23 ŞUBAT-1 MART 2019 BASKETBOL KULÜP FAALİYETLERİ MÜSABAKA PROGRAMI

2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Sirküleri Yayınlandı

2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Genel Programı Belli Oldu

2019 ANTRENÖR GELİŞTİRME EĞİTİM FAALİYETLERİ

0

Basketbolun Temel Unsurları - Izmir

Antrenör Hakem Takim Masa Görevlisi Sporcu
Kategori Erkek Kadın Klasman Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın
A 27 0 Federasyon A 0 0 467 135 45 64 5162 1123
B 27 2 Federasyon B 8 1
C 84 14 Federasyon C 5 2
D 59 8 İl 34 6
E 56 6 Aday 16 3

Haftanın Maçları

İzmir U18 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
06.02.2019 18:30AUK424U18 ERK.ALT D GRUBUİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuBORNOVA SPORTİF SPOR0-20MAVİŞEHİR KOLEJİ (A)
06.02.2019 18:30AUK422U18 ERK.ALT A GRUBUİZMİRHalkapınar (Küçük)İZMİR BOĞALARI54-68KARATAŞ SPOR KULÜBÜ
06.02.2019 20:00AUK425U18 ERK.ALT C GRUBUİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuBORNOVA 188123-53PETKİM SPOR
06.02.2019 20:00AUK423U18 ERK.ALT A GRUBUİZMİRHalkapınar (Küçük)ROTA KOLEJİ 67-37GENÇ UMUTLAR
08.02.2019 18:30AUK428U18 ERK.ALT B GRUBUİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuİZMİR SPOR42-65MENEMEN BELEDİYE
08.02.2019 18:30AUK426U18 ERK.ALT A GRUBUİZMİRHalkapınar (Küçük)EGE BASKETBOL AKADEMİ66-88GAZİEMİR BELEDİYE
08.02.2019 20:00AUK429U18 ERK.ALT C GRUBUİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuPERİYOT SPOR65-50KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ(B)
08.02.2019 20:00AUK427U18 ERK.ALT B GRUBUİZMİRHalkapınar (Küçük)EGE GENÇLİK BASKETBOL33-31AS SPORTİF GENÇLİK VE SPOR
11.02.2019 18:30AUK434U18 ERK.ALT D GRUBUİZMİRHalkapınar (Küçük)OLUŞUM BASKETBOL86-53YENİ KARŞIYAKA YALI
11.02.2019 20:00AUK436U18 ERKEK ÜST KLSİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuGELİŞİM KOLEJİ66-75KARŞIYAKA
11.02.2019 20:00AUK435U18 ERKEK ÜST KLSİZMİRHalkapınar (Küçük)ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (B)68-60EGE ELİT
13.02.2019 18:30AUK437U18 ERKEK ÜST KLSİZMİRHalkapınar (Küçük)ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (A)80-66İZMİR BŞB.
13.02.2019 20:00AUK438U18 ERKEK ÜST KLSİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuKARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ(A)57-76EGE ASİST SPOR KULÜBÜ
20.02.2019 18:30AUK441U18 ERK.ALT B GRUBUİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuMENEMEN FİKRET GENÇLİK-MENEMEN BELEDİYE
20.02.2019 18:30AUK439U18 ERK.ALT A GRUBUİZMİRHalkapınar (Küçük)İZMİR BOĞALARI-GAZİEMİR BELEDİYE
20.02.2019 20:00AUK440U18 ERK.ALT B GRUBUİZMİRHalkapınar (Küçük)EGE GENÇLİK BASKETBOL-BOSSAN
22.02.2019 18:30AUK446U18 ERK.ALT D GRUBUİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuKARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI-İZMİR YÜKSELİŞ
22.02.2019 18:30AUK442U18 ERK.ALT A GRUBUİZMİRHalkapınar (Küçük)EGE BASKETBOL AKADEMİ-ROTEK
22.02.2019 20:00AUK447U18 ERK.ALT D GRUBUİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuİZMİR GENÇLİK SPOR-İZMİR BAHÇELİEVLER
22.02.2019 20:00AUK445U18 ERK.ALT B GRUBUİZMİRHalkapınar (Küçük)SİBA-AS SPORTİF GENÇLİK VE SPOR
İzmir U16 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
06.02.2019 20:00AUP113U16 KIZ ALT A GRUBUİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuKARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI25-71BUCA GENÇLİK VE SPOR (B)
08.02.2019 20:00AUP114U16 KIZ ALT A GRUBUİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuŞİRİNYER DORUK39-25EGE GELİŞİM SANAT(B)
11.02.2019 18:30AUP117U16 KIZ ALT A GRUBUİZMİRHalkapınar (Küçük)İZMİR BŞB.29-51EGE GELİŞİM SANAT(B)
12.02.2019 18:30AUP118U16 KIZ ALT A GRUBUİZMİRHalkapınar (Küçük)ALTAY33-79BUCA GENÇLİK VE SPOR (B)
12.02.2019 20:00AUP119U16 KIZ ALT A GRUBUİZMİRHalkapınar (Küçük)ŞİRİNYER DORUK44-18KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI
14.02.2019 20:00AUP120U16 KIZ ALT B GRUBUİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuKARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ20-0ÖREN GÜCÜ SPOR
15.02.2019 18:30AUP116U16 KIZ ÜST KLSİZMİRHalkapınar (Küçük)EGE GELİŞİM SANAT(A)-KARABAĞLAR BELEDİYESİ
15.02.2019 18:30AUP115U16 KIZ ÜST KLSİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuKARŞIYAKA ALBATROS SPOR-RÖNESANS SPOR
21.02.2019 18:30AUP121U16 KIZ ALT A GRUBUİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuİZMİR BŞB.-KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI
İzmir U16 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
06.02.2019 18:30AUR414U16 ERK.ALT F GRUBUİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuBANVİT BASKETBOL İZMİR(B)60-36EGE ASİST SPOR KULÜBÜ (B)
06.02.2019 18:30AUR412U16 ERK.ALT C GRUBUİZMİRHalkapınar (Küçük)ROTEK27-70YARIMADA (A)
06.02.2019 20:00AUR413U16 ERK.ALT C GRUBUİZMİRHalkapınar (Küçük)BATI BASKETBOL (A)77-31EGE ASİST GENÇLİK
07.02.2019 18:30AUR415U16 ERK.ALT E GRUBUİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuŞİRİNYER SPOR20-0BORNOVA SPORTİF SPOR
07.02.2019 19:30AUR422U16 ERKEK ÜST KLSİZMİRBALÇOVA SPOR SALONUBANVİT BASKETBOL İZMİR(A)73-43ROTA KOLEJİ (A)
07.02.2019 20:00AUR421U16 ERKEK ÜST KLSİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuGENÇ KARŞIYAKALILAR44-69ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ B
07.02.2019 20:00AUR416U16 ERK.ALT F GRUBUİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuMAVİŞEHİR İHTİSAS76-51BORNOVA 1881
08.02.2019 18:30AUR417U16 ERK.ALT B GRUBUİZMİRÇiğli İztik Spor Salonu9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS68-72YAKAKÖY
09.02.2019 14:00AUR427U16 ERK.ALT B GRUBUİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuMAVİŞEHİR KOLEJİ (B)89-64MENEMEN FİKRET GENÇLİK (A)
10.02.2019 16:00AUR429U16 ERK.ALT C GRUBUİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuBALÇOVA ANADOLU11-45KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ
11.02.2019 18:30AUR423U16 ERK.ALT A GRUBUİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuİZMİR ALTINŞEHİR SPOR 0-20K.B. YILDIZLARI(A)
11.02.2019 20:00AUR434U16 ERK.ALT G GRUBUİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuKARŞIYAKA ALBATROS SPOR37-56AS SPORTİF GENÇLİK VE SPOR
12.02.2019 18:30AUR428U16 ERK.ALT B GRUBUİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuYENİ KARŞIYAKA YALI (A)112-27YAKAKÖY
12.02.2019 20:00AUR425U16 ERK.ALT A GRUBUİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuEGE BASKETBOL AKADEMİ29-68EGE ASİST BASKETBOL B
12.02.2019 20:00AUR424U16 ERK.ALT A GRUBUİZMİRBALÇOVA SPOR SALONUEGE GENÇLİK BASKETBOL46-381 NUMARA (NUMBER ONE) BASKETBOL AKADEMİSİ
13.02.2019 18:30AUR437U16 ERKEK ÜST KLSİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuİZMİR YÜKSELİŞ55-81MAVİŞEHİR GENÇLİK
13.02.2019 18:30AUR433U16 ERK.ALT F GRUBUİZMİRHalkapınar (Küçük)YENİ KARŞIYAKA YALI (B)37-59BÜYÜK (MEGA)BASKETBOL (A)
13.02.2019 18:30AUR426U16 ERK.ALT A GRUBUİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuKARŞIYAKA BELEDİYE50-70MAVİŞEHİR SK
13.02.2019 20:00AUR436U16 ERKEK ÜST KLSİZMİRHalkapınar (Küçük)BANVİT BASKETBOL İZMİR(A)65-74ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ B
13.02.2019 20:00AUR435U16 ERK.ALT G GRUBUİZMİRHalkapınar (Küçük)ALTAY41-59SELÇUK BİLGİÇ (S.B) SPORTİF
13.02.2019 20:00AUR430U16 ERK.ALT C GRUBUİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuGENÇ UMUTLAR54-34MENEMEN FİKRET GENÇLİK (B)
14.02.2019 19:30AUR440U16 ERKEK ÜST KLSİZMİRBALÇOVA SPOR SALONUEGE ELİT63-42ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI
14.02.2019 20:00AUR439U16 ERKEK ÜST KLSİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuGENÇ KARŞIYAKALILAR48-65ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ (A)
14.02.2019 20:00AUR438U16 ERKEK ÜST KLSİZMİRHalkapınar (Küçük)KARŞIYAKA110-54ROTA KOLEJİ (A)
15.02.2019 20:00AUR431U16 ERK.ALT C GRUBUİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuBORNOVA BELEDİYESİ-EGE ASİST GENÇLİK
16.02.2019 10:00AUR445U16 ERK.ALT C GRUBUİZMİRBALÇOVA SPOR SALONUBATI BASKETBOL (A)-BALÇOVA ANADOLU
16.02.2019 11:30AUR442U16 ERK.ALT B GRUBUİZMİRHalkapınar (Küçük)ROTA KOLEJİ (B)-BÜYÜK (MEGA)BASKETBOL (B)
16.02.2019 13:00AUR441U16 ERK.ALT A GRUBUİZMİRBALÇOVA SPOR SALONUSAKİN ŞEHİR (CİTTA SLOW) SEFERİHİSAR SPOR-BOSSAN
18.02.2019 20:00AUR443U16 ERK.ALT B GRUBUİZMİRHalkapınar (Küçük)İZMİR BŞB.-9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS
19.02.2019 20:00AUR446U16 ERK.ALT C GRUBUİZMİRHalkapınar (Küçük)BATIYAKA SPOR-YARIMADA (A)
20.02.2019 18:30AUR447U16 ERK.ALT C GRUBUİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuROTEK-KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ
20.02.2019 18:30AUR444U16 ERK.ALT B GRUBUİZMİRHalkapınar (Küçük)TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK-EGE ASİST SPOR KULÜBÜ (A)
20.02.2019 20:00AUR452U16 ERKEK ÜST KLSİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuİZMİR YÜKSELİŞ-ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ (A)
20.02.2019 20:00AUR451U16 ERKEK ÜST KLSİZMİRHalkapınar (Küçük)EGE ELİT-MAVİŞEHİR GENÇLİK
20.02.2019 20:00AUR449U16 ERK.ALT E GRUBUİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuK.B. YILDIZLARI(B)-EGE ASİST BASKETBOL (A)
21.02.2019 19:30AUR455U16 ERKEK ÜST KLSİZMİRBALÇOVA SPOR SALONUROTA KOLEJİ (A)-ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI
21.02.2019 20:00AUR454U16 ERKEK ÜST KLSİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuKARŞIYAKA-ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ B
21.02.2019 20:00AUR453U16 ERKEK ÜST KLSİZMİRHalkapınar (Küçük)BANVİT BASKETBOL İZMİR(A)-GENÇ KARŞIYAKALILAR
21.02.2019 20:00AUR450U16 ERK.ALT F GRUBUİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuMAVİŞEHİR İHTİSAS-EGE ASİST SPOR KULÜBÜ (B)
22.02.2019 20:00AUR448U16 ERK.ALT D GRUBUİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuBERGAMA BELEDİYE-DOST SPOR
İzmir U14 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
10.02.2019 10:00BVA230U14 KIZ ALT B GRUBUİZMİRBALÇOVA SPOR SALONUTORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK25-66BALÇOVA BLD. TERMAL (B)
10.02.2019 11:30BVA228U14 KIZ ALT B GRUBUİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuALTAY45-39BORNOVA BELEDİYESİ
10.02.2019 13:00BVA229U14 KIZ ALT A GRUBUİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuURLA BELEDİYESİ24-48KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ
10.02.2019 13:00BVA227U14 KIZ ALT A GRUBUİZMİRHalkapınar (Küçük)AS SPORTİF GENÇLİK VE SPOR17-68ALTINDAĞ ALTINIRMAK
17.02.2019 13:00BVA236U14 KIZ ALT B GRUBUİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuTORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK-BERGAMA BELEDİYE
22.02.2019 18:30BVA237U14 KIZ ALT A GRUBUİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuBAYRAKLI BELEDİYESİ-ALTINDAĞ ALTINIRMAK
İzmir U14 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
07.02.2019 20:00BVB717U14 ERK.ALT G GRUBUİZMİRHalkapınar (Küçük)MENEMEN FİKRET GENÇLİK39-61EGE BASKET
09.02.2019 13:00BVB716U14 ERK.ALT F GRUBUİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuEGE GENÇLİK BASKETBOL(B)-EGE GELİŞİM SANAT(A)
11.02.2019 18:30BVB727U14 ERKEK ÜST KLSİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuMAVİŞEHİR GENÇLİK (A)48-68GENÇ KARŞIYAKALILAR
11.02.2019 20:00BVB726U14 ERKEK ÜST KLSİZMİRHalkapınar (Küçük)İZMİR BŞB.(A)28-90EGE ASİST SPOR KULÜBÜ (B)
12.02.2019 18:30BVB730U14 ERKEK ÜST KLSİZMİRBALÇOVA SPOR SALONUBORNOVA BELEDİYESİ (A)58-38YARIMADA (A)
12.02.2019 20:00BVB729U14 ERKEK ÜST KLSİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuROTA KOLEJİ (A)57-31MAVİŞEHİR SK (A)
12.02.2019 20:00BVB728U14 ERKEK ÜST KLSİZMİRHalkapınar (Küçük)EGE ELİT49-45KARŞIYAKA
18.02.2019 18:30BVB736U 14 ERK.ALT FİNAL İZMİRÇiğli İztik Spor SalonuURLA YILDIZLAR (A)-PETKİM SPOR
18.02.2019 18:30BVB734U 14 ERK.ALT FİNAL İZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuYAKAKÖY-İZMİR EGE BASKETBOL SPOR
18.02.2019 18:30BVB732U 14 ERK.ALT FİNAL İZMİRHalkapınar (Küçük)SİBA (A)-BATI BASKETBOL (B)
18.02.2019 18:30BVB731U 14 ERK.ALT FİNAL İZMİRHalkapınar (Küçük)TAKEV SPOR-ŞİRİNYER DORUK (B)
18.02.2019 20:00BVB737U 14 ERK.ALT FİNAL İZMİRÇiğli İztik Spor SalonuK.B. YILDIZLARI(B)-BORNOVA BELEDİYESİ (B)
18.02.2019 20:00BVB735U 14 ERK.ALT FİNAL İZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuKARŞIYAKA BELEDİYE (A)-EGE BORNOVA
18.02.2019 20:00BVB733U 14 ERK.ALT FİNAL İZMİRHalkapınar (Küçük)MAVİŞEHİR İHTİSAS (A)-BOSSAN
19.02.2019 18:30BVB743U 14 ERK.ALT FİNAL İZMİRÇiğli İztik Spor SalonuURLA YILDIZLAR (B)-BANVİT BASKETBOL İZMİR (A)
19.02.2019 18:30BVB741U 14 ERK.ALT FİNAL İZMİRBALÇOVA SPOR SALONUPERİYOT SPOR-BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SPOR
19.02.2019 18:30BVB738U 14 ERK.ALT FİNAL İZMİRHalkapınar (Küçük)EGE GENÇLİK BASKETBOL(A)-EGE ASİST SPOR KULÜBÜ (A)
19.02.2019 20:00BVB744U 14 ERK.ALT FİNAL İZMİRÇiğli İztik Spor SalonuEGE ASİST BASKETBOL (B)-ŞİRİNYER DORUK (A)
19.02.2019 20:00BVB742U 14 ERK.ALT FİNAL İZMİRBALÇOVA SPOR SALONUYELKİ BELEDİYE SPOR-KARŞIYAKA BELEDİYE (B)
19.02.2019 20:00BVB740U 14 ERK.ALT FİNAL İZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuİZMİR YÜKSELİŞ-SELÇUK BİLGİÇ (S.B) SPORTİF A
19.02.2019 20:00BVB739U 14 ERK.ALT FİNAL İZMİRHalkapınar (Küçük)SİBA (B)-YÜKSELİŞ BASKETBOL (A)
İzmir U12 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
09.02.2019 17:00CEL119U12 KIZ B GRUBUİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuEGE GELİŞİM SANAT60-12İZMİR BŞB.(A)
10.02.2019 13:00CEL121U12 KIZ B GRUBUİZMİRBALÇOVA SPOR SALONUTAKEV SPOR13-58KARATAŞ SPOR KULÜBÜ
10.02.2019 14:30CEL120U12 KIZ B GRUBUİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuURLA BELEDİYESİ0-20EGE MEGA (A)
16.02.2019 11:00CEL123U12 KIZ A GRUBUİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuBORNOVA BELEDİYESİ-MENEMEN FİKRET GENÇLİK
16.02.2019 11:30CEL127U12 KIZ B GRUBUİZMİRBALÇOVA SPOR SALONUGÖZTEPE SPOR KULÜBÜ-KARATAŞ SPOR KULÜBÜ
16.02.2019 11:30CEL122U12 KIZ A GRUBUİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuPINAR GÜCÜ SPOR-BAYRAKLI BELEDİYESİ
16.02.2019 14:00CEL124U12 KIZ C GRUBUİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuRÖNESANS SPOR-ŞİRİNYER DORUK
16.02.2019 15:30CEL125U12 KIZ C GRUBUİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuKARŞIYAKA ALBATROS SPOR-İZMİR YILDIZLAR SPOR
16.02.2019 17:00CEL126U12 KIZ A GRUBUİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuSELÇUK BİLGİÇ (S.B) SPORTİF-İZMİR BŞB.(B)
17.02.2019 11:30CEL130U12 KIZ A GRUBUİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuBERGAMA BELEDİYE-İZMİR YENİ NESİL SPOR
17.02.2019 17:00CEL131U12 KIZ C GRUBUİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuOLUŞUM SPOR-EGE MEGA (B)
İzmir U12 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
09.02.2019 10:00CEM411U12 ERKEK D GRUBUİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuEN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK58-19EKOL BASKETBOL SPOR
09.02.2019 11:00CEM415U12 ERKEK F GRUBUİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuBANVİT BASKETBOL İZMİR96-4EGE BASKETBOL AKADEMİ
09.02.2019 11:30CEM414U12 ERKEK E GRUBUİZMİRHalkapınar (Küçük)ALTAY29-35BOSSAN
09.02.2019 13:00CEM412U12 ERKEK B GRUBUİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuBATIYAKA SPOR26-29CELAL ARISAN BASKETBOL
09.02.2019 16:00CEM413U12 ERKEK C GRUBUİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuTORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK6-84İZMİR ALTINŞEHİR SPOR
10.02.2019 14:30CEM416U12 ERKEK E GRUBUİZMİRHalkapınar (Küçük)9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS(A)70-23EGE BASKET
16.02.2019 10:00CEM426U12 ERKEK H GRUBUİZMİRHalkapınar (Küçük)ROTA KOLEJİ (A)-İZMİRSPOR
16.02.2019 10:00CEM422U12 ERKEK G GRUBUİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuEGE ASİST SPOR KULÜBÜ-EGE GENÇLİK BASKETBOL
16.02.2019 12:30CEM424U12 ERKEK G GRUBUİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuBAHÇEŞEHİR OKULLARI İZMİR ŞUBESİ-BORNOVA BELEDİYESİ
16.02.2019 13:00CEM423U12 ERKEK G GRUBUİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuSELÇUK ARTEMİS-KARŞIYAKA BELEDİYE
16.02.2019 14:30CEM425U12 ERKEK H GRUBUİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuPINAR GÜCÜ SPOR-EGE ELİT
16.02.2019 14:30CEM419U12 ERKEK E GRUBUİZMİRBALÇOVA SPOR SALONUSİBA-KARATAŞ SPOR KULÜBÜ
16.02.2019 16:00CEM418U12 ERKEK E GRUBUİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuTAKEV SPOR-MENEMEN FİKRET GENÇLİK
17.02.2019 10:00CEM417U12 ERKEK C GRUBUİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuİZMİR YENİ NESİL SPOR -EGE GELİŞİM SANAT
İzmir U11 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
17.02.2019 11:00AUN70U11 KIZİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuMAVİŞEHİR SK-İZMİR DSİ
İzmir U10 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
09.02.2019 12:30CMY9U10 KIZİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuMENEMEN FİKRET GENÇLİK20-0BUCA GENÇLİK
09.02.2019 15:30CMY10U10 KIZİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuÇİĞLİ BELEDİYE20-0MAVİŞEHİR SK
10.02.2019 10:00CMY11U10 KIZİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuİZMİR YENİ NESİL SPOR 39-8EGE MEGA
10.02.2019 11:30CMY12U10 KIZİZMİRBALÇOVA SPOR SALONUBALÇOVA BELEDİYE TERMAL SPOR34-7EGE GELİŞİM SANAT
İzmir U10 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
09.02.2019 10:00CMZ20U10 ERKEK B GRUBUİZMİRHalkapınar (Küçük)BÜYÜK (MEGA)BASKETBOL30-45MAVİŞEHİR SK
09.02.2019 11:30CMZ15U10 ERKEK E GRUBUİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuGÖZTEPE SPOR KULÜBÜ35-38İZMİR KOLEJLİLER
09.02.2019 14:30CMZ16U10 ERKEK E GRUBUİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuEGE ELİT14-42KARATAŞ SPOR KULÜBÜ
10.02.2019 11:30CMZ17U10 ERKEK D GRUBUİZMİRHalkapınar (Küçük)AS SPORTİF GENÇLİK VE SPOR20-27SPOR YÖNETİCİLİĞİ VE ANTRENÖRLERİ
10.02.2019 14:30CMZ18U10 ERKEK C GRUBUİZMİRBALÇOVA SPOR SALONUBOSSAN33-23TAKEV SPOR
10.02.2019 16:00CMZ19U10 ERKEK D GRUBUİZMİRBALÇOVA SPOR SALONUGÜZELBAHÇE BELEDİYE38-25İZMİRSPOR
17.02.2019 12:30CMZ22U10 ERKEK A GRUBUİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuNETA SPOR-SELÇUK BİLGİÇ (S.B) SPORTİF
17.02.2019 14:00CMZ23U10 ERKEK B GRUBUİZMİRÇiğli İztik Spor SalonuBORNOVA SPORTİF SPOR-MAVİŞEHİR GENÇLİK (B)
17.02.2019 16:00CMZ21U10 ERKEK A GRUBUİZMİRCumhuriyet Mah. Spor SalonuMENEMEN FİKRET GENÇLİK-GENÇ UMUTLAR
İzmir Ümit Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
15.02.2019 20:00DFV77ÜMİT ERKEKİZMİRHalkapınar (Küçük)EGE BASKETBOL AKADEMİ-ŞİRİNYER SPOR