2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Sirküleri Yayınlandı

2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Genel Programı Belli Oldu

2019 ANTRENÖR GELİŞTİRME EĞİTİM FAALİYETLERİ

TÜRKİYE ŞAMPİYONALARI

Basketbolcu Havuzu Tarama Programı

Basketbolcu Havuzu Tarama Programı ilimizde gerçekleştirildi.


U18 ERKEKLER LİGİ SONA ERDİ

2018 - 2019 SEZONU U18 ERKEKLERDE ŞAMPİYON BELLİ OLDU


TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı Başlıyor

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından, potansiyel sahibi genç basketbolcuların bilgilerinin kayıt altında tutulması ve gelişimlerinin düzenli olarak takip edilmesi adına TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı düzenlenecektir.


HAKEM KURSU

26 - 30 Kasım 2018 tarihleri arasında ilimizde düzenlenen aday hakem ve masa görevlisi kursu.


BASKETBOL MASA GÖREVLİSİ KURSU

BASKETBOL MASA GÖREVLİSİ KURSU


BASKETBOL ADAY HAKEM KURSU

Aday Hakem Kursu Açılıyor.


Basketbolun Temel Unsurları - Kocaeli

Antrenör Hakem Takim Masa Görevlisi Sporcu
Kategori Erkek Kadın Klasman Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın
A 4 0 Federasyon A 0 0 123 41 19 33 1448 337
B 13 0 Federasyon B 3 0
C 18 4 Federasyon C 3 1
D 18 1 İl 26 4
E 8 4 Aday 19 10

Haftanın Maçları

Kocaeli U12 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
17.04.2019 20:30CFM359PLAY OFF B GRUBUKOCAELİKocaeli Atatürk Spor SalonuDEREKÖY GAZANFER BİLGE44-49DERİNCE YENİKENT (A)ALİ OSMAN KANIKMURAT GÜL GÖZEN GÖKŞENMELDA TAŞKINEBRU ÖZMEN
19.04.2019 19:00CFM349PLAY OFF A GRUBUKOCAELİKocaeli Atatürk Spor SalonuİZMİT SPOR26-56GÖLCÜK BELEDİYEVOLKAN SAĞLAMBEYZA NUR ALTUN NURAY KURARMELDA TAŞKINALEV KÖROĞLU
19.04.2019 20:30CFM351PLAY OFF A GRUBUKOCAELİKocaeli Atatürk Spor Salonu23 NİSAN İ.Ö.O.29-54KOCAELİ BASKETOZAN GÜNDÜZFATİH ŞAFAK NURAY KURARMELDA TAŞKINALEV KÖROĞLU
20.04.2019 13:00CFM361PLAY OFF B GRUBUKOCAELİKocaeli Atatürk Spor SalonuKOCAELİ GELİŞİM SPOR (A)58-31DEREKÖY GAZANFER BİLGEVOLKAN SAĞLAMOZAN GÜNDÜZ ÖZGÜR YAMANALEV KÖROĞLUEBRU ÖZMEN
23.04.2019 20:30CFM350PLAY OFF A GRUBUKOCAELİGölcük 17 Ağustos Spor SalonuGÖLCÜK BELEDİYE45-3423 NİSAN İ.Ö.O.VOLKAN SAĞLAMMURAT AY PERÇEM KAAN TÜRKERSÜLEYMAN SIRRI YÜKSELVEYSEL ERDOĞAN
24.04.2019 20:30CFM360PLAY OFF B GRUBUKOCAELİÇayırova Spor SalonuGENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KL.-DERİNCE YENİKENT (A)MUHAMMED TÜBEKZEYNEP ÖZDEMİR HALİL AYGÜNFERDİ IŞIKMEHMET AKİF ÖZDEMİR
26.04.2019 20:05CFM362PLAY OFF B GRUBUKOCAELİDerince Spor SalonuDEREKÖY GAZANFER BİLGE-GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KL.OZAN GÜNDÜZMURAT AY PERÇEM NİMET KARDEŞEGEMEN KELLECİVEYSEL ERDOĞAN
Kocaeli U11 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
17.04.2019 19:00BBN43KOCAELİÇayırova Spor SalonuGENÇLİK HİZMETLERİ20-13KOCAELİ GELİŞİM SPORMUHAMMED TÜBEKMEHMET AKİF ÖZDEMİR FERDİ IŞIKSİNAN ERİMZEYNEP ÖZDEMİR
18.04.2019 19:00BBN45KOCAELİÇayırova Spor SalonuGENÇLİK HİZMETLERİ20-0KOCAELİ BASKETMUHAMMED TÜBEKMEHMET AKİF ÖZDEMİR FERDİ IŞIKSİNAN ERİMZEYNEP ÖZDEMİR
20.04.2019 14:30BBN44KOCAELİKocaeli Atatürk Spor SalonuKOCAELİ GELİŞİM SPOR22-43SAĞLIKLI ANNELER MUTLU AİLELERVOLKAN SAĞLAMFATİH ŞAFAK ÖZGÜR YAMANALEV KÖROĞLUEBRU ÖZMEN
Kocaeli U11 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
16.04.2019 19:00BBO172AKOCAELİKocaeli Atatürk Spor SalonuDEREKÖY GAZANFER BİLGE42-64DERİNCE YENİKENT (A)ALİ OSMAN KANIKMURAT GÜL ŞEVVAL ÖZKANYILDIZ BUĞDACIGAMZE KURT
16.04.2019 20:30BBO187BKOCAELİKocaeli Atatürk Spor SalonuKOCAELİ BASKET41-20DERİNCE YENİKENT (B)ALİ OSMAN KANIKMURAT GÜL EGEMEN KELLECİVEYSEL ERDOĞANGÜLAY ERDOĞAN
17.04.2019 19:00BBO196CKOCAELİGölcük 17 Ağustos Spor SalonuGÖLCÜK BELEDİYE41-36İZMİT SPORMUSTAFA ÇELTİKERMERT ERDENİZ SEDA TÜRKERKAAN TÜRKERNİMETULLAH EREN
19.04.2019 19:00BBO175AKOCAELİKaramürsel ATATÜRK Spor SalonuKARAMÜRSEL GENÇLİK37-64DEREKÖY GAZANFER BİLGESAMET ERDOĞANMERT ERDENİZ UĞUR TÜRKYILMAZ
21.04.2019 13:30BBO200CKOCAELİKocaeli Atatürk Spor Salonu23 NİSAN İ.Ö.O.34-39GÖLCÜK BELEDİYEMERT ERDENİZOZAN GÜNDÜZ SÜLEYMAN SIRRI YÜKSELNURAY KURARALEV KÖROĞLU
22.04.2019 19:00BBO161AKOCAELİKaramürsel ATATÜRK Spor SalonuKARAMÜRSEL GENÇLİK9-56DERİNCE YENİKENT (A)SAMET ERDOĞANBAYRAM TARIK TAŞKIN ÖZGÜR YAMANERTUĞRUL YAVAŞOĞLUMURAT ATAKAN VERSAN
22.04.2019 20:30BBO158AKOCAELİÇayırova Spor SalonuGENÇLİK HİZMETLERİ13-52HANİBAL SPOR KULÜBÜ SERHAT DÜLKERMUHAMMED TÜBEK HALİL AYGÜNZEYNEP ÖZDEMİRMEHMET AKİF ÖZDEMİR
Kocaeli U10 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
22.04.2019 19:00CNY27KOCAELİÇayırova Spor SalonuGENÇLİK HİZMETLERİ28-6KÖRFEZ GENÇLER BİRLİĞİ (A)SERHAT DÜLKERMEHMET AKİF ÖZDEMİR HALİL AYGÜNZEYNEP ÖZDEMİRMUHAMMED TÜBEK
Kocaeli U10 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
17.04.2019 19:00CNZ13AKOCAELİKocaeli Atatürk Spor SalonuKOCAELİ BASKET36-21İZMİT BASKETBOL İHTİSASALİ OSMAN KANIKMURAT GÜL İSMAİL DİRENVEYSEL ERDOĞANUĞUR TÜRKYILMAZ
17.04.2019 20:30CNZ34CKOCAELİÇayırova Spor SalonuGEBZE YILDIZLARI12-2823 NİSAN İ.Ö.O.MUHAMMED TÜBEKMEHMET AKİF ÖZDEMİR FERDİ IŞIKSİNAN ERİMZEYNEP ÖZDEMİR
18.04.2019 19:00CNZ39CKOCAELİKocaeli Atatürk Spor SalonuHANİBAL SPOR KULÜBÜ 12-40KOCAELİ GELİŞİM SPOROZAN GÜNDÜZFATİH ŞAFAK MUHAMMET YASİN KARABAŞSEVGİ CANDAZGAMZE KURT
18.04.2019 19:00CNZ29BKOCAELİÇayırova Spor SalonuGENÇLİK HİZMETLERİ20-27DERİNCE YENİKENT (B)MUHAMMED TÜBEKZEYNEP ÖZDEMİR FERDİ IŞIKSİNAN ERİMMEHMET AKİF ÖZDEMİR
18.04.2019 20:30CNZ30BKOCAELİKocaeli Atatürk Spor SalonuDEREKÖY GAZANFER BİLGE14-41İZMİT SPOROZAN GÜNDÜZFATİH ŞAFAK MUHAMMET YASİN KARABAŞGAMZE KURTSEVGİ CANDAZ
20.04.2019 16:00CNZ14AKOCAELİKocaeli Atatürk Spor SalonuKOCAELİ BASKET62-16KÖRFEZ GENÇLER BİRLİĞİ OZAN GÜNDÜZFATİH ŞAFAK ÖZGÜR YAMANALEV KÖROĞLUEBRU ÖZMEN
21.04.2019 12:00CNZ15AKOCAELİKocaeli Atatürk Spor SalonuİZMİT BASKETBOL İHTİSAS20-48GÖLCÜK BELEDİYEMERT ERDENİZFATİH ŞAFAK NURAY KURARSÜLEYMAN SIRRI YÜKSELALEV KÖROĞLU
21.04.2019 15:00CNZ40CKOCAELİKocaeli Atatürk Spor SalonuHANİBAL SPOR KULÜBÜ 38-2723 NİSAN İ.Ö.O.OZAN GÜNDÜZFATİH ŞAFAK NURAY KURARALEV KÖROĞLUSÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL
23.04.2019 19:00CNZ19AKOCAELİGölcük 17 Ağustos Spor SalonuGÖLCÜK BELEDİYE59-12KÖRFEZ GENÇLER BİRLİĞİ VOLKAN SAĞLAMMURAT AY PERÇEM KAAN TÜRKERSÜLEYMAN SIRRI YÜKSELVEYSEL ERDOĞAN
23.04.2019 20:05CNZ16AKOCAELİDerince Spor SalonuDERİNCE YENİKENT (A)42-16İZMİT BASKETBOL İHTİSASBEYZA NUR ALTUNFATİH ŞAFAK ÖZGÜR YAMANMELDA TAŞKINMURAT ATAKAN VERSAN
24.04.2019 19:00CNZ43CKOCAELİÇayırova Spor SalonuGEBZE YILDIZLARI-HANİBAL SPOR KULÜBÜ MUHAMMED TÜBEKMEHMET AKİF ÖZDEMİR HALİL AYGÜNFERDİ IŞIKZEYNEP ÖZDEMİR
24.04.2019 20:05CNZ18AKOCAELİDerince Spor SalonuDERİNCE YENİKENT (A)-KOCAELİ BASKETMURAT GÜLFATİH ŞAFAK NİMET KARDEŞERTUĞRUL YAVAŞOĞLUVEYSEL ERDOĞAN
25.04.2019 19:00CNZ41CKOCAELİKocaeli Atatürk Spor SalonuKOCAELİ GELİŞİM SPOR-GEBZE YILDIZLARISERHAT DÜLKERFATİH ŞAFAK İSMAİL DİRENYILDIZ BUĞDACIEBRU ÖZMEN
25.04.2019 20:05CNZ17AKOCAELİDerince Spor SalonuKÖRFEZ GENÇLER BİRLİĞİ -DERİNCE YENİKENT (A)VOLKAN SAĞLAMBAYRAM TARIK TAŞKIN MUHAMMET YASİN KARABAŞNURAY KURARMURAT ATAKAN VERSAN
25.04.2019 20:30CNZ32BKOCAELİKocaeli Atatürk Spor SalonuDEREKÖY GAZANFER BİLGE-GENÇLİK HİZMETLERİSERHAT DÜLKERBEYZA NUR ALTUN GİZEM BİLGİCİYELDA ÇETİNTAŞGAMZE KURT