDİYESİ-ANADOLU BASKETBOL
21.04.2019 16:00CEC90U12 KIZ (A) GRUBUHATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuTELEKOM SPOR0-20AKDENİZ SPORTOLGA CAN ÖZGÜLHANİFİ DÖNMEZ KADİR HANİFİ YILMAZŞEYMA ÖZYÜSRA BAKIRCI
22.04.2019 18:00CEC89U12 KIZ (A) GRUBUHATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuHATAY BŞB.20-0GÖKKUŞAĞI GENÇLİK
22.04.2019 19:30CEC88U12 KIZ (A) GRUBUHATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuKARTAL SPOR-MASTER GENÇLİK VE SPOR
25.04.2019 18:30CEC93U12 KIZ (A) GRUBUHATAYİskenderun Spor SalonuAKDENİZ SPOR0-20HATAY BŞB.
26.04.2019 18:30CEC92U12 KIZ (A) GRUBUHATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuMASTER GENÇLİK VE SPOR-TELEKOM SPOR
26.04.2019 19:30CEC91U12 KIZ (A) GRUBUHATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuGÖKKUŞAĞI GENÇLİK-KARTAL SPOR
27.04.2019 14:30CEC113U12 KIZ (B) GRUBUHATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuANTAKYA GÜNEY GENÇLİK-KIRIKHAN BELEDİYESİ
27.04.2019 14:30CEC112U12 KIZ (B) GRUBUHATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuANADOLU BASKETBOL-SAMANDAĞ RÜZGAR
29.04.2019 18:00CEC67U12 KIZ (A) GRUBUHATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuKARTAL SPOR-TELEKOM SPOR
30.04.2019 16:30CEC68U12 KIZ (A) GRUBUHATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuGÖKKUŞAĞI GENÇLİK-AKDENİZ SPOR
Hatay U12 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
16.04.2019 18:00CED97U12 ERKEK C GRUBUHATAYİskenderun Spor SalonuNAMIK KEMAL O.O-AKDENİZ SPOR
16.04.2019 19:30CED98U12 ERKEK C GRUBUHATAYDörtyol 19 Aralık Spor SalonuDÖRTYOL BELEDİYE24-23MİTHATPAŞALEMYE AZAKMURAT ÖKMEN AHMET BAHADIR VİCDANFATMA GÜNDÜZ
17.04.2019 18:00CED99U12 ERKEK C GRUBUHATAYİskenderun Spor SalonuGÜNEY AKADEMİ B18-46GÜNEY AKADEMİYASİN ŞEYHOMURAT ÖKMEN FATMA GÜNDÜZMEHMET DEMİRSİNAN ASLAN
19.04.2019 18:00CED122U12 ERKEK B GRUBUHATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuTELEKOM SPOR (A)72-35ANTAKYA İLK ADIMORKUN TEKEDOĞUKAN DEDEAĞAÇ RECEP CEVDET ÖZSOYYUSUF DURANŞEYMA ÖZ
19.04.2019 19:30CED123U12 ERKEK B GRUBUHATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuMASTER GENÇLİK VE SPOR-ANADOLU BASKETBOL
20.04.2019 15:00CED61U12 ERKEK C GRUBUHATAYİskenderun Spor SalonuMİTHATPAŞA0-20POTA BASKETBOL
20.04.2019 16:30CED103U12 ERKEK A GRUBUHATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuHATAY GENÇLİK31-58KIRIKHAN BELEDİYESİTOLGA CAN ÖZGÜLORKUN TEKE ECE BEDRİYE YİLDİZYUSUF DURANYÜSRA BAKIRCI
20.04.2019 16:30CED59U12 ERKEK C GRUBUHATAYİskenderun Spor SalonuAKDENİZ SPOR-GÜNEY AKADEMİ B
20.04.2019 18:00CED101U12 ERKEK A GRUBUHATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuTELEKOM SPOR (B)27-24KARTAL SPORTOLGA CAN ÖZGÜLORKUN TEKE ECE BEDRİYE YİLDİZYUSUF DURANYÜSRA BAKIRCI
20.04.2019 18:00CED63U12 ERKEK C GRUBUHATAYİskenderun Spor SalonuGÜNEY AKADEMİ54-11DÖRTYOL BELEDİYEMEHMET EGEMEN GÜLERBURAKCAN ATILGAN ÇİĞDEM GÜNDÜZFATMA GÜNDÜZ
24.04.2019 18:00CED66U12 ERKEK C GRUBUHATAYDörtyol 19 Aralık Spor SalonuDÖRTYOL BELEDİYE20-0AKDENİZ SPOR
24.04.2019 18:00CED64U12 ERKEK C GRUBUHATAYİskenderun Spor SalonuGÜNEY AKADEMİ B-NAMIK KEMAL O.O
24.04.2019 19:30CED65U12 ERKEK C GRUBUHATAYİskenderun Spor SalonuPOTA BASKETBOL-GÜNEY AKADEMİ
27.04.2019 10:00CED141U12 ERKEK FİNALHATAYAntakya Spor SalonuTEMPO 31-TELEKOM SPOR (A)
27.04.2019 10:00CED68U12 ERKEK C GRUBUHATAYİskenderun Spor SalonuGÜNEY AKADEMİ-MİTHATPAŞA
27.04.2019 11:30CED140U12 ERKEK FİNALHATAYAntakya Spor SalonuGÜNEY AKADEMİ-KIRIKHAN BELEDİYESİ
27.04.2019 11:30CED67U12 ERKEK C GRUBUHATAYİskenderun Spor SalonuNAMIK KEMAL O.O-DÖRTYOL BELEDİYE
27.04.2019 13:00CED142U12 ERKEK FİNALHATAYAntakya Spor SalonuANTAKYA İLK ADIM-POTA BASKETBOL
27.04.2019 13:00CED69U12 ERKEK C GRUBUHATAYİskenderun Spor SalonuAKDENİZ SPOR-POTA BASKETBOL
29.04.2019 18:00CED145U12 ERKEK FİNALHATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuKIRIKHAN BELEDİYESİ-ANTAKYA İLK ADIM
29.04.2019 18:30CED143U12 ERKEK FİNALHATAYİskenderun Spor SalonuPOTA BASKETBOL-TEMPO 31
29.04.2019 19:30CED144U12 ERKEK FİNALHATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuTELEKOM SPOR (A)-GÜNEY AKADEMİ
30.04.2019 18:00CED70U12 ERKEK C GRUBUHATAYDörtyol 19 Aralık Spor SalonuDÖRTYOL BELEDİYE-GÜNEY AKADEMİ B
30.04.2019 19:30CED71U12 ERKEK C GRUBUHATAYİskenderun Spor SalonuMİTHATPAŞA-AKDENİZ SPOR
Hatay U11 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
24.04.2019 18:00ASR9U11 KIZ B GRUBUHATAYİskenderun Spor SalonuYUNUS EMRE O.O.-AKDENİZ SPOR
25.04.2019 18:00ASR10U11 KIZ B GRUBUHATAYİskenderun Spor SalonuYILDIZLAR SPOR-GÜNEY AKADEMİ
25.04.2019 19:30ASR21U11 KIZ A GRUBUHATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuMASTER GENÇLİK VE SPOR-GÖKKUŞAĞI GENÇLİK
27.04.2019 14:00ASR8U11 KIZ B GRUBUHATAYİskenderun Spor SalonuAKDENİZ SPOR-YILDIZLAR SPOR
27.04.2019 15:30ASR11U11 KIZ B GRUBUHATAYİskenderun Spor SalonuGÜNEY AKADEMİ-YUNUS EMRE O.O.
27.04.2019 16:00ASR20U11 KIZ A GRUBUHATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuGÖKKUŞAĞI GENÇLİK-ANTAKYA GÜNEY GENÇLİK
28.04.2019 17:00ASR12U11 KIZ B GRUBUHATAYİskenderun Spor SalonuYILDIZLAR SPOR-YUNUS EMRE O.O.
30.04.2019 18:00ASR22U11 KIZ A GRUBUHATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuANTAKYA GÜNEY GENÇLİK-MASTER GENÇLİK VE SPOR
30.04.2019 19:30ASR13U11 KIZ B GRUBUHATAYİskenderun Spor SalonuAKDENİZ SPOR-GÜNEY AKADEMİ
Hatay U11 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
24.04.2019 18:00ASS30U11 ERKEK A GRUBUHATAYAntakya Spor SalonuANADOLU BASKETBOL-TELEKOM SPOR
24.04.2019 19:30ASS32U11 ERKEK A GRUBUHATAYAntakya Spor SalonuKIRIKHAN BELEDİYESİ-ANTAKYA İLK ADIM
24.04.2019 19:30ASS31U11 ERKEK A GRUBUHATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuMASTER GENÇLİK VE SPOR-HATAY GENÇLİK
26.04.2019 18:00ASS35U11 ERKEK A GRUBUHATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuKIRIKHAN BELEDİYESİ-HATAY GENÇLİK
26.04.2019 18:00ASS33U11 ERKEK A GRUBUHATAYAntakya Spor SalonuTELEKOM SPOR-ANTAKYA İLK ADIM
27.04.2019 18:00ASS34U11 ERKEK A GRUBUHATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuMASTER GENÇLİK VE SPOR-ANADOLU BASKETBOL
28.04.2019 14:00ASS61U11 ERKEK B GRUBUHATAYİskenderun Spor SalonuMİTHATPAŞA-GÜNEY AKADEMİ
28.04.2019 14:30ASS37U11 ERKEK A GRUBUHATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuHATAY GENÇLİK-ANADOLU BASKETBOL
28.04.2019 15:30ASS60U11 ERKEK B GRUBUHATAYİskenderun Spor SalonuNAMIK KEMAL O.O-POTA BASKETBOL
28.04.2019 16:00ASS36U11 ERKEK A GRUBUHATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuANTAKYA İLK ADIM-MASTER GENÇLİK VE SPOR
28.04.2019 17:30ASS38U11 ERKEK A GRUBUHATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuTELEKOM SPOR-KIRIKHAN BELEDİYESİ
30.04.2019 18:00ASS63U11 ERKEK B GRUBUHATAYİskenderun Spor SalonuPOTA BASKETBOL-MİTHATPAŞA
30.04.2019 18:00ASS40U11 ERKEK A GRUBUHATAYAntakya Spor SalonuMASTER GENÇLİK VE SPOR-KIRIKHAN BELEDİYESİ
30.04.2019 19:30ASS41U11 ERKEK A GRUBUHATAYHatay Büyükşehir Belediyesi Spor SalonuANADOLU BASKETBOL-ANTAKYA İLK ADIM
30.04.2019 19:30ASS39U11 ERKEK A GRUBUHATAYAntakya Spor SalonuHATAY GENÇLİK-TELEKOM SPOR