TBF Yönetim Kurulu Üyesi Alper Arıkoğlu Kutlama Mesajı Yayınladı...

U16 Yıldız Erkek Milli Takımımız 22 Ocak’ta Konya’da Toplanıyor

U18 ERKEKLER ŞAMPİYONU SELÇUK ÜN. BASKETBOL

U13 ERKEKLERDE ŞAMPİYON SİSTEM KOLEJİ SK

AKŞEHİR HACI SIDDIKA BAYSAL FEN LİSESİ OKULLAR ARASI BAYANLAR GENÇLER B KATEGORİSİNDE BÖLGESEL DEPLASMANLI LİGDE

KONYA ÖZEL SINAV ANADOLU LİSESİ VE KONYA ÖZEL DİLTAŞ ANADOLU LİSESİ OKULLAR ARASI ERKEKLER GENÇLER B KATEGORİSİNDE BÖLGESEL DEPLASMANLI LİGDE

U12 KIZLARDA ŞAMPİYON DELTA DAĞCILIK SUALTI

2018 - 2019 Sezonu U12 Kızlar kategorisinde Delta Dağcılık Sualtı Konya şampiyonu oldu.


U16 KIZLARDA ŞAMPİYON UMUT BAHÇELİEVLER

2018 - 2019 Sezonu U16 Kızlar kategorisinde Umut Bahçelievler Konya Şampiyonu oldu.


U16 ERKEKLERDE ŞAMPİYON SELÇUKLU BASKETBOL (A)

Playoff final serisinde zorlu rakibi Diltaş Eğitim Kurumları takımını 59-52 ve 56-66 mağlup eden Selçuklu Basketbol (A), U16 Erkek kategorisinde Konya şampiyonu oldu.


U14 ERKEKLERDE ŞAMPİYON KONYASPOR (A)

Playoff final serisinde zorlu rakibi Konya Ayyıldız (A) takımını 66-52 ve 60-64 mağlup eden Konyaspor (A), U14 Erkek kategorisinde Konya şampiyonu oldu.


TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı Başlıyor

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından, potansiyel sahibi genç basketbolcuların bilgilerinin kayıt altında tutulması ve gelişimlerinin düzenli olarak takip edilmesi adına TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı düzenlenecektir.


2019 ANTRENÖR GELİŞTİRME EĞİTİM FAALİYETLERİ

2019 Türkiye Basketbol Federasyonu Eğitim Kurulu çok yönlü eğitim anlayışı ile antrenörlerin bilimsel temellere dayalı gelişimini sağlama, basketbol içerisindeki yenilikleri sunma ve antrenörlerin daha donanımlı hale gelmelerine yardımcı olma hedefleriyle 2019 yılı eğitim faaliyetlerine başlıyor.


Basketbolun Temel Unsurları - Konya

Antrenör Hakem Takim Masa Görevlisi Sporcu
Kategori Erkek Kadın Klasman Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın
A 2 0 Federasyon A 1 0 110 47 20 14 1240 362
B 4 0 Federasyon B 3 0
C 15 3 Federasyon C 4 0
D 12 2 İl 28 6
E 23 5 Aday 10 2

Haftanın Maçları

Konya U12 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
15.04.2019 19:00CFO255A GrubuKONYABüyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi (Küçük)BAŞAK SPOR 43-25DELTA DAĞCILIK SUALTI
15.04.2019 19:30CFO253A GrubuKONYASelçuklu Belediyesi Spor SalonuÖZEL KONYA NESİBE AYDIN 32-50SEYDİŞEHİR AKADEMİ
15.04.2019 20:30CFO254A GrubuKONYABüyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi (Küçük)KONYA AYYILDIZ 47-53KONYA BASKET (A)
15.04.2019 21:00CFO252A GrubuKONYASelçuklu Belediyesi Spor SalonuALINTERİ (B)19-66DİLTAŞ EĞİTİM KURUMLARI (A)
16.04.2019 19:00CFO311B GrubuKONYABüyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi (Küçük)KONYA BASKET (B)48-59SELÇUKLU BASKETBOL
16.04.2019 19:30CFO309B GrubuKONYASelçuklu Belediyesi Spor SalonuDİLTAŞ EĞİTİM KURUMLARI (B)70-53ALINTERİ (A)
16.04.2019 20:30CFO310B GrubuKONYABüyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi (Küçük)SELÇUKLU KARTALLARI-SİSTEM KOLEJİ
16.04.2019 21:00CFO308B GrubuKONYASelçuklu Belediyesi Spor SalonuAKKANAT BASKETBOL AKADEMİ0-20KONYASPOR
19.04.2019 19:00CFO344KONYABüyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi (Küçük)DİLTAŞ EĞİTİM KURUMLARI (B)72-37SEYDİŞEHİR AKADEMİ
19.04.2019 19:30CFO346KONYASelçuklu Belediyesi Spor SalonuDİLTAŞ EĞİTİM KURUMLARI (A)56-53SİSTEM KOLEJİ
19.04.2019 20:30CFO345KONYABüyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi (Küçük)KONYA BASKET (A)46-43SELÇUKLU BASKETBOL
19.04.2019 21:00CFO347KONYASelçuklu Belediyesi Spor SalonuKONYASPOR 49-25KONYA AYYILDIZ
22.04.2019 19:00CFO348KONYABüyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi (Küçük)SEYDİŞEHİR AKADEMİ 0-20DİLTAŞ EĞİTİM KURUMLARI (B)
22.04.2019 19:30CFO350KONYASelçuklu Belediyesi Spor SalonuSİSTEM KOLEJİ 60-56DİLTAŞ EĞİTİM KURUMLARI (A)
22.04.2019 20:30CFO349KONYABüyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi (Küçük)SELÇUKLU BASKETBOL37-57KONYA BASKET (A)
22.04.2019 21:00CFO351KONYASelçuklu Belediyesi Spor SalonuKONYA AYYILDIZ 33-52KONYASPOR
24.04.2019 19:30CFO352KONYASelçuklu Belediyesi Spor SalonuDİLTAŞ EĞİTİM KURUMLARI (A)-SİSTEM KOLEJİ
Konya U11 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
16.04.2019 20:30BCA24KONYABüyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi (Küçük)KONYA AYYILDIZ 7-64DELTA DAĞCILIK SUALTI
20.04.2019 13:00BCA20KONYASeydişehir Atatürk Spor SalonuSEYDİŞEHİR AKADEMİ25-23DELTA DAĞCILIK SUALTI
21.04.2019 12:00BCA25KONYASeydişehir Atatürk Spor SalonuSEYDİŞEHİR AKADEMİ45-39KONYA BASKET
Konya U11 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
17.04.2019 19:30BCB271KONYA U11 ERKEKLER KONYABüyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi (Küçük)KONYA BASKET (A)40-34GENÇ KARTALLAR 2017
18.04.2019 19:00BCB273KONYA U11 ERKEKLER KONYABüyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi (Küçük)DİLTAŞ EĞİTİM KURUMLARI86-15KONYA BASKET (B)
18.04.2019 19:30BCB275KONYA U11 ERKEKLER KONYASelçuklu Belediyesi Spor SalonuKONYASPOR50-35KONYA BASKET (A)
18.04.2019 20:30BCB274KONYA U11 ERKEKLER KONYABüyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi (Küçük)GENÇ KARTALLAR 201730-49SİSTEM KOLEJİ
18.04.2019 21:00BCB276KONYA U11 ERKEKLER KONYASelçuklu Belediyesi Spor SalonuKONYA AYYILDIZ 26-55SELÇUKLU BASKETBOL
20.04.2019 13:00BCB278KONYA U11 ERKEKLER KONYABüyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi (Küçük)SELÇUKLU BASKETBOL38-56DİLTAŞ EĞİTİM KURUMLARI
20.04.2019 14:30BCB279KONYA U11 ERKEKLER KONYABüyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi (Küçük)SİSTEM KOLEJİ 18-47KONYASPOR
20.04.2019 16:00BCB280KONYA U11 ERKEKLER KONYABüyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi (Küçük)KONYA BASKET (A)50-11KONYA AYYILDIZ
23.04.2019 20:30BCB277KONYA U11 ERKEKLER KONYABüyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi (Küçük)KONYA BASKET (B)57-31GENÇ KARTALLAR 2017
Konya U10 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
20.04.2019 11:30COA9KONYASeydişehir Atatürk Spor SalonuSEYDİŞEHİR AKADEMİ 30-32DELTA DAĞCILIK SUALTI
21.04.2019 13:00COA12KONYASeydişehir Atatürk Spor SalonuSEYDİŞEHİR AKADEMİ -SELÇUKLU KARTALLARI
Konya U10 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
17.04.2019 19:30COB28KONYASelçuklu Belediyesi Spor SalonuDELTA DAĞCILIK SUALTI 34-23KONYA BASKET (B)
17.04.2019 21:00COB30KONYASelçuklu Belediyesi Spor SalonuKONYA BASKET (A)54-18KONYA AYYILDIZ
17.04.2019 21:00COB27KONYABüyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi (Küçük)SELÇUKLU BASKETBOL13-62KONYASPOR
20.04.2019 10:00COB29KONYABüyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi (Küçük)BAŞAK SPOR0-20DİLTAŞ EĞİTİM KURUMLARI
20.04.2019 11:30COB33KONYABüyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi (Küçük)KONYASPOR42-10DELTA DAĞCILIK SUALTI
20.04.2019 17:30COB31KONYABüyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi (Küçük)SEYDİŞEHİR AKADEMİ18-40ALINTERİ
23.04.2019 19:00COB36KONYABüyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi (Küçük)KONYA AYYILDIZ 43-29BAŞAK SPOR
23.04.2019 19:30COB40KONYASelçuklu Belediyesi Spor SalonuKONYA BASKET (A)46-37SİSTEM KOLEJİ
23.04.2019 21:00COB32KONYASelçuklu Belediyesi Spor SalonuDİLTAŞ EĞİTİM KURUMLARI45-18SELÇUKLU BASKETBOL
25.04.2019 19:00COB37KONYABüyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi (Küçük)KONYA BASKET (B)-KONYASPOR
25.04.2019 20:30COB38KONYABüyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi (Küçük)DELTA DAĞCILIK SUALTI -DİLTAŞ EĞİTİM KURUMLARI
26.04.2019 19:00COB39KONYABüyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi (Küçük)SELÇUKLU BASKETBOL-KONYA AYYILDIZ
26.04.2019 20:30COB35KONYASelçuklu Belediyesi Spor SalonuALINTERİ-KONYA BASKET (A)
27.04.2019 11:30COB34KONYABüyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi (Küçük)SİSTEM KOLEJİ -SEYDİŞEHİR AKADEMİ
28.04.2019 10:00COB44KONYABüyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi (Küçük)DİLTAŞ EĞİTİM KURUMLARI-KONYA BASKET (B)
28.04.2019 11:30COB42KONYABüyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi (Küçük)ALINTERİ-SELÇUKLU BASKETBOL
28.04.2019 13:00COB45KONYABüyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi (Küçük)SEYDİŞEHİR AKADEMİ-KONYA BASKET (A)
29.04.2019 19:00COB43KONYABüyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi (Küçük)KONYA AYYILDIZ -DELTA DAĞCILIK SUALTI
29.04.2019 20:30COB96KONYABüyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi (Küçük)BAŞAK SPOR-SİSTEM KOLEJİ