1.Devre1.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
13.10.2017 17:30 3EA836 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 99 - 83 SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
14.10.2017 14:00 3EA837 A İZMİR Altındağ Atatürk Spor Kompleksi BORNOVA BELEDİYESİ 111 - 29 KEPEZ BELEDİYE 0
14.10.2017 15:00 3EA838 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İTÜ 66 - 77 HALİLİYE BELEDİYE 0
14.10.2017 16:00 3EA839 A AYDIN Aydın Atatürk Spor Salonu EFE SPOR 80 - 78 ROTA KOLEJİ 0
14.10.2017 16:00 3EA840 A MUĞLA Menteşe Spor Salonu MUĞLA ORMAN 50 - 104 FMV IŞIKSPOR 0
14.10.2017 17:00 3EA841 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 85 - 61 BİLECİK BELEDİYESİ 0
03.11.2017 14:30 3EA854 B BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR 83 - 66 TENİS ESKRİM DAĞCILIK 0
04.11.2017 14:00 3EA858 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 78 - 80 BOLU SPOR 0
04.11.2017 15:00 3EA855 B ERZURUM Erzurum Kapalı Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK 64 - 74 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
04.11.2017 15:00 3EA864 B MANİSA Manisa Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 92 - 81 FETHİYE BELEDİYE 0
04.11.2017 18:00 3EA862 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR 65 - 52 GEMLİK BASKETBOL 0
04.11.2017 18:00 3EA863 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 78 - 62 MERSİN BŞB. 0
1.Devre2.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
21.10.2017 14:00 3EA844 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE 71 - 54 İSTEM KOLEJİ 0
21.10.2017 16:00 3EA842 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE 53 - 103 İTÜ 0
21.10.2017 16:00 3EA843 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ 58 - 69 ARTVİN BELEDİYE 0
21.10.2017 17:30 3EA846 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR 75 - 60 EFE SPOR 0
21.10.2017 18:30 3EA845 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 94 - 80 MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
22.10.2017 15:00 3EA847 A BİLECİK Çok Amaçlı Spor Salonu BİLECİK BELEDİYESİ 62 - 98 BORNOVA BELEDİYESİ 0
11.11.2017 16:30 3EA872 B MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. 89 - 79 İZMİR BŞB. 0
11.11.2017 16:30 3EA877 B MUĞLA Fethiye Beşkaza Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE 64 - 55 MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 0
11.11.2017 17:00 3EA873 B BOLU Karaçayır Spor Salonu BOLU SPOR 73 - 81 FİNAL SPOR 0
11.11.2017 17:00 3EA874 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL 71 - 74 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
11.11.2017 17:00 3EA876 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK 74 - 63 ERZURUM BŞB GENÇLİK 0
12.11.2017 17:00 3EA875 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 70 - 62 UPS SPOR 0
1.Devre3.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
27.10.2017 17:30 3EA848 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 66 - 69 FMV IŞIKSPOR 0
28.10.2017 14:00 3EA850 A KAYSERİ Atatürk Spor Salonu İSTEM KOLEJİ 86 - 77 MUĞLA ORMAN 0
28.10.2017 14:00 3EA852 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE 78 - 46 KEPEZ BELEDİYE 0
28.10.2017 15:00 3EA851 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İTÜ 115 - 94 BİLECİK BELEDİYESİ 0
28.10.2017 16:00 3EA849 A İZMİR Altındağ Atatürk Spor Kompleksi BORNOVA BELEDİYESİ 89 - 71 SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
28.10.2017 17:00 3EA853 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 65 - 67 ROTA KOLEJİ 0
17.11.2017 14:30 3EA878 B BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR 78 - 70 MERSİN BŞB. 0
18.11.2017 14:00 3EA882 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 63 - 73 FETHİYE BELEDİYE 0
18.11.2017 15:00 3EA887 B MANİSA Manisa Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 84 - 67 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
18.11.2017 18:00 3EA886 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 92 - 75 GEMLİK BASKETBOL 0
18.11.2017 19:30 3EA888 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK 53 - 55 BOLU SPOR 0
06.12.2017 15:00 3EA879 B ERZURUM Erzurum Kapalı Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK 69 - 58 UPS SPOR 0
1.Devre4.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
04.11.2017 16:00 3EA859 A MUĞLA Menteşe Spor Salonu MUĞLA ORMAN 70 - 85 EFE SPOR 0
04.11.2017 16:00 3EA856 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE 66 - 80 İSTEM KOLEJİ 0
04.11.2017 16:00 3EA857 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ 82 - 80 BORNOVA BELEDİYESİ 0
04.11.2017 17:30 3EA861 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR 66 - 72 MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
04.11.2017 18:30 3EA860 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 82 - 85 İTÜ 0
05.11.2017 15:00 3EA865 A BİLECİK Çok Amaçlı Spor Salonu BİLECİK BELEDİYESİ 68 - 76 HALİLİYE BELEDİYE 0
25.11.2017 13:00 3EA895 B BOLU Karaçayır Spor Salonu BOLU SPOR 86 - 71 ERZURUM BŞB GENÇLİK 0
25.11.2017 16:30 3EA894 B MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. 62 - 59 TENİS ESKRİM DAĞCILIK 0
25.11.2017 16:30 3EA901 B MUĞLA Fethiye Beşkaza Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE 69 - 62 FİNAL SPOR 0
25.11.2017 17:00 3EA896 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL 90 - 63 İZMİR BŞB. 0
25.11.2017 18:00 3EA898 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR 49 - 105 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
26.11.2017 17:00 3EA897 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 72 - 71 MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 0
1.Devre5.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
10.11.2017 17:30 3EA866 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 76 - 61 MUĞLA ORMAN 0
11.11.2017 14:00 3EA868 A KAYSERİ Atatürk Spor Salonu İSTEM KOLEJİ 66 - 68 EFE SPOR 0
11.11.2017 14:00 3EA871 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE 76 - 69 SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
11.11.2017 15:00 3EA869 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İTÜ 89 - 77 ROTA KOLEJİ 0
11.11.2017 16:00 3EA870 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE 61 - 91 BİLECİK BELEDİYESİ 0
11.11.2017 16:00 3EA867 A İZMİR Altındağ Atatürk Spor Kompleksi BORNOVA BELEDİYESİ 73 - 64 FMV IŞIKSPOR 0
01.12.2017 14:30 3EA902 B BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR 82 - 74 GEMLİK BASKETBOL 0
02.12.2017 13:00 3EA910 B BOLU Karaçayır Spor Salonu BOLU SPOR 85 - 51 MERSİN BŞB. 0
02.12.2017 14:00 3EA908 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 51 - 71 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
02.12.2017 15:00 3EA904 B ERZURUM Erzurum Kapalı Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK 71 - 75 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
02.12.2017 15:30 3EA905 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK 56 - 62 FETHİYE BELEDİYE 0
02.12.2017 18:00 3EA913 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 89 - 56 UPS SPOR 0
1.Devre6.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
18.11.2017 16:00 3EA883 A MUĞLA Menteşe Spor Salonu MUĞLA ORMAN 61 - 82 MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
18.11.2017 16:00 3EA880 A AYDIN Aydın Atatürk Spor Salonu EFE SPOR 65 - 70 ARTVİN BELEDİYE 0
18.11.2017 16:00 3EA881 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ 84 - 65 HALİLİYE BELEDİYE 0
18.11.2017 17:30 3EA885 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR 61 - 66 İTÜ 0
18.11.2017 18:30 3EA884 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 122 - 80 KEPEZ BELEDİYE 0
19.11.2017 15:00 3EA889 A BİLECİK Çok Amaçlı Spor Salonu BİLECİK BELEDİYESİ 84 - 94 İSTEM KOLEJİ 0
09.12.2017 15:00 3EA923 B MANİSA Manisa Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 82 - 76 MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 0
09.12.2017 16:30 3EA918 B MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. 102 - 87 ERZURUM BŞB GENÇLİK 0
09.12.2017 17:00 3EA920 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL 78 - 61 TENİS ESKRİM DAĞCILIK 0
09.12.2017 17:00 3EA921 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 67 - 64 FİNAL SPOR 0
09.12.2017 18:00 3EA922 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR 79 - 59 İZMİR BŞB. 0
10.12.2017 16:30 3EA925 B MUĞLA Fethiye Beşkaza Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE 62 - 58 BOLU SPOR 0
1.Devre7.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
25.11.2017 14:00 3EA891 A KAYSERİ Atatürk Spor Salonu İSTEM KOLEJİ 45 - 75 ARTVİN BELEDİYE 0
25.11.2017 14:00 3EA892 A ANTALYA Antalya Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE 54 - 84 ROTA KOLEJİ 0
25.11.2017 14:00 3EA893 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE 54 - 71 FMV IŞIKSPOR 0
25.11.2017 16:00 3EA890 A İZMİR Altındağ Atatürk Spor Kompleksi BORNOVA BELEDİYESİ 97 - 59 MUĞLA ORMAN 0
25.11.2017 17:00 3EA899 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 67 - 80 EFE SPOR 0
26.11.2017 15:00 3EA900 A BİLECİK Çok Amaçlı Spor Salonu BİLECİK BELEDİYESİ 66 - 73 SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
15.12.2017 14:30 3EA926 B BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR 79 - 62 UPS SPOR 0
16.12.2017 13:00 3EA935 B BOLU Karaçayır Spor Salonu BOLU SPOR 95 - 93 GEMLİK BASKETBOL 0
16.12.2017 14:00 3EA932 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 71 - 86 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
16.12.2017 15:00 3EA928 B ERZURUM Erzurum Kapalı Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK 64 - 67 MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 0
16.12.2017 16:30 3EA934 B MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. 72 - 75 FETHİYE BELEDİYE 0
16.12.2017 18:00 3EA929 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK 60 - 66 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
1.Devre8.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
01.12.2017 17:30 3EA903 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 63 - 44 MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
02.12.2017 16:00 3EA906 A AYDIN Aydın Atatürk Spor Salonu EFE SPOR 77 - 78 BORNOVA BELEDİYESİ 0
02.12.2017 16:00 3EA907 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ 102 - 67 BİLECİK BELEDİYESİ 0
02.12.2017 16:00 3EA912 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR 76 - 46 KEPEZ BELEDİYE 0
02.12.2017 16:00 3EA909 A MUĞLA Menteşe Spor Salonu MUĞLA ORMAN 69 - 92 İTÜ 0
02.12.2017 18:30 3EA911 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 90 - 100 İSTEM KOLEJİ 0
23.12.2017 15:00 3EA947 B MANİSA Manisa Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 82 - 59 FİNAL SPOR 0
23.12.2017 16:30 3EA949 B MUĞLA Fethiye Beşkaza Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE 69 - 61 ERZURUM BŞB GENÇLİK 0
23.12.2017 17:00 3EA946 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 68 - 66 İZMİR BŞB. 0
23.12.2017 17:00 3EA943 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL 70 - 60 MERSİN BŞB. 0
23.12.2017 18:00 3EA945 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR 55 - 87 TENİS ESKRİM DAĞCILIK 0
24.12.2017 17:00 3EA944 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 72 - 56 BOLU SPOR 0
1.Devre9.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
09.12.2017 14:00 3EA915 A KAYSERİ Atatürk Spor Salonu İSTEM KOLEJİ 51 - 66 MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
09.12.2017 14:00 3EA917 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE 83 - 61 MUĞLA ORMAN 0
09.12.2017 15:00 3EA916 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İTÜ 85 - 71 EFE SPOR 0
09.12.2017 16:00 3EA914 A İZMİR Altındağ Atatürk Spor Kompleksi BORNOVA BELEDİYESİ 56 - 64 ARTVİN BELEDİYE 0
09.12.2017 18:30 3EA919 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 73 - 70 ROTA KOLEJİ 0
10.12.2017 15:00 3EA924 A BİLECİK Çok Amaçlı Spor Salonu BİLECİK BELEDİYESİ 61 - 69 FMV IŞIKSPOR 0
29.12.2017 14:30 3EA951 B BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR 92 - 71 MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 0
30.12.2017 13:00 3EA959 B BOLU 17 Temmuz Spor Salonu BOLU SPOR 85 - 75 UPS SPOR 0
30.12.2017 15:00 3EA952 B ERZURUM Erzurum Kapalı Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK 91 - 77 İZMİR BŞB. 0
30.12.2017 16:30 3EA957 B MUĞLA Fethiye Beşkaza Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE 63 - 80 GEMLİK BASKETBOL 0
30.12.2017 16:30 3EA958 B MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. 70 - 75 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
30.12.2017 19:00 3EA961 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK 71 - 75 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
1.Devre10.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
15.12.2017 19:00 3EA931 A İZMİR Serdar Yereli Spor Salonu ROTA KOLEJİ 78 - 69 İSTEM KOLEJİ 0
16.12.2017 16:00 3EA933 A MUĞLA Menteşe Spor Salonu MUĞLA ORMAN 75 - 79 KEPEZ BELEDİYE 0
16.12.2017 16:00 3EA930 A AYDIN Aydın Atatürk Spor Salonu EFE SPOR 58 - 78 HALİLİYE BELEDİYE 0
16.12.2017 17:00 3EA937 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 63 - 89 BORNOVA BELEDİYESİ 0
16.12.2017 17:30 3EA936 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR 54 - 70 SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
18.12.2017 14:00 3EA927 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 79 - 74 İTÜ 0
06.01.2018 14:00 3EA965 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 86 - 97 FİNAL SPOR 0
06.01.2018 15:00 3EA972 B MANİSA Manisa Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 64 - 73 BOLU SPOR 0
06.01.2018 17:00 3EA968 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL 71 - 58 ERZURUM BŞB GENÇLİK 0
06.01.2018 17:00 3EA971 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 70 - 67 TENİS ESKRİM DAĞCILIK 0
06.01.2018 19:00 3EA970 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR 70 - 62 MERSİN BŞB. 0
07.01.2018 17:00 3EA969 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 76 - 65 FETHİYE BELEDİYE 0
1.Devre11.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
23.12.2017 14:00 3EA938 A KAYSERİ Atatürk Spor Salonu İSTEM KOLEJİ 77 - 80 BORNOVA BELEDİYESİ 0
23.12.2017 14:00 3EA942 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE 66 - 73 ARTVİN BELEDİYE 0
23.12.2017 15:00 3EA939 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İTÜ 69 - 72 MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
23.12.2017 16:00 3EA940 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE 79 - 73 EFE SPOR 0
23.12.2017 16:00 3EA941 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ 58 - 56 FMV IŞIKSPOR 0
24.12.2017 15:00 3EA948 A BİLECİK Çok Amaçlı Spor Salonu BİLECİK BELEDİYESİ 77 - 56 MUĞLA ORMAN 0
13.01.2018 13:00 3EA979 B BOLU Karaçayır Spor Salonu BOLU SPOR 77 - 76 MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 0
13.01.2018 15:00 3EA974 B ERZURUM Erzurum Kapalı Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK 77 - 72 FİNAL SPOR 0
13.01.2018 16:30 3EA978 B MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. 68 - 94 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
13.01.2018 16:30 3EA985 B MUĞLA Fethiye Beşkaza Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE 83 - 67 UPS SPOR 0
13.01.2018 17:00 3EA981 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL 97 - 102 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
13.01.2018 19:00 3EA983 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK 88 - 71 İZMİR BŞB. 0
1.Devre12.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
29.12.2017 17:30 3EA955 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 81 - 64 KEPEZ BELEDİYE 0
30.12.2017 16:00 3EA956 A MUĞLA Menteşe Spor Salonu MUĞLA ORMAN 76 - 63 SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
30.12.2017 16:00 3EA953 A AYDIN Aydın Atatürk Spor Salonu EFE SPOR 100 - 77 BİLECİK BELEDİYESİ 0
30.12.2017 16:00 3EA950 A İZMİR Altındağ Atatürk Spor Kompleksi BORNOVA BELEDİYESİ 63 - 67 İTÜ 0
30.12.2017 17:00 3EA960 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 58 - 78 HALİLİYE BELEDİYE 0
30.12.2017 17:30 3EA954 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR 85 - 58 İSTEM KOLEJİ 0
1.Devre13.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
06.01.2018 14:00 3EA966 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE 62 - 83 BORNOVA BELEDİYESİ 0
06.01.2018 14:00 3EA962 A KAYSERİ Atatürk Spor Salonu İSTEM KOLEJİ 84 - 93 İTÜ 0
06.01.2018 16:00 3EA963 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE 74 - 72 MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
06.01.2018 16:00 3EA964 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ 71 - 62 MUĞLA ORMAN 0
06.01.2018 18:30 3EA967 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 92 - 86 EFE SPOR 0
07.01.2018 15:00 3EA973 A BİLECİK Çok Amaçlı Spor Salonu BİLECİK BELEDİYESİ 69 - 88 ARTVİN BELEDİYE 0
11.Devre27.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
13.04.2018 15:00 3EA1125 ELEME GRUBU MANİSA Manisa Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 81 - 65 SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
13.04.2018 15:00 3EA1126 ELEME GRUBU İZMİR Altındağ Atatürk Spor Kompleksi BORNOVA BELEDİYESİ 82 - 64 MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 0
13.04.2018 17:30 3EA1124 ELEME GRUBU ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 76 - 63 MERSİN BŞB. 0
14.04.2018 13:00 3EA1131 ELEME GRUBU BOLU 17 Temmuz Spor Salonu BOLU SPOR 75 - 63 ROTA KOLEJİ 0
14.04.2018 17:00 3EA1129 ELEME GRUBU EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 66 - 47 HALİLİYE BELEDİYE 0
14.04.2018 17:30 3EA1128 ELEME GRUBU İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR 68 - 64 GEMLİK BASKETBOL 0
14.04.2018 18:00 3EA1130 ELEME GRUBU AYDIN Aydın Atatürk Spor Salonu EFE SPOR 79 - 83 FİNAL SPOR 0
15.04.2018 17:00 3EA1127 ELEME GRUBU MUĞLA Fethiye Beşkaza Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE 79 - 70 MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
11.Devre28.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
16.04.2018 14:00 3EA1134 ELEME GRUBU ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 69 - 73 BORNOVA BELEDİYESİ 0
16.04.2018 16:00 3EA1133 ELEME GRUBU BURSA Yeniceköy Spor Salonu SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 77 - 84 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
16.04.2018 18:00 3EA1132 ELEME GRUBU MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. 71 - 95 ARTVİN BELEDİYE 0
17.04.2018 13:00 3EA1139 ELEME GRUBU İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ 68 - 47 BOLU SPOR 0
17.04.2018 14:00 3EA1137 ELEME GRUBU ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE 66 - 63 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
17.04.2018 14:30 3EA1138 ELEME GRUBU BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR 84 - 70 EFE SPOR 0
17.04.2018 18:00 3EA1136 ELEME GRUBU BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL 76 - 66 FMV IŞIKSPOR 0
18.04.2018 19:00 3EA1135 ELEME GRUBU DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 60 - 76 FETHİYE BELEDİYE 0
11.Devre29.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
20.04.2018 13:00 3EA1141 ELEME GRUBU BOLU 17 Temmuz Spor Salonu BOLU SPOR 80 - 67 ROTA KOLEJİ 0
20.04.2018 19:00 3EA1140 ELEME GRUBU EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 63 - 60 HALİLİYE BELEDİYE 0
20.04.2018 20:00 3EA1142 ELEME GRUBU İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR 69 - 71 GEMLİK BASKETBOL 0
1.Devre30.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
27.04.2018 14:30 3EA1143 FİNAL GRUBU BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR 71 - 79 BORNOVA BELEDİYESİ 0
28.04.2018 15:00 3EA1144 FİNAL GRUBU MANİSA Manisa Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 86 - 76 ARTVİN BELEDİYE 0
28.04.2018 17:00 3EA1145 FİNAL GRUBU BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL 71 - 65 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
28.04.2018 19:00 3EA1146 FİNAL GRUBU MUĞLA Fethiye Beşkaza Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE 60 - 56 BOLU SPOR 0
1.Devre31.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
01.05.2018 13:00 3EA1147 FİNAL GRUBU BOLU 17 Temmuz Spor Salonu BOLU SPOR 79 - 81 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
01.05.2018 17:30 3EA1148 FİNAL GRUBU ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 76 - 79 FİNAL SPOR 0
01.05.2018 18:00 3EA1149 FİNAL GRUBU İZMİR Altındağ Atatürk Spor Kompleksi BORNOVA BELEDİYESİ 98 - 82 GEMLİK BASKETBOL 0
02.05.2018 18:00 3EA1150 FİNAL GRUBU EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 80 - 56 FETHİYE BELEDİYE 0
1.Devre32.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
04.05.2018 14:30 3EA1151 FİNAL GRUBU BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR 82 - 72 BOLU SPOR 0
05.05.2018 17:00 3EA1152 FİNAL GRUBU MUĞLA Fethiye Beşkaza Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE 79 - 48 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
05.05.2018 17:00 3EA1153 FİNAL GRUBU BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL 76 - 85 ARTVİN BELEDİYE 0
05.05.2018 17:00 3EA1154 FİNAL GRUBU EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 75 - 59 BORNOVA BELEDİYESİ 0
1.Devre33.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
09.05.2018 13:00 3EA1156 FİNAL GRUBU BOLU 17 Temmuz Spor Salonu BOLU SPOR 78 - 73 GEMLİK BASKETBOL 0
09.05.2018 15:00 3EA1157 FİNAL GRUBU İZMİR Altındağ Atatürk Spor Kompleksi BORNOVA BELEDİYESİ 63 - 79 FETHİYE BELEDİYE 0
09.05.2018 17:00 3EA1158 FİNAL GRUBU MANİSA Manisa Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 78 - 72 FİNAL SPOR 0
09.05.2018 17:30 3EA1155 FİNAL GRUBU ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 65 - 69 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
1.Devre34.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
12.05.2018 15:00 3EA1161 FİNAL GRUBU İZMİR Altındağ Atatürk Spor Kompleksi BORNOVA BELEDİYESİ 68 - 72 ARTVİN BELEDİYE 0
12.05.2018 17:00 3EA1162 FİNAL GRUBU EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 63 - 50 BOLU SPOR 0
12.05.2018 17:00 3EA1159 FİNAL GRUBU MUĞLA Fethiye Beşkaza Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE 64 - 71 FİNAL SPOR 0
12.05.2018 17:00 3EA1160 FİNAL GRUBU BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL 68 - 77 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
1.Devre35.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
16.05.2018 13:00 3EA1164 FİNAL GRUBU BOLU 17 Temmuz Spor Salonu BOLU SPOR 85 - 80 BORNOVA BELEDİYESİ 0
16.05.2018 14:30 3EA1165 FİNAL GRUBU BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR 77 - 73 GEMLİK BASKETBOL 0
16.05.2018 16:30 3EA1163 FİNAL GRUBU ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 76 - 68 FETHİYE BELEDİYE 0
16.05.2018 17:00 3EA1166 FİNAL GRUBU MANİSA Manisa Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 96 - 57 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
1.Devre36.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
19.05.2018 13:00 3EA1168 FİNAL GRUBU BOLU 17 Temmuz Spor Salonu BOLU SPOR 68 - 67 ARTVİN BELEDİYE 0
19.05.2018 15:00 3EA1169 FİNAL GRUBU İZMİR Altındağ Atatürk Spor Kompleksi BORNOVA BELEDİYESİ 70 - 73 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
19.05.2018 17:00 3EA1170 FİNAL GRUBU EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 55 - 71 FİNAL SPOR 0
19.05.2018 17:00 3EA1167 FİNAL GRUBU MUĞLA Fethiye Beşkaza Spor Salonu FETHİYE BELEDİYE 68 - 64 GEMLİK BASKETBOL 0