Maçlar

Hafta Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
1 22.09.2018 13:00 2BA3123 A BALIKESİR Edremit Spor Salonu YALOVA VİP GENÇLİK 53 - 85 GALATASARAY GELİŞİM 0
1 22.09.2018 15:15 2BA3124 A BALIKESİR Edremit Spor Salonu URLA BELEDİYESİ 73 - 60 AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 0
2 23.09.2018 13:00 2BA3135 A BALIKESİR Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu GALATASARAY GELİŞİM 56 - 76 URLA BELEDİYESİ 0
2 23.09.2018 15:15 2BA3136 A BALIKESİR Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 69 - 73 YALOVA VİP GENÇLİK 0
3 24.09.2018 13:00 2BA3139 A BALIKESİR Edremit Spor Salonu URLA BELEDİYESİ 84 - 55 YALOVA VİP GENÇLİK 0
3 24.09.2018 15:15 2BA3140 A BALIKESİR Edremit Spor Salonu GALATASARAY GELİŞİM 76 - 55 AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 0
Hafta Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
1 22.09.2018 17:30 2BA3125 B BALIKESİR Edremit Spor Salonu EDREMİT BLD. GÜRESPOR 58 - 64 MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 0
1 22.09.2018 19:45 2BA3126 B BALIKESİR Edremit Spor Salonu ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 80 - 73 BURSA BŞB. 0
2 23.09.2018 17:30 2BA3137 B BALIKESİR Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 83 - 80 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
2 23.09.2018 19:45 2BA3138 B BALIKESİR Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu BURSA BŞB. 68 - 90 EDREMİT BLD. GÜRESPOR 0
3 24.09.2018 17:30 2BA3141 B BALIKESİR Edremit Spor Salonu ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 76 - 65 EDREMİT BLD. GÜRESPOR 0
3 24.09.2018 19:45 2BA3142 B BALIKESİR Edremit Spor Salonu MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 48 - 68 BURSA BŞB. 0
Hafta Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
1 22.09.2018 13:30 2BA3127 C BALIKESİR Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu NESİBE AYDIN 68 - 58 MERSİN BŞB. GELİŞİM 0
1 22.09.2018 15:45 2BA3128 C BALIKESİR Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM 66 - 62 A KOLEJİ 0
2 23.09.2018 13:30 2BA3131 C BALIKESİR Edremit Spor Salonu MERSİN BŞB. GELİŞİM 80 - 54 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM 0
2 23.09.2018 15:45 2BA3132 C BALIKESİR Edremit Spor Salonu A KOLEJİ 62 - 68 NESİBE AYDIN 0
3 24.09.2018 13:30 2BA3143 C BALIKESİR Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM 50 - 75 NESİBE AYDIN 0
3 24.09.2018 15:45 2BA3144 C BALIKESİR Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu MERSİN BŞB. GELİŞİM 52 - 73 A KOLEJİ 0
Hafta Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
1 22.09.2018 18:00 2BA3129 D BALIKESİR Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 48 - 67 BAYRAKLI BELEDİYESİ 0
1 22.09.2018 20:15 2BA3130 D BALIKESİR Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ 78 - 70 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
2 23.09.2018 18:00 2BA3133 D BALIKESİR Edremit Spor Salonu BAYRAKLI BELEDİYESİ 71 - 62 İSTANBULGÜCÜ 0
2 23.09.2018 20:15 2BA3134 D BALIKESİR Edremit Spor Salonu MERSİN ÜNİVERSİTESİ 61 - 91 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
3 24.09.2018 18:00 2BA3145 D BALIKESİR Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ 47 - 77 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
3 24.09.2018 20:15 2BA3146 D BALIKESİR Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu BAYRAKLI BELEDİYESİ 66 - 52 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
Hafta Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
4 26.09.2018 13:00 2BA3147 ÇEYREK FİNAL BALIKESİR Edremit Spor Salonu URLA BELEDİYESİ - ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
4 26.09.2018 15:15 2BA3148 ÇEYREK FİNAL BALIKESİR Edremit Spor Salonu NESİBE AYDIN - ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
4 26.09.2018 17:30 2BA3149 ÇEYREK FİNAL BALIKESİR Edremit Spor Salonu MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE - GALATASARAY GELİŞİM 0
4 26.09.2018 19:45 2BA3150 ÇEYREK FİNAL BALIKESİR Edremit Spor Salonu BAYRAKLI BELEDİYESİ - A KOLEJİ 0
Hafta Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
5 27.09.2018 15:15 2BA3151 YARI FİNAL BALIKESİR Edremit Spor Salonu - 0
5 27.09.2018 17:30 2BA3152 YARI FİNAL BALIKESİR Edremit Spor Salonu - 0
Hafta Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
6 29.09.2018 15:00 2BA3153 FİNAL BALIKESİR Edremit Spor Salonu - 0