1.Devre1.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
07.10.2017 14:00 1BA1746 ADANA Menderes Spor Salonu ADANA ASKİ - HATAY BŞB. 0
07.10.2017 14:00 1BA1748 MERSİN Edip Buran Spor Salonu ÇUKUROVA BASKETBOL - BEŞİKTAŞ 0
07.10.2017 15:00 1BA1751 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY - MERSİN BŞB. 0
07.10.2017 16:00 1BA1749 KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ - BORNOVA BECKERSPOR 0
07.10.2017 16:30 1BA1747 İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Arena FENERBAHÇE - OGM ORMANSPOR 0
08.10.2017 14:00 1BA1752 SAMSUN Canik Belediye Spor Salonu SAMSUN CANİK BLD. - İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 0
08.10.2017 16:00 1BA1750 ANKARA Ankara Spor Salonu BOTAŞ - YAKIN DOĞU ÜNİ. 0
1.Devre2.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
14.10.2017 14:00 1BA1757 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMANSPOR - ADANA ASKİ 0
14.10.2017 14:00 1BA1755 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. - FENERBAHÇE 0
14.10.2017 16:00 1BA1759 İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BECKERSPOR - GALATASARAY 0
14.10.2017 16:30 1BA1754 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu YAKIN DOĞU ÜNİ. - ÇUKUROVA BASKETBOL 0
15.10.2017 16:00 1BA1756 İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ 0
15.10.2017 16:30 1BA1753 HATAY Antakya Spor Salonu HATAY BŞB. - BOTAŞ 0
15.10.2017 17:00 1BA1758 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ - SAMSUN CANİK BLD. 0
1.Devre3.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
21.10.2017 14:00 1BA1760 ADANA Menderes Spor Salonu ADANA ASKİ - BOTAŞ 0
21.10.2017 14:00 1BA1764 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMANSPOR - MERSİN BŞB. 0
21.10.2017 16:00 1BA1762 MERSİN Edip Buran Spor Salonu ÇUKUROVA BASKETBOL - HATAY BŞB. 0
22.10.2017 14:00 1BA1766 SAMSUN Canik Belediye Spor Salonu SAMSUN CANİK BLD. - YAKIN DOĞU ÜNİ. 0
22.10.2017 15:00 1BA1765 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY - İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 0
22.10.2017 16:00 1BA1761 İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Arena FENERBAHÇE - BORNOVA BECKERSPOR 0
22.10.2017 16:00 1BA1763 KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ - BEŞİKTAŞ 0
1.Devre4.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
28.10.2017 16:00 1BA1771 ANKARA Ankara Spor Salonu BOTAŞ - ÇUKUROVA BASKETBOL 0
28.10.2017 16:00 1BA1773 İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BECKERSPOR - OGM ORMANSPOR 0
28.10.2017 16:30 1BA1768 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu YAKIN DOĞU ÜNİ. - ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ 0
29.10.2017 14:00 1BA1769 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. - ADANA ASKİ 0
29.10.2017 16:00 1BA1770 İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - FENERBAHÇE 0
29.10.2017 16:30 1BA1767 HATAY Antakya Spor Salonu HATAY BŞB. - SAMSUN CANİK BLD. 0
29.10.2017 17:00 1BA1772 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ - GALATASARAY 0
1.Devre5.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
04.11.2017 14:00 1BA1774 ADANA Menderes Spor Salonu ADANA ASKİ - ÇUKUROVA BASKETBOL 0
04.11.2017 14:00 1BA1778 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMANSPOR - İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 0
04.11.2017 14:00 1BA1776 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. - BORNOVA BECKERSPOR 0
04.11.2017 15:00 1BA1779 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY - YAKIN DOĞU ÜNİ. 0
05.11.2017 14:00 1BA1780 SAMSUN Canik Belediye Spor Salonu SAMSUN CANİK BLD. - BOTAŞ 0
05.11.2017 16:00 1BA1775 İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Arena FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞ 0
05.11.2017 16:00 1BA1777 KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ - HATAY BŞB. 0
1.Devre6.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
18.11.2017 16:00 1BA1783 MERSİN Edip Buran Spor Salonu ÇUKUROVA BASKETBOL - SAMSUN CANİK BLD. 0
18.11.2017 16:00 1BA1785 ANKARA Ankara Spor Salonu BOTAŞ - ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ 0
18.11.2017 16:00 1BA1784 İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - MERSİN BŞB. 0
18.11.2017 16:00 1BA1787 İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BECKERSPOR - ADANA ASKİ 0
18.11.2017 16:30 1BA1782 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu YAKIN DOĞU ÜNİ. - FENERBAHÇE 0
18.11.2017 17:00 1BA1786 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ - OGM ORMANSPOR 0
19.11.2017 16:30 1BA1781 HATAY Antakya Spor Salonu HATAY BŞB. - GALATASARAY 0
1.Devre7.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
25.11.2017 14:00 1BA1788 ADANA Menderes Spor Salonu ADANA ASKİ - SAMSUN CANİK BLD. 0
25.11.2017 14:00 1BA1792 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMANSPOR - YAKIN DOĞU ÜNİ. 0
25.11.2017 14:00 1BA1790 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. - BEŞİKTAŞ 0
25.11.2017 15:00 1BA1793 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY - BOTAŞ 0
25.11.2017 16:00 1BA1794 İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BECKERSPOR - İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 0
25.11.2017 16:00 1BA1791 KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ - ÇUKUROVA BASKETBOL 0
26.11.2017 16:00 1BA1789 İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Arena FENERBAHÇE - HATAY BŞB. 0
1.Devre8.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
02.12.2017 16:00 1BA1797 MERSİN Edip Buran Spor Salonu ÇUKUROVA BASKETBOL - GALATASARAY 0
02.12.2017 16:00 1BA1799 ANKARA Ankara Spor Salonu BOTAŞ - FENERBAHÇE 0
03.12.2017 14:00 1BA1801 SAMSUN Canik Belediye Spor Salonu SAMSUN CANİK BLD. - ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ 0
03.12.2017 16:00 1BA1796 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu YAKIN DOĞU ÜNİ. - MERSİN BŞB. 0
03.12.2017 16:00 1BA1798 İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - ADANA ASKİ 0
03.12.2017 16:30 1BA1795 HATAY Antakya Spor Salonu HATAY BŞB. - OGM ORMANSPOR 0
03.12.2017 17:00 1BA1800 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ - BORNOVA BECKERSPOR 0
1.Devre9.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
09.12.2017 14:00 1BA1802 ADANA Menderes Spor Salonu ADANA ASKİ - ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ 0
09.12.2017 14:00 1BA1806 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMANSPOR - BOTAŞ 0
09.12.2017 15:00 1BA1807 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY - SAMSUN CANİK BLD. 0
09.12.2017 16:00 1BA1805 İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - BEŞİKTAŞ 0
09.12.2017 16:00 1BA1808 İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BECKERSPOR - YAKIN DOĞU ÜNİ. 0
10.12.2017 14:00 1BA1804 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. - HATAY BŞB. 0
10.12.2017 16:00 1BA1803 İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Arena FENERBAHÇE - ÇUKUROVA BASKETBOL 0
1.Devre10.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
16.12.2017 16:00 1BA1811 MERSİN Edip Buran Spor Salonu ÇUKUROVA BASKETBOL - OGM ORMANSPOR 0
16.12.2017 16:00 1BA1813 ANKARA Ankara Spor Salonu BOTAŞ - MERSİN BŞB. 0
16.12.2017 16:00 1BA1812 KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ - GALATASARAY 0
16.12.2017 17:00 1BA1814 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ - ADANA ASKİ 0
17.12.2017 14:00 1BA1815 SAMSUN Canik Belediye Spor Salonu SAMSUN CANİK BLD. - FENERBAHÇE 0
17.12.2017 16:30 1BA1809 HATAY Antakya Spor Salonu HATAY BŞB. - BORNOVA BECKERSPOR 0
17.12.2017 16:30 1BA1810 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu YAKIN DOĞU ÜNİ. - İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 0
1.Devre11.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
23.12.2017 14:00 1BA1816 ADANA Menderes Spor Salonu ADANA ASKİ - GALATASARAY 0
23.12.2017 14:00 1BA1820 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMANSPOR - SAMSUN CANİK BLD. 0
23.12.2017 14:00 1BA1818 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. - ÇUKUROVA BASKETBOL 0
23.12.2017 16:00 1BA1819 İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - HATAY BŞB. 0
23.12.2017 16:00 1BA1822 İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BECKERSPOR - BOTAŞ 0
23.12.2017 17:00 1BA1821 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ - YAKIN DOĞU ÜNİ. 0
24.12.2017 16:00 1BA1817 İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Arena FENERBAHÇE - ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ 0
1.Devre12.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
30.12.2017 14:00 1BA1829 SAMSUN Canik Belediye Spor Salonu SAMSUN CANİK BLD. - MERSİN BŞB. 0
30.12.2017 15:00 1BA1828 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY - FENERBAHÇE 0
30.12.2017 16:00 1BA1825 MERSİN Edip Buran Spor Salonu ÇUKUROVA BASKETBOL - BORNOVA BECKERSPOR 0
30.12.2017 16:00 1BA1827 ANKARA Ankara Spor Salonu BOTAŞ - İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 0
30.12.2017 16:00 1BA1826 KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ - OGM ORMANSPOR 0
30.12.2017 16:30 1BA1823 HATAY Antakya Spor Salonu HATAY BŞB. - BEŞİKTAŞ 0
30.12.2017 16:30 1BA1824 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu YAKIN DOĞU ÜNİ. - ADANA ASKİ 0
1.Devre13.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
06.01.2018 14:00 1BA1830 ADANA Menderes Spor Salonu ADANA ASKİ - FENERBAHÇE 0
06.01.2018 14:00 1BA1834 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMANSPOR - GALATASARAY 0
06.01.2018 16:00 1BA1831 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu YAKIN DOĞU ÜNİ. - HATAY BŞB. 0
06.01.2018 16:00 1BA1833 İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - ÇUKUROVA BASKETBOL 0
06.01.2018 16:00 1BA1836 İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BECKERSPOR - SAMSUN CANİK BLD. 0
06.01.2018 17:00 1BA1835 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ - BOTAŞ 0
07.01.2018 14:00 1BA1832 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. - ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ 0