22.Hafta Programı Açıklandı

İstanbul İl Karmalarından Büyük Başarı

Önemli Duyuru ! İstanbul Büyük Erkekler ve Alt yapı Kulüplerinin Şampiyona Katılım Bilgisi

Christos Büyüledi

Basketbol Çok Güzel Bir Oyun

İHK ve İl Tertip Komitesi TBF’yi Ziyaret Etti

0

Basketbolun Temel Unsurları - Istanbul

Antrenör Hakem Takim Masa Görevlisi Sporcu
Kategori Erkek Kadın Klasman Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın
A 56 4 Federasyon A 14 2 1088 244 150 116 12212 1612
B 91 3 Federasyon B 14 3
C 178 9 Federasyon C 24 5
D 165 11 İl 85 12
E 114 15 Aday 62 25

Haftanın Maçları

İstanbul U18 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
12.02.2019 20:30ATV358A GRUBUİSTANBULBayrampaşa Spor SalonuBEŞİKTAŞ97-18DOSTLUK SPOR
İstanbul U18 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
07.02.2019 17:00CSF1058B FNL C GRİSTANBULBayrampaşa Spor SalonuFYL SPOR68-50ATAŞEHİR YILDIZLARI
07.02.2019 18:30CSF1061B FNL C GRİSTANBULTaha Akgül Spor SalonuSUADİYE BASKETBOL (B)71-78AÇI GENÇLİK
07.02.2019 20:00CSF1060B FNL C GRİSTANBULİTO Yakacık Spor SalonuÜSKÜDAR BASKETBOL (A)74-81PERTEVNİYAL
07.02.2019 20:00CSF1059B FNL B GRİSTANBULKüçükçekmece Halkalı Spor SalonuMURAT PAŞAOĞLU SPOR79-55DOĞA KOLEJİ
10.02.2019 18:00CSF1062C GRUBUİSTANBULMaltepe Spor SalonuİST. YILDIZLARI BASKETBOL84-34PAMUKSPOR GELİŞİM
11.02.2019 17:00CSF1063B FNL C GRUBUİSTANBULBayrampaşa Spor SalonuPERTEVNİYAL71-48FYL SPOR
12.02.2019 20:00CSF1064B FNL C GRUBUİSTANBULTaha Akgül Spor SalonuATAŞEHİR YILDIZLARI74-68SUADİYE BASKETBOL (B)
İstanbul U16 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
06.02.2019 18:30CSD370A GRUBUİSTANBULCaferağa Spor SalonuGENÇ PAŞABAHÇE38-50TEŞVİKİYE AKADEMİ
09.02.2019 15:30CSD371A GRUBUİSTANBULCaferağa Spor SalonuGENÇ PAŞABAHÇE34-49EMLAK KONUT SPOR
12.02.2019 17:00CSD373A GRUBUİSTANBULTaha Akgül Spor SalonuİSTANBUL D.S.İ.44-78ALLSTARS (A)
12.02.2019 17:00CSD372A GRUBUİSTANBULKüçükçekmece Halkalı Spor SalonuTEŞVİKİYE AKADEMİ27-85İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
İstanbul U16 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
06.02.2019 17:00CSE1630C GRUBUİSTANBULKüçükçekmece Halkalı Spor SalonuTENİS ESKRİM DAĞCILIK62-68AÇI GENÇLİK (A)
06.02.2019 18:30CSE1631B GRUBUİSTANBULBeylikdüzü Spor SalonuTEŞVİKİYE AKADEMİ44-42UPS SPOR
06.02.2019 20:00CSE1634B FNL A GRİSTANBULİTO Yakacık Spor SalonuC.S.K.A38-49BALKAN YEŞİLBAĞLAR
06.02.2019 20:00CSE1632B FNL D GRİSTANBULBeylikdüzü Spor SalonuMODA BASKETBOL66-59GENÇ KOLEJ
07.02.2019 17:00CSE1637B FNL C GRİSTANBULCaferağa Spor SalonuFENERBAHÇE (B)72-43İSTANBUL D.S.İ. (B)
07.02.2019 18:30CSE1639B FNL D GRİSTANBULİTO Yakacık Spor SalonuBEYLERBEYİ SPOR (A)38-41GİRİŞİM SPOR (A)
07.02.2019 18:30CSE1635B FNL D GRİSTANBULBayrampaşa Spor SalonuANADOLU EFES (B)97-36PARLAYAN YILDIZLAR (A)
07.02.2019 20:00CSE1638B FNL B GRİSTANBULCaferağa Spor SalonuKAAN ATAŞEHİR31-73BORUSAN OTOMOTİV
07.02.2019 20:00CSE1636A GRUBUİSTANBULAhmet Cömert Spor SalonuBAHÇEŞEHİR OKULLARI (A)50-68DARÜŞŞAFAKA
08.02.2019 17:00CSE1645A GRUBUİSTANBULCaferağa Spor SalonuİSTANBUL D.S.İ. (A)59-73FENERBAHÇE (A)
08.02.2019 17:00CSE1643C GRUBUİSTANBULKüçükçekmece Halkalı Spor SalonuATAKENT GENÇLİK55-46SORTİE
08.02.2019 17:00CSE1640A GRUBUİSTANBULBayrampaşa Spor SalonuANKA BASKETBOL AKD. (A)49-55İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ.(A)
08.02.2019 17:30CSE1642B FNL A GRİSTANBULAhmet Cömert Spor SalonuBÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL51-48ERENKÖY FMV IŞIK (A)
08.02.2019 18:30CSE1646B FNL A GRİSTANBULCaferağa Spor SalonuDUDULLU OSB75-76BEŞİKTAŞ (B)
08.02.2019 20:00CSE1644B FNL C GRİSTANBULKüçükçekmece Halkalı Spor SalonuAÇI GENÇLİK (A)56-38BAHÇEŞEHİR OKULLARI (B)
08.02.2019 20:00CSE1641B FNL A GRİSTANBULBayrampaşa Spor SalonuFMV IŞIKSPOR72-51C.S.K.A
09.02.2019 11:30CSE1647C GRUBUİSTANBULBayrampaşa Spor SalonuBEYKOZ24-86BEYKOZ GENÇLİK
09.02.2019 13:00CSE1648C GRUBUİSTANBULBayrampaşa Spor SalonuPOTANIN KARTALLARI (A)61-39PAMUKSPOR GELİŞİM (A)
09.02.2019 14:30CSE1649C GRUBUİSTANBULBayrampaşa Spor SalonuPOTANIN KARTALLARI (B)69-47ANATOLYA TURKUAZ
09.02.2019 17:00CSE1650C GRUBUİSTANBULCaferağa Spor SalonuGENÇ PAŞABAHÇE59-38GELECEĞİN YILDIZLARI
10.02.2019 11:30CSE1651C GRUBUİSTANBULBayrampaşa Spor SalonuPOTANIN ASLANLARI37-46PENDİKGÜCÜ
10.02.2019 12:30CSE1654C GRUBUİSTANBULCaferağa Spor SalonuROTA AKADEMİ (B)50-31ATAŞEHİR YILDIZLARI
10.02.2019 13:00CSE1652C GRUBUİSTANBULBayrampaşa Spor SalonuBV748-28ANADOLU GENÇLİK (B)
10.02.2019 14:00CSE1655C GRUBUİSTANBULCaferağa Spor SalonuTAKIM YILDIZLARI (A)30-45ROTA AKADEMİ (A)
10.02.2019 15:30CSE1656C GRUBUİSTANBULCaferağa Spor SalonuKIZILTOPRAK (B)55-61MARMARA SPOR
10.02.2019 17:30CSE1653B FİNAL D GRUBUİSTANBULBayrampaşa Spor SalonuATLETİK BAHÇEŞEHİR64-101TEŞVİKİYE SPOR (B)
10.02.2019 18:30CSE1657C GRUBUİSTANBULCaferağa Spor SalonuM V P (B)41-35PARLAYAN YILDIZLAR (B)
11.02.2019 18:30CSE1664A GRUBUİSTANBULMaltepe Spor SalonuFENERBAHÇE (A)90-55ANKA BASKETBOL AKD. (A)
11.02.2019 18:30CSE1661C GRUBUİSTANBULBeylikdüzü Spor SalonuSORTİE50-22HAZNEDAR DORUK
11.02.2019 18:30CSE1659B FNL B GRUBUİSTANBULKüçükçekmece Halkalı Spor SalonuUPS SPOR84-48KAAN ATAŞEHİR
11.02.2019 19:00CSE1666B FNL A GRUBUİSTANBULİTO Yakacık Spor SalonuBALKAN YEŞİLBAĞLAR45-61TEŞVİKİYE SPOR (A)
11.02.2019 20:00CSE1665B FNL C GRUBUİSTANBULMaltepe Spor SalonuİSTANBUL D.S.İ. (B)73-53ARMADA SPOR (A)
11.02.2019 20:00CSE1663B FNL D GRUBUİSTANBULCaferağa Spor SalonuGİRİŞİM SPOR (A)42-68AKADEMİ İSTANBUL (B)
11.02.2019 20:00CSE1660B FNL B GRUBUİSTANBULKüçükçekmece Halkalı Spor SalonuBORUSAN OTOMOTİV72-45PAMUK
11.02.2019 20:00CSE1658A GRUBUİSTANBULAhmet Cömert Spor SalonuDARÜŞŞAFAKA50-52GALATASARAY
11.02.2019 20:30CSE1667B FNL B GRUBUİSTANBULİTO Yakacık Spor SalonuPENDİK BELEDİYESİ48-51UNİBASKET
12.02.2019 19:00CSE1670B FNL A GRUBUİSTANBULİTO Yakacık Spor SalonuC.S.K.A45-91DUDULLU OSB
12.02.2019 19:00CSE1668B FNL A GRUBUİSTANBULBayrampaşa Spor SalonuBEŞİKTAŞ (B)52-47DEĞİŞİM SPOR (A)
12.02.2019 20:00CSE1669B FNL B GRUBUİSTANBULKüçükçekmece Halkalı Spor SalonuATAKENT SPOR KOLEJLİLER86-40TEŞVİKİYE AKADEMİ
12.02.2019 20:30CSE1671B FNL D GRUBUİSTANBULİTO Yakacık Spor SalonuPARLAYAN YILDIZLAR (A)69-50ATLETİK BAHÇEŞEHİR
İstanbul U14 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
06.02.2019 18:30BUY260B GRUBU AVRUPAİSTANBULBayrampaşa Spor SalonuAÇI GENÇLİK46-43BAĞCILAR GÖZTEPE
06.02.2019 20:00BUY261A GRUBUİSTANBULCaferağa Spor SalonuİSTANBUL D.S.İ. (A)48-33TEŞVİKİYE AKADEMİ
07.02.2019 18:30BUY262B GRUBU AVRUPAİSTANBULKüçükçekmece Halkalı Spor SalonuBEŞİKTAŞ (B)62-29AYKA
10.02.2019 17:00BUY263A GRUBUİSTANBULCaferağa Spor SalonuFENERBAHÇE (A)23-52GALATASARAY (A)
İstanbul U14 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
06.02.2019 17:00BUZ1293B GRUBUİSTANBULAhmet Cömert Spor SalonuBASKETBOL EĞİTİM SPOR 29-51BAHÇEŞEHİR OKULLARI (B)
06.02.2019 18:30BUZ1299A GRUBUİSTANBULİTO Yakacık Spor SalonuİTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ.54-55BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A)
06.02.2019 18:30BUZ1297D GRUBUİSTANBULKüçükçekmece Halkalı Spor SalonuAÇI GENÇLİK (A)51-71ERENKÖY FMV IŞIK (B)
06.02.2019 18:30BUZ1294A GRUBUİSTANBULAhmet Cömert Spor SalonuANADOLU EFES (A)93-49PAMUK
06.02.2019 20:00BUZ1298D GRUBUİSTANBULKüçükçekmece Halkalı Spor SalonuGÖKBURGAZ GENÇLİK (A)54-36ASYA KARTALLARI
06.02.2019 20:00BUZ1295A GRUBUİSTANBULAhmet Cömert Spor SalonuİSTANBUL BŞB.74-67ERENKÖY FMV IŞIK (A)
06.02.2019 20:00BUZ1292A GRUBUİSTANBULBayrampaşa Spor SalonuBORUSAN OTOMOTİV64-72FEHMİ SADIKOĞLU(FESA) (A)
07.02.2019 17:00BUZ1302C GRUBUİSTANBULTaha Akgül Spor SalonuZİYA ONUR SPOR38-61BEYKOZ GENÇLİK
07.02.2019 18:30BUZ1301A GRUBUİSTANBULCaferağa Spor SalonuFENERBAHÇE (A)59-62BEŞİKTAŞ (A)
07.02.2019 18:30BUZ1300A GRUBUİSTANBULAhmet Cömert Spor SalonuGALATASARAY (A)58-65DARÜŞŞAFAKA (A)
08.02.2019 17:00BUZ1310C GRUBUİSTANBULİTO Yakacık Spor SalonuBATI SPOR85-35ATAŞEHİR YILDIZLARI (B)
08.02.2019 18:30BUZ1311C GRUBUİSTANBULİTO Yakacık Spor SalonuHAYDARPAŞA LİSESİ (B)67-31ATAŞEHİR YILDIZLARI (A)
08.02.2019 18:30BUZ1307C GRUBUİSTANBULBeylikdüzü Spor SalonuELİT ATLETİK79-61FİSK SPOR
08.02.2019 18:30BUZ1306B FNL C GRİSTANBULKüçükçekmece Halkalı Spor SalonuATAKENT GENÇLİK (A)79-40GELECEK NESİL
08.02.2019 18:30BUZ1304B FNL D GRİSTANBULBayrampaşa Spor SalonuFMV IŞIKSPOR (A)48-58GELİŞİM SPOR (A)
08.02.2019 19:00BUZ1305B FNL C GRİSTANBULAhmet Cömert Spor SalonuB.PAŞA BİLGİ GENÇLİK29-47GALATASARAY (B)
08.02.2019 20:00BUZ1312C GRUBUİSTANBULİTO Yakacık Spor SalonuPENDİKGÜCÜ43-36M V P (B)
08.02.2019 20:00BUZ1309C GRUBUİSTANBULCaferağa Spor SalonuKIZILTOPRAK (A)17-61MAVİ YILDIZLAR
08.02.2019 20:00BUZ1308C GRUBUİSTANBULBeylikdüzü Spor SalonuFLORYA ELİT67-26ATAKENT GELİŞİM
09.02.2019 10:00BUZ1313C GRUBUİSTANBULBayrampaşa Spor SalonuESENYURT SALON SPORLARI49-57BAKIRKÖY BASKETBOL
09.02.2019 11:30BUZ1314C GRUBUİSTANBULKüçükçekmece Halkalı Spor SalonuMEGABASKET66-46ROTARY 100.YIL A.L (B)
09.02.2019 14:30BUZ1315C GRUBUİSTANBULKüçükçekmece Halkalı Spor SalonuAVRUPA KARŞIYAKA76-21AYKA
09.02.2019 16:00BUZ1316C GRUBUİSTANBULKüçükçekmece Halkalı Spor SalonuATAKENT GENÇLİK (B)72-29KASIMPAŞA
09.02.2019 17:30BUZ1317C GRUBUİSTANBULKüçükçekmece Halkalı Spor SalonuORG. EŞREF BİTLİS58-50AKPOLAT
09.02.2019 18:30BUZ1318C GRUBUİSTANBULCaferağa Spor SalonuATAŞEHİR YILDIZLARI (B)20-83ÇENGELKÖY BASKETBOL
09.02.2019 20:00BUZ1319C GRUBUİSTANBULCaferağa Spor SalonuATAŞEHİR YILDIZLARI (A)42-43ALLSTARS (B)
10.02.2019 11:00BUZ1323C GRUBUİSTANBULİTO Yakacık Spor SalonuİSTANBUL KARŞIYAKA32-42GELECEĞİN YILDIZLARI (B)
10.02.2019 19:00BUZ1320A GRUBUİSTANBULBayrampaşa Spor SalonuBEŞİKTAŞ (A)53-82ANADOLU EFES (A)
10.02.2019 19:30BUZ1322C GRUBUİSTANBULMaltepe Spor SalonuFEN SPOR 48-67UNİBASKET
10.02.2019 20:00BUZ1321C GRUBUİSTANBULCaferağa Spor SalonuÜSKÜDAR BASKETBOL40-61TİTAN AKADEMİ
11.02.2019 17:00BUZ1327B FNL D GRUBUİSTANBULCaferağa Spor SalonuASYA KARTALLARI84-51TENİS ESKRİM DAĞCILIK
11.02.2019 17:00BUZ1326C GRUBUİSTANBULKüçükçekmece Halkalı Spor SalonuYEF54-44AÇI GENÇLİK (B)
11.02.2019 17:00BUZ1325B FNL C GRUBUİSTANBULAhmet Cömert Spor SalonuGELECEK NESİL30-112ALLSTARS (A)
11.02.2019 18:30BUZ1324B FNL A GRUBUİSTANBULBayrampaşa Spor Salonuİ.T.Ü70-38BALKAN YEŞİLBAĞLAR (A)
12.02.2019 17:30BUZ1329B FNL A GRUBUİSTANBULCaferağa Spor SalonuFEHMİ SADIKOĞLU(FESA) (A)64-36BASKETS (B)
12.02.2019 18:30BUZ1332A GRUBUİSTANBULTaha Akgül Spor SalonuERENKÖY FMV IŞIK (A)57-65İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ.
12.02.2019 18:30BUZ1328B FNL B GRUBUİSTANBULKüçükçekmece Halkalı Spor SalonuTEŞVİKİYE SPOR45-64DEV ATAŞEHİR
12.02.2019 19:00BUZ1330B FNL B GRUBUİSTANBULCaferağa Spor SalonuBAHÇEŞEHİR OKULLARI (B)52-63BASKETS (A)
12.02.2019 20:20BUZ1331B FNL B GRUBUİSTANBULCaferağa Spor SalonuİSTANBUL D.S.İ. (B)44-66ANADOLU EFES (B)
İstanbul U12 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
06.02.2019 17:00CEI119B GRUBU ASYAİSTANBULİTO Yakacık Spor SalonuPENDİK YEDİTEPE47-24ASYA KARTALLARI
06.02.2019 17:00CEI118B GRUBU AVRUPAİSTANBULBayrampaşa Spor SalonuAÇI GENÇLİK19-51ANKA SPOR
07.02.2019 17:00CEI121B GRUBU ASYAİSTANBULİTO Yakacık Spor SalonuTİTAN AKADEMİ28-25ŞERİFALİ GSK
07.02.2019 17:00CEI120B GRUBU AVRUPAİSTANBULKüçükçekmece Halkalı Spor SalonuAYKA37-47İSTANBUL KAYAŞEHİR
08.02.2019 17:00CEI122B GRUBU AVRUPAİSTANBULBeylikdüzü Spor SalonuKUTUP YILDIZI32-33BAĞCILAR GÖZTEPE
İstanbul U12 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
10.02.2019 10:00CEK572B GRUBUİSTANBULKüçükçekmece Halkalı Spor SalonuİTÜ GELİŞTİRME VAKFI47-68TENİS ESKRİM DAĞCILIK
10.02.2019 13:00CEK573B GRUBUİSTANBULKüçükçekmece Halkalı Spor SalonuAÇI GENÇLİK67-57BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL
10.02.2019 16:00CEK574A GRUBUİSTANBULKüçükçekmece Halkalı Spor SalonuGALATASARAY 50-82ERENKÖY FMV IŞIK
10.02.2019 16:00CEK571A GRUBUİSTANBULBayrampaşa Spor SalonuFMV IŞIKSPOR21-72PAMUK (A)
10.02.2019 19:00CEK575B GRUBUİSTANBULKüçükçekmece Halkalı Spor SalonuB.PAŞA BİLGİ GENÇLİK27-61STARLARIN DOĞUŞU
İstanbul U11 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
10.02.2019 11:30AUC347B GRUBUİSTANBULKüçükçekmece Halkalı Spor SalonuEMLAK KONUT SPOR26-55İTÜ GELİŞTİRME VAKFI
10.02.2019 14:30AUC348A GRUBUİSTANBULKüçükçekmece Halkalı Spor SalonuAÇI GENÇLİK32-45ERENKÖY FMV IŞIK
10.02.2019 14:30AUC346A GRUBUİSTANBULBayrampaşa Spor SalonuFMV IŞIKSPOR29-74AKADEMİ İSTANBUL
10.02.2019 17:30AUC349B GRUBUİSTANBULKüçükçekmece Halkalı Spor SalonuİSTBOL (A)29-38STARLARIN DOĞUŞU
İstanbul U10 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
09.02.2019 13:00CMV10C GRUBUİSTANBULKüçükçekmece Halkalı Spor SalonuAVCILAR TANYILDIZI20-41AYKA
İstanbul Büyük Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
09.02.2019 16:00ATU399A GRUBUİSTANBULBayrampaşa Spor SalonuYEŞİLYURT82-70KURTULUŞ SPOR
09.02.2019 17:30ATU400A GRUBUİSTANBULBayrampaşa Spor SalonuBAHÇELİEVLER BELEDİYE86-82MURAT PAŞAOĞLU SPOR
09.02.2019 19:00ATU402B GRUBUİSTANBULKüçükçekmece Halkalı Spor SalonuHAZNEDAR DORUK54-68ŞEFKATGÜCÜ
09.02.2019 19:00ATU401B GRUBUİSTANBULBayrampaşa Spor SalonuYILDIRIM SPOR73-87ADA YILDIZLARI
11.02.2019 20:00ATU403B GRUBUİSTANBULBeylikdüzü Spor SalonuTURKUAZ SPOR48-77KAĞITHANE HÜSEYİN ALP