Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
04.11.2017 13:00 BBA0729 A OSMANİYE Tosyalı S.S. AS KADİRLİ 102 - 22 BATMAN ÖZEL İDARE GENÇLERBİRLİĞİ 0
04.11.2017 15:00 BBA0730 A ŞANLIURFA Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsü Spor Salonu D.S.İ. SPOR 20 - 0 KAYAPINAR BELEDİYE 0
04.11.2017 18:00 BBA0728 A MERSİN Toroslar 7.Bölge Spor Salonu TOROSLAR BELEDİYE 66 - 61 İKEM KOLEJ 0
10.11.2017 17:00 BBA0731 A BATMAN 19 Mayıs Spor Salonu BATMAN ÖZEL İDARE GENÇLERBİRLİĞİ 36 - 64 TOROSLAR BELEDİYE 0
10.11.2017 18:00 BBA0732 A HATAY İskenderun Spor Salonu İKEM KOLEJ 72 - 57 D.S.İ. SPOR 0
11.11.2017 14:00 BBA0733 A DİYARBAKIR Seyrantepe Spor Salonu KAYAPINAR BELEDİYE 78 - 63 AS KADİRLİ 0
17.11.2017 13:00 BBA0734 A MERSİN Toroslar 7.Bölge Spor Salonu TOROSLAR BELEDİYE 66 - 64 D.S.İ. SPOR 0
18.11.2017 13:00 BBA0735 A BATMAN ATATÜRK Spor Salonu BATMAN ÖZEL İDARE GENÇLERBİRLİĞİ 34 - 67 KAYAPINAR BELEDİYE 0
18.11.2017 13:00 BBA0736 A OSMANİYE Tosyalı S.S. AS KADİRLİ 75 - 42 İKEM KOLEJ 0
25.11.2017 14:00 BBA0737 A DİYARBAKIR Seyrantepe Spor Salonu KAYAPINAR BELEDİYE - TOROSLAR BELEDİYE 0
25.11.2017 15:00 BBA0738 A ŞANLIURFA Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsü Spor Salonu D.S.İ. SPOR - AS KADİRLİ 0
26.11.2017 13:00 BBA0739 A HATAY İskenderun Spor Salonu İKEM KOLEJ - BATMAN ÖZEL İDARE GENÇLERBİRLİĞİ 0
01.12.2017 13:00 BBA0740 A MERSİN Toroslar 7.Bölge Spor Salonu TOROSLAR BELEDİYE - AS KADİRLİ 0
02.12.2017 13:00 BBA0742 A BATMAN ATATÜRK Spor Salonu BATMAN ÖZEL İDARE GENÇLERBİRLİĞİ - D.S.İ. SPOR 0
02.12.2017 14:00 BBA0741 A DİYARBAKIR Seyrantepe Spor Salonu KAYAPINAR BELEDİYE - İKEM KOLEJ 0
29.12.2017 18:00 BBA0743 A HATAY İskenderun Spor Salonu İKEM KOLEJ - TOROSLAR BELEDİYE 0
30.12.2017 13:00 BBA0744 A BATMAN ATATÜRK Spor Salonu BATMAN ÖZEL İDARE GENÇLERBİRLİĞİ - AS KADİRLİ 0
30.12.2017 14:00 BBA0745 A DİYARBAKIR Seyrantepe Spor Salonu KAYAPINAR BELEDİYE - D.S.İ. SPOR 0
06.01.2018 13:00 BBA0748 A OSMANİYE Tosyalı S.S. AS KADİRLİ - KAYAPINAR BELEDİYE 0
06.01.2018 15:00 BBA0747 A ŞANLIURFA Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsü Spor Salonu D.S.İ. SPOR - İKEM KOLEJ 0
07.01.2018 17:00 BBA0746 A MERSİN Toroslar 7.Bölge Spor Salonu TOROSLAR BELEDİYE - BATMAN ÖZEL İDARE GENÇLERBİRLİĞİ 0
13.01.2018 14:00 BBA0750 A DİYARBAKIR Seyrantepe Spor Salonu KAYAPINAR BELEDİYE - BATMAN ÖZEL İDARE GENÇLERBİRLİĞİ 0
13.01.2018 15:00 BBA0749 A ŞANLIURFA Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsü Spor Salonu D.S.İ. SPOR - TOROSLAR BELEDİYE 0
13.01.2018 18:00 BBA0751 A HATAY İskenderun Spor Salonu İKEM KOLEJ - AS KADİRLİ 0
20.01.2018 13:00 BBA0753 A OSMANİYE Tosyalı S.S. AS KADİRLİ - D.S.İ. SPOR 0
20.01.2018 13:00 BBA0754 A BATMAN ATATÜRK Spor Salonu BATMAN ÖZEL İDARE GENÇLERBİRLİĞİ - İKEM KOLEJ 0
21.01.2018 17:00 BBA0752 A MERSİN Toroslar 7.Bölge Spor Salonu TOROSLAR BELEDİYE - KAYAPINAR BELEDİYE 0
27.01.2018 13:00 BBA0755 A OSMANİYE Tosyalı S.S. AS KADİRLİ - TOROSLAR BELEDİYE 0
27.01.2018 14:00 BBA0756 A HATAY İskenderun Spor Salonu İKEM KOLEJ - KAYAPINAR BELEDİYE 0
27.01.2018 14:00 BBA0757 A ŞANLIURFA Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsü Spor Salonu D.S.İ. SPOR - BATMAN ÖZEL İDARE GENÇLERBİRLİĞİ 0
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
20.10.2017 15:00 BBA0918 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu OLİMPİK BASKET 95 - 27 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL G.S.K 0
20.10.2017 18:30 BBA0917 B İSTANBUL Çekmeköy Spor Kompleksi İSTANBUL ATA SPOR 72 - 93 GALATASARAY GELİŞİM 0
21.10.2017 16:00 BBA0919 B İSTANBUL İTO Yakacık Spor Salonu ALLSTARS 37 - 79 BOSNA BASKET 0
21.10.2017 18:00 BBA0916 B İSTANBUL Siyavuşpaşa Spor Salonu DOSTLUK SPOR 50 - 74 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM 0
27.10.2017 14:00 BBA0921 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu BOSNA BASKET 62 - 73 OLİMPİK BASKET 0
28.10.2017 16:00 BBA0923 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL G.S.K 47 - 110 DOSTLUK SPOR 0
29.10.2017 16:00 BBA0920 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY GELİŞİM 87 - 31 ALLSTARS 0
29.10.2017 18:00 BBA0922 B İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM 69 - 67 İSTANBUL ATA SPOR 0
03.11.2017 18:00 BBA0924 B İSTANBUL Siyavuşpaşa Spor Salonu DOSTLUK SPOR 73 - 84 BOSNA BASKET 0
03.11.2017 18:30 BBA0925 B İSTANBUL Çekmeköy Spor Kompleksi İSTANBUL ATA SPOR 80 - 37 ALLSTARS 0
04.11.2017 16:00 BBA0926 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu OLİMPİK BASKET 64 - 85 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM 0
04.11.2017 18:00 BBA0927 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL G.S.K 49 - 122 GALATASARAY GELİŞİM 0
11.11.2017 13:30 BBA0931 B İSTANBUL İTO Yakacık Spor Salonu ALLSTARS 44 - 92 OLİMPİK BASKET 0
11.11.2017 16:00 BBA0930 B İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM 99 - 47 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL G.S.K 0
11.11.2017 17:30 BBA0929 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu BOSNA BASKET 62 - 81 İSTANBUL ATA SPOR 0
12.11.2017 19:00 BBA0928 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY GELİŞİM 112 - 30 DOSTLUK SPOR 0
18.11.2017 16:00 BBA0935 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL G.S.K 52 - 100 ALLSTARS 0
18.11.2017 18:00 BBA0932 B İSTANBUL Siyavuşpaşa Spor Salonu DOSTLUK SPOR 42 - 100 İSTANBUL ATA SPOR 0
18.11.2017 18:00 BBA0934 B İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM 65 - 44 BOSNA BASKET 0
19.11.2017 16:00 BBA0933 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu OLİMPİK BASKET 68 - 55 GALATASARAY GELİŞİM 0
24.11.2017 18:30 BBA0937 B İSTANBUL Çekmeköy Spor Kompleksi İSTANBUL ATA SPOR - OLİMPİK BASKET 0
25.11.2017 13:30 BBA0939 B İSTANBUL İTO Yakacık Spor Salonu ALLSTARS - DOSTLUK SPOR 0
25.11.2017 15:00 BBA0938 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu BOSNA BASKET - KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL G.S.K 0
26.11.2017 18:00 BBA0936 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY GELİŞİM - İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM 0
02.12.2017 16:00 BBA0943 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL G.S.K - İSTANBUL ATA SPOR 0
02.12.2017 17:30 BBA0941 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu OLİMPİK BASKET - DOSTLUK SPOR 0
03.12.2017 18:00 BBA0942 B İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM - ALLSTARS 0
03.12.2017 18:00 BBA0940 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY GELİŞİM - BOSNA BASKET 0
16.12.2017 15:00 BBA0947 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu BOSNA BASKET - ALLSTARS 0
16.12.2017 16:00 BBA0944 B İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM - DOSTLUK SPOR 0
16.12.2017 16:00 BBA0946 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL G.S.K - OLİMPİK BASKET 0
17.12.2017 18:00 BBA0945 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY GELİŞİM - İSTANBUL ATA SPOR 0
22.12.2017 18:30 BBA0950 B İSTANBUL Çekmeköy Spor Kompleksi İSTANBUL ATA SPOR - İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM 0
23.12.2017 13:30 BBA0948 B İSTANBUL İTO Yakacık Spor Salonu ALLSTARS - GALATASARAY GELİŞİM 0
23.12.2017 16:00 BBA0949 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu OLİMPİK BASKET - BOSNA BASKET 0
23.12.2017 18:00 BBA0951 B İSTANBUL Siyavuşpaşa Spor Salonu DOSTLUK SPOR - KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL G.S.K 0
30.12.2017 13:00 BBA0954 B İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM - OLİMPİK BASKET 0
30.12.2017 13:30 BBA0953 B İSTANBUL İTO Yakacık Spor Salonu ALLSTARS - İSTANBUL ATA SPOR 0
30.12.2017 15:00 BBA0952 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu BOSNA BASKET - DOSTLUK SPOR 0
30.12.2017 18:00 BBA0955 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY GELİŞİM - KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL G.S.K 0
05.01.2018 18:30 BBA0957 B İSTANBUL Çekmeköy Spor Kompleksi İSTANBUL ATA SPOR - BOSNA BASKET 0
06.01.2018 16:00 BBA0958 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL G.S.K - İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM 0
06.01.2018 18:00 BBA0956 B İSTANBUL Siyavuşpaşa Spor Salonu DOSTLUK SPOR - GALATASARAY GELİŞİM 0
07.01.2018 16:00 BBA0959 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu OLİMPİK BASKET - ALLSTARS 0
12.01.2018 18:30 BBA0960 B İSTANBUL Çekmeköy Spor Kompleksi İSTANBUL ATA SPOR - DOSTLUK SPOR 0
13.01.2018 13:30 BBA0963 B İSTANBUL İTO Yakacık Spor Salonu ALLSTARS - KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL G.S.K 0
13.01.2018 15:00 BBA0962 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu BOSNA BASKET - İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM 0
14.01.2018 18:00 BBA0961 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY GELİŞİM - OLİMPİK BASKET 0
20.01.2018 13:00 BBA0964 B İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM - GALATASARAY GELİŞİM 0
20.01.2018 16:00 BBA0966 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL G.S.K - BOSNA BASKET 0
20.01.2018 17:00 BBA0965 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu OLİMPİK BASKET - İSTANBUL ATA SPOR 0
20.01.2018 18:00 BBA0967 B İSTANBUL Siyavuşpaşa Spor Salonu DOSTLUK SPOR - ALLSTARS 0
27.01.2018 14:00 BBA0970 B İSTANBUL İTO Yakacık Spor Salonu ALLSTARS - İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM 0
27.01.2018 14:00 BBA0971 B İSTANBUL Çekmeköy Spor Kompleksi İSTANBUL ATA SPOR - KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL G.S.K 0
27.01.2018 15:00 BBA0968 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu BOSNA BASKET - GALATASARAY GELİŞİM 0
27.01.2018 18:00 BBA0969 B İSTANBUL Siyavuşpaşa Spor Salonu DOSTLUK SPOR - OLİMPİK BASKET 0
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
21.10.2017 14:00 BBA0802 C İZMİR Menemen Gölpark Asarlık Spor Salonu MENEMEN BELEDİYE 72 - 99 İZMİR BŞB. 0
21.10.2017 15:00 BBA0800 C ANTALYA Alanya 75.Yıl Spor Salonu ALANYA BELEDİYE 49 - 69 BATI MAKİNA SANAYİ 0
22.10.2017 13:00 BBA0801 C BURDUR Burdur Gölhisar Spor Salonu GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. 41 - 105 NAZİLLİ BELEDİYE 0
22.10.2017 14:30 BBA0803 C ANTALYA Akdeniz Üni. GAZİ MUSTAFA KEMAL Spor Salonu AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 65 - 70 ANTALYA YILDIZ 0
28.10.2017 14:30 BBA0805 C ANTALYA Döşemealtı Spor Salonu ANTALYA YILDIZ 76 - 63 MENEMEN BELEDİYE 0
29.10.2017 14:00 BBA0807 C İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 110 - 36 ALANYA BELEDİYE 0
29.10.2017 16:00 BBA0804 C AYDIN Nazilli Spor Salonu NAZİLLİ BELEDİYE 55 - 62 AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 0
29.10.2017 17:00 BBA0806 C İZMİR Serdar Yereli Spor Salonu BATI MAKİNA SANAYİ 86 - 42 GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. 0
04.11.2017 13:30 BBA0809 C ANTALYA Akdeniz Üni. GAZİ MUSTAFA KEMAL Spor Salonu AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 90 - 44 GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. 0
04.11.2017 15:00 BBA0808 C ANTALYA Alanya 75.Yıl Spor Salonu ALANYA BELEDİYE 39 - 80 ANTALYA YILDIZ 0
05.11.2017 14:00 BBA0811 C İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 71 - 55 NAZİLLİ BELEDİYE 0
05.11.2017 17:30 BBA0810 C İZMİR Serdar Yereli Spor Salonu BATI MAKİNA SANAYİ SPOR 73 - 66 MENEMEN BLD. 0
11.11.2017 14:30 BBA0813 C ANTALYA Döşemealtı Spor Salonu ANTALYA YILDIZ 86 - 37 GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. 0
12.11.2017 14:30 BBA0815 C ANTALYA Akdeniz Üni. GAZİ MUSTAFA KEMAL Spor Salonu AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 76 - 51 MENEMEN BELEDİYE 0
12.11.2017 16:00 BBA0812 C AYDIN Nazilli Spor Salonu NAZİLLİ BELEDİYE 91 - 31 ALANYA BELEDİYE 0
12.11.2017 17:00 BBA0814 C İZMİR Serdar Yereli Spor Salonu BATI MAKİNA SANAYİ 32 - 51 İZMİR BŞB. 0
18.11.2017 15:00 BBA0816 C ANTALYA Alanya 75.Yıl Spor Salonu ALANYA BELEDİYE 80 - 53 GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. 0
18.11.2017 17:00 BBA0817 C İZMİR Serdar Yereli Spor Salonu MENEMEN BELEDİYE 42 - 72 NAZİLLİ BELEDİYE 0
19.11.2017 14:00 BBA0819 C İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 68 - 47 AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 0
19.11.2017 17:00 BBA0818 C İZMİR Serdar Yereli Spor Salonu BATI MAKİNA SANAYİ 65 - 86 ANTALYA YILDIZ 0
25.11.2017 14:30 BBA0822 C ANTALYA Döşemealtı Spor Salonu ANTALYA YILDIZ - İZMİR BŞB. 0
25.11.2017 17:00 BBA0821 C ISPARTA Işıkkent Spor Salonu GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. - MENEMEN BELEDİYE 0
26.11.2017 14:30 BBA0823 C ANTALYA Akdeniz Üni. GAZİ MUSTAFA KEMAL Spor Salonu AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ - ALANYA BELEDİYE 0
26.11.2017 16:00 BBA0820 C AYDIN Nazilli Spor Salonu NAZİLLİ BELEDİYE - BATI MAKİNA SANAYİ 0
02.12.2017 14:00 BBA0825 C İZMİR Menemen Gölpark Asarlık Spor Salonu MENEMEN BELEDİYE - ALANYA BELEDİYE 0
03.12.2017 14:00 BBA0827 C İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. - GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. 0
03.12.2017 16:00 BBA0824 C AYDIN Nazilli Spor Salonu NAZİLLİ BELEDİYE - ANTALYA YILDIZ 0
03.12.2017 17:00 BBA0826 C İZMİR Serdar Yereli Spor Salonu BATI MAKİNA SANAYİ - AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 0
16.12.2017 14:30 BBA0831 C ANTALYA Döşemealtı Spor Salonu ANTALYA YILDIZ - AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 0
17.12.2017 14:00 BBA0830 C İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. - MENEMEN BELEDİYE 0
17.12.2017 16:00 BBA0829 C AYDIN Nazilli Spor Salonu NAZİLLİ BELEDİYE - GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. 0
17.12.2017 17:00 BBA0828 C İZMİR Serdar Yereli Spor Salonu BATI MAKİNA SANAYİ - ALANYA BELEDİYE 0
23.12.2017 14:00 BBA0833 C İZMİR Menemen Gölpark Asarlık Spor Salonu MENEMEN BELEDİYE - ANTALYA YILDIZ 0
23.12.2017 15:00 BBA0835 C ANTALYA Alanya 75.Yıl Spor Salonu ALANYA BELEDİYE - İZMİR BŞB. 0
23.12.2017 17:00 BBA0834 C ISPARTA Işıkkent Spor Salonu GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. - BATI MAKİNA SANAYİ 0
24.12.2017 14:30 BBA0832 C ANTALYA Akdeniz Üni. GAZİ MUSTAFA KEMAL Spor Salonu AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ - NAZİLLİ BELEDİYE 0
30.12.2017 14:30 BBA0836 C ANTALYA Döşemealtı Spor Salonu ANTALYA YILDIZ - ALANYA BELEDİYE 0
30.12.2017 16:00 BBA0839 C AYDIN Nazilli Spor Salonu NAZİLLİ BELEDİYE - İZMİR BŞB. 0
30.12.2017 17:00 BBA0837 C ISPARTA Işıkkent Spor Salonu GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. - AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 0
30.12.2017 17:00 BBA0838 C İZMİR Serdar Yereli Spor Salonu MENEMEN BELEDİYE - BATI MAKİNA SANAYİ 0
06.01.2018 14:00 BBA0843 C İZMİR Menemen Gölpark Asarlık Spor Salonu MENEMEN BELEDİYE - AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 0
06.01.2018 15:00 BBA0840 C ANTALYA Alanya 75.Yıl Spor Salonu ALANYA BELEDİYE - NAZİLLİ BELEDİYE 0
06.01.2018 17:00 BBA0841 C ISPARTA Işıkkent Spor Salonu GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. - ANTALYA YILDIZ 0
08.01.2018 14:00 BBA0842 C İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. - BATI MAKİNA SANAYİ 0
13.01.2018 14:30 BBA0846 C ANTALYA Döşemealtı Spor Salonu ANTALYA YILDIZ - BATI MAKİNA SANAYİ 0
13.01.2018 17:00 BBA0844 C ISPARTA Işıkkent Spor Salonu GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. - ALANYA BELEDİYE 0
14.01.2018 14:30 BBA0847 C ANTALYA Akdeniz Üni. GAZİ MUSTAFA KEMAL Spor Salonu AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ - İZMİR BŞB. 0
14.01.2018 16:00 BBA0845 C AYDIN Nazilli Spor Salonu NAZİLLİ BELEDİYE - MENEMEN BELEDİYE 0
20.01.2018 14:00 BBA0849 C İZMİR Menemen Gölpark Asarlık Spor Salonu MENEMEN BELEDİYE - GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. 0
20.01.2018 15:00 BBA0851 C ANTALYA Alanya 75.Yıl Spor Salonu ALANYA BELEDİYE - AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 0
21.01.2018 14:00 BBA0850 C İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. - ANTALYA YILDIZ 0
21.01.2018 17:00 BBA0848 C İZMİR Serdar Yereli Spor Salonu BATI MAKİNA SANAYİ - NAZİLLİ BELEDİYE 0
27.01.2018 14:00 BBA0852 C ANTALYA Döşemealtı Spor Salonu ANTALYA YILDIZ - NAZİLLİ BELEDİYE 0
27.01.2018 15:00 BBA0853 C ANTALYA Alanya 75.Yıl Spor Salonu ALANYA BELEDİYE - MENEMEN BELEDİYE 0
27.01.2018 17:00 BBA0855 C ISPARTA Işıkkent Spor Salonu GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. - İZMİR BŞB. 0
28.01.2018 14:30 BBA0854 C ANTALYA Akdeniz Üni. GAZİ MUSTAFA KEMAL Spor Salonu AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ - BATI MAKİNA SANAYİ 0
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
03.11.2017 14:00 BBA0886 D GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 69 - 72 ORDU İEF AÇI KOLEJİ 0
05.11.2017 14:00 BBA0888 D SİNOP Sinop Atatürk Kapalı Spor Salonu SİNOP YILDIZLARI 58 - 55 ZİLE SPOR 0
05.11.2017 16:30 BBA0887 D SAMSUN Canik Belediye Spor Salonu SAMSUN CANİK BLD. GELİŞİM 114 - 33 POTA BORDO MAVİ 0
10.11.2017 14:00 BBA0890 D ORDU ATATÜRK ORDU İEF AÇI KOLEJİ 102 - 46 SİNOP YILDIZLARI 0
12.11.2017 13:00 BBA0889 D TRABZON Hayri Gür Spor Salonu POTA BORDO MAVİ 24 - 109 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 0
12.11.2017 13:00 BBA0891 D TOKAT Zile Spor Salonu ZİLE SPOR 44 - 73 SAMSUN CANİK BLD. GELİŞİM 0
17.11.2017 14:00 BBA0892 D GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 75 - 37 SİNOP YILDIZLARI 0
19.11.2017 13:00 BBA0893 D TRABZON Hayri Gür Spor Salonu POTA BORDO MAVİ 50 - 46 ZİLE SPOR 0
19.11.2017 14:00 BBA0894 D SAMSUN Canik Belediye Spor Salonu SAMSUN CANİK BLD. GELİŞİM 48 - 91 ORDU İEF AÇI KOLEJİ 0
24.11.2017 16:00 BBA0897 D ORDU ATATÜRK ORDU İEF AÇI KOLEJİ - POTA BORDO MAVİ 0
26.11.2017 13:00 BBA0895 D TOKAT Zile Spor Salonu ZİLE SPOR - GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 0
26.11.2017 17:00 BBA0896 D SİNOP Merkez 85.Yıl Kemalettin Sami Paşa S.S SİNOP YILDIZLARI - SAMSUN CANİK BLD. GELİŞİM 0
01.12.2017 14:00 BBA0898 D GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu GİRESUN ÜNİVERSİTESİ - SAMSUN CANİK BLD. GELİŞİM 0
03.12.2017 13:00 BBA0900 D TRABZON Hayri Gür Spor Salonu POTA BORDO MAVİ - SİNOP YILDIZLARI 0
03.12.2017 13:00 BBA0899 D TOKAT Zile Spor Salonu ZİLE SPOR - ORDU İEF AÇI KOLEJİ 0
29.12.2017 14:00 BBA0901 D ORDU ATATÜRK ORDU İEF AÇI KOLEJİ - GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 0
30.12.2017 13:00 BBA0902 D TRABZON Hayri Gür Spor Salonu POTA BORDO MAVİ - SAMSUN CANİK BLD. GELİŞİM 0
31.12.2017 13:00 BBA0903 D TOKAT Zile Spor Salonu ZİLE SPOR - SİNOP YILDIZLARI 0
05.01.2018 14:00 BBA0904 D GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu GİRESUN ÜNİVERSİTESİ - POTA BORDO MAVİ 0
07.01.2018 12:00 BBA0906 D SAMSUN Canik Belediye Spor Salonu SAMSUN CANİK BLD. GELİŞİM - ZİLE SPOR 0
07.01.2018 14:00 BBA0905 D SİNOP Merkez 85.Yıl Kemalettin Sami Paşa S.S SİNOP YILDIZLARI - ORDU İEF AÇI KOLEJİ 0
12.01.2018 14:00 BBA0909 D ORDU ATATÜRK ORDU İEF AÇI KOLEJİ - SAMSUN CANİK BLD. GELİŞİM 0
14.01.2018 13:00 BBA0908 D TOKAT Zile Spor Salonu ZİLE SPOR - POTA BORDO MAVİ 0
14.01.2018 14:00 BBA0907 D SİNOP Merkez 85.Yıl Kemalettin Sami Paşa S.S SİNOP YILDIZLARI - GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 0
19.01.2018 14:00 BBA0910 D GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu GİRESUN ÜNİVERSİTESİ - ZİLE SPOR 0
21.01.2018 13:00 BBA0912 D TRABZON Hayri Gür Spor Salonu POTA BORDO MAVİ - ORDU İEF AÇI KOLEJİ 0
21.01.2018 16:30 BBA0911 D SAMSUN Canik Belediye Spor Salonu SAMSUN CANİK BLD. GELİŞİM - SİNOP YILDIZLARI 0
27.01.2018 14:00 BBA0915 D SİNOP Merkez 85.Yıl Kemalettin Sami Paşa S.S SİNOP YILDIZLARI - POTA BORDO MAVİ 0
27.01.2018 14:00 BBA0913 D SAMSUN Canik Belediye Spor Salonu SAMSUN CANİK BLD. GELİŞİM - GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 0
27.01.2018 14:00 BBA0914 D ORDU ATATÜRK ORDU İEF AÇI KOLEJİ - ZİLE SPOR 0
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
21.10.2017 14:00 BBA0758 E ANKARA Ankara Spor Salonu KAHRAMANKAZAN BELEDİYE 37 - 63 DÜZCE BELEDİYE 0
21.10.2017 16:00 BBA0760 E ANKARA Ankara Spor Salonu ALTINEL 66 - 47 BATIKENT YILDIZLAR 0
22.10.2017 11:30 BBA0759 E BARTIN Ömer Tepesi Spor Salonu BARTIN BELEDİYESİ 43 - 98 NESİBE AYDIN 0
27.10.2017 14:00 BBA0761 E ANKARA Ankara Spor Salonu NESİBE AYDIN 93 - 41 ALTINEL 0
29.10.2017 15:30 BBA0762 E DÜZCE 18 Temmuz Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE 103 - 68 BARTIN BELEDİYESİ 0
29.10.2017 18:00 BBA0763 E KAYSERİ ATATÜRK Spor Salonu ABDULLAH GÜL ÜNİV. GELİŞİM 58 - 72 KAHRAMANKAZAN BELEDİYE 0
04.11.2017 14:00 BBA0764 E ANKARA Ankara Spor Salonu KAHRAMANKAZAN BELEDİYE 80 - 42 BATIKENT YILDIZLAR 0
05.11.2017 12:30 BBA0766 E KAYSERİ ATATÜRK Spor Salonu ABDULLAH GÜL ÜNİV. GELİŞİM 73 - 79 NESİBE AYDIN 0
05.11.2017 17:30 BBA0765 E BARTIN Ömer Tepesi Spor Salonu BARTIN BELEDİYESİ 73 - 63 ALTINEL 0
10.11.2017 13:00 BBA0767 E ANKARA Ankara Spor Salonu NESİBE AYDIN 75 - 58 KAHRAMANKAZAN BELEDİYE 0
10.11.2017 17:00 BBA0769 E DÜZCE 18 Temmuz Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE 75 - 68 ABDULLAH GÜL ÜNİV. GELİŞİM 0
11.11.2017 15:30 BBA0768 E ANKARA Ankara Spor Salonu BATIKENT YILDIZLAR 49 - 88 BARTIN BELEDİYESİ 0
17.11.2017 17:00 BBA0771 E DÜZCE 18 Temmuz Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE 91 - 30 BATIKENT YILDIZLAR 0
18.11.2017 15:00 BBA0770 E ANKARA Ankara Spor Salonu KAHRAMANKAZAN BELEDİYE 85 - 61 BARTIN BELEDİYESİ 0
19.11.2017 18:00 BBA0772 E KAYSERİ ATATÜRK Spor Salonu ABDULLAH GÜL ÜNİV. GELİŞİM 84 - 51 ALTINEL 0
24.11.2017 13:00 BBA0773 E ANKARA TOBB ETÜ Spor Salonu NESİBE AYDIN - DÜZCE BELEDİYE 0
25.11.2017 12:30 BBA0795 E KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu ABDULLAH GÜL ÜNİV. GELİŞİM - BATIKENT YILDIZLAR 0
27.11.2017 19:00 BBA0775 E ANKARA Ankara Spor Salonu ALTINEL - KAHRAMANKAZAN BELEDİYE 0
01.12.2017 13:00 BBA0776 E ANKARA Ankara Spor Salonu NESİBE AYDIN - BATIKENT YILDIZLAR 0
01.12.2017 17:00 BBA0777 E DÜZCE 18 Temmuz Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE - ALTINEL 0
02.12.2017 12:30 BBA0778 E KAYSERİ ATATÜRK Spor Salonu ABDULLAH GÜL ÜNİV. GELİŞİM - BARTIN BELEDİYESİ 0
15.12.2017 13:00 BBA0780 E ANKARA Ankara Spor Salonu NESİBE AYDIN - BARTIN BELEDİYESİ 0
15.12.2017 17:00 BBA0779 E DÜZCE 18 Temmuz Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE - KAHRAMANKAZAN BELEDİYE 0
16.12.2017 17:00 BBA0781 E ANKARA Ankara Spor Salonu BATIKENT YILDIZLAR - ALTINEL 0
24.12.2017 14:00 BBA0784 E ANKARA Ankara Spor Salonu KAHRAMANKAZAN BELEDİYE - ABDULLAH GÜL ÜNİV. GELİŞİM 0
24.12.2017 14:00 BBA0783 E BARTIN Ömer Tepesi Spor Salonu BARTIN BELEDİYESİ - DÜZCE BELEDİYE 0
24.12.2017 16:00 BBA0782 E ANKARA Ankara Spor Salonu ALTINEL - NESİBE AYDIN 0
29.12.2017 13:00 BBA0787 E ANKARA Ankara Spor Salonu NESİBE AYDIN - ABDULLAH GÜL ÜNİV. GELİŞİM 0
30.12.2017 13:00 BBA0785 E ANKARA Ankara Spor Salonu BATIKENT YILDIZLAR - KAHRAMANKAZAN BELEDİYE 0
30.12.2017 16:00 BBA0786 E ANKARA Ankara Spor Salonu ALTINEL - BARTIN BELEDİYESİ 0
06.01.2018 12:00 BBA0790 E KAYSERİ ATATÜRK Spor Salonu ABDULLAH GÜL ÜNİV. GELİŞİM - DÜZCE BELEDİYE 0
06.01.2018 12:00 BBA0788 E ANKARA Ankara Spor Salonu KAHRAMANKAZAN BELEDİYE - NESİBE AYDIN 0
07.01.2018 14:00 BBA0789 E BARTIN Ömer Tepesi Spor Salonu BARTIN BELEDİYESİ - BATIKENT YILDIZLAR 0
13.01.2018 15:00 BBA0792 E ANKARA Ankara Spor Salonu BATIKENT YILDIZLAR - DÜZCE BELEDİYE 0
13.01.2018 17:00 BBA0793 E ANKARA Ankara Spor Salonu ALTINEL - ABDULLAH GÜL ÜNİV. GELİŞİM 0
14.01.2018 14:00 BBA0791 E BARTIN Ömer Tepesi Spor Salonu BARTIN BELEDİYESİ - KAHRAMANKAZAN BELEDİYE 0
19.01.2018 17:00 BBA0794 E DÜZCE 18 Temmuz Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE - NESİBE AYDIN 0
20.01.2018 12:00 BBA0796 E ANKARA Ankara Spor Salonu KAHRAMANKAZAN BELEDİYE - ALTINEL 0
21.01.2018 14:00 BBA0774 E ANKARA Ankara Spor Salonu BATIKENT YILDIZLAR - ABDULLAH GÜL ÜNİV. GELİŞİM 0
27.01.2018 14:00 BBA0797 E ANKARA Ankara Spor Salonu BATIKENT YILDIZLAR - NESİBE AYDIN 0
27.01.2018 14:00 BBA0798 E ANKARA Ankara Spor Salonu ALTINEL - DÜZCE BELEDİYE 0
27.01.2018 14:00 BBA0799 E BARTIN Ömer Tepesi Spor Salonu BARTIN BELEDİYESİ - ABDULLAH GÜL ÜNİV. GELİŞİM 0
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
04.11.2017 14:30 BBA0858 F KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu KOCAELİ BASKET 62 - 67 KOCATÜRK KOLEJİ 0
04.11.2017 18:00 BBA0856 F BALIKESİR Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu BURHANİYE BELEDİYE 69 - 71 BASKETBOLU DESTEKLEYENLER 0
11.11.2017 14:00 BBA0861 F MANİSA Yıldırım Beyazıt Spor Salonu KOCATÜRK KOLEJİ 46 - 42 ARGE BASKETBOL 0
12.11.2017 16:00 BBA0860 F BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu BASKETBOLU DESTEKLEYENLER 66 - 50 KOCAELİ BASKET 0
18.11.2017 15:30 BBA0864 F ESKİŞEHİR Mehmet Terzi S.S ARGE BASKETBOL 69 - 59 BASKETBOLU DESTEKLEYENLER 0
18.11.2017 18:00 BBA0862 F BALIKESİR Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu BURHANİYE BELEDİYE 64 - 51 KOCAELİ BASKET 0
25.11.2017 14:00 BBA0865 F MANİSA Yıldırım Beyazıt Spor Salonu KOCATÜRK KOLEJİ - BURHANİYE BELEDİYE 0
25.11.2017 14:30 BBA0866 F KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu KOCAELİ BASKET - ARGE BASKETBOL 0
02.12.2017 18:00 BBA0868 F BALIKESİR Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu BURHANİYE BELEDİYE - ARGE BASKETBOL 0
03.12.2017 16:00 BBA0869 F MANİSA Yıldırım Beyazıt Spor Salonu KOCATÜRK KOLEJİ - BASKETBOLU DESTEKLEYENLER 0
30.12.2017 14:00 BBA0871 F BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu BASKETBOLU DESTEKLEYENLER - BURHANİYE BELEDİYE 0
30.12.2017 14:00 BBA0873 F MANİSA Yıldırım Beyazıt Spor Salonu KOCATÜRK KOLEJİ - KOCAELİ BASKET 0
06.01.2018 15:30 BBA0876 F ESKİŞEHİR Mehmet Terzi S.S ARGE BASKETBOL - KOCATÜRK KOLEJİ 0
06.01.2018 17:00 BBA0875 F KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu KOCAELİ BASKET - BASKETBOLU DESTEKLEYENLER 0
13.01.2018 14:00 BBA0879 F BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu BASKETBOLU DESTEKLEYENLER - ARGE BASKETBOL 0
13.01.2018 14:30 BBA0877 F KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu KOCAELİ BASKET - BURHANİYE BELEDİYE 0
20.01.2018 15:30 BBA0881 F ESKİŞEHİR Mehmet Terzi S.S ARGE BASKETBOL - KOCAELİ BASKET 0
20.01.2018 18:00 BBA0880 F BALIKESİR Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu BURHANİYE BELEDİYE - KOCATÜRK KOLEJİ 0
27.01.2018 14:00 BBA0884 F BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu BASKETBOLU DESTEKLEYENLER - KOCATÜRK KOLEJİ 0
27.01.2018 15:30 BBA0883 F ESKİŞEHİR Mehmet Terzi S.S ARGE BASKETBOL - BURHANİYE BELEDİYE 0
2017-2018 Sezonu 5. Hafta Programı
17
Kasım
DÜZCE BELEDİYE  91 
BATIKENT YILDIZLAR  30 
18
Kasım
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE  85 
BARTIN BELEDİYESİ  61 
18
Kasım
ALANYA BELEDİYE  80 
GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O.  53 
18
Kasım
KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL G.S.K  52 
ALLSTARS  100 
18
Kasım
MENEMEN BELEDİYE  42 
NAZİLLİ BELEDİYE  72 
18
Kasım
DOSTLUK SPOR  42 
İSTANBUL ATA SPOR  100 
18
Kasım
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM  65 
BOSNA BASKET  44 
19
Kasım
İZMİR BŞB.  68 
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ  47 
19
Kasım
OLİMPİK BASKET  68 
GALATASARAY GELİŞİM  55 
19
Kasım
BATI MAKİNA SANAYİ  65 
ANTALYA YILDIZ  86 
19
Kasım
ABDULLAH GÜL ÜNİV. GELİŞİM  84 
ALTINEL  51 
1
Aralık
TOROSLAR BELEDİYE  0 
AS KADİRLİ  0 
1
Aralık
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ  0 
SAMSUN CANİK BLD. GELİŞİM  0 
2
Aralık
BATMAN ÖZEL İDARE GENÇLERBİRLİĞİ  0 
D.S.İ. SPOR  0 
2
Aralık
MANİSA SPİL GSK  0 
KOCAELİ BASKET  0 
2
Aralık
KAYAPINAR BELEDİYE  0 
İKEM KOLEJ  0 
2
Aralık
BURHANİYE BELEDİYE  0 
ARGE BASKETBOL  0 
3
Aralık
POTA BORDO MAVİ  0 
SİNOP YILDIZLARI  0 
3
Aralık
ZİLE SPOR  0 
ORDU İEF AÇI KOLEJİ  0 
3
Aralık
KOCATÜRK KOLEJİ  0 
BASKETBOLU DESTEKLEYENLER  0 
2017-2018 Sezonu 6. Hafta Programı
24
Kasım
NESİBE AYDIN  0 
DÜZCE BELEDİYE  0 
24
Kasım
İSTANBUL ATA SPOR  0 
OLİMPİK BASKET  0 
25
Kasım
ALLSTARS  0 
DOSTLUK SPOR  0 
25
Kasım
ANTALYA YILDIZ  0 
İZMİR BŞB.  0 
25
Kasım
BOSNA BASKET  0 
KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL G.S.K  0 
25
Kasım
GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O.  0 
MENEMEN BELEDİYE  0 
26
Kasım
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ  0 
ALANYA BELEDİYE  0 
26
Kasım
NAZİLLİ BELEDİYE  0 
BATI MAKİNA SANAYİ  0 
26
Kasım
GALATASARAY GELİŞİM  0 
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM  0 
27
Kasım
ALTINEL  0 
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE  0 
25
Kasım
ABDULLAH GÜL ÜNİV. GELİŞİM  0 
BATIKENT YILDIZLAR  0 
29
Aralık
ORDU İEF AÇI KOLEJİ  0 
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ  0 
29
Aralık
İKEM KOLEJ  0 
TOROSLAR BELEDİYE  0 
30
Aralık
BATMAN ÖZEL İDARE GENÇLERBİRLİĞİ  0 
AS KADİRLİ  0 
30
Aralık
POTA BORDO MAVİ  0 
SAMSUN CANİK BLD. GELİŞİM  0 
30
Aralık
MANİSA SPİL GSK  0 
ARGE BASKETBOL  0 
30
Aralık
KAYAPINAR BELEDİYE  0 
D.S.İ. SPOR  0 
30
Aralık
BASKETBOLU DESTEKLEYENLER  0 
BURHANİYE BELEDİYE  0 
30
Aralık
KOCATÜRK KOLEJİ  0 
KOCAELİ BASKET  0 
31
Aralık
ZİLE SPOR  0 
SİNOP YILDIZLARI  0