Ortalama Sayi İlk 20

1.
  • MELİH KABAKCI
  • GEMLİK BASKETBOL
  • 6 Maç / Ortalama 19,1
2.
  • SERKAN ÖZVER
  • İTÜ
  • 8 Maç / Ortalama 18,6
3.
  • ALİ BERKAN ÖZÇİFTCİ
  • İSTEM KOLEJİ
  • 8 Maç / Ortalama 18,5
4.
  • UTKU YÜCEDAĞ
  • FMV IŞIKSPOR
  • 8 Maç / Ortalama 15,8
5.
  • CAN UZUN
  • HALİLİYE BELEDİYE
  • 6 Maç / Ortalama 15,8
6.
  • ARİF ERHAN KOCAMIŞ
  • BOLU SPOR
  • 6 Maç / Ortalama 15,6
7.
  • CAN TUĞ
  • BİLECİK BELEDİYESİ
  • 9 Maç / Ortalama 15,3
8.
  • OĞULCAN SEVİM
  • FİNAL SPOR
  • 6 Maç / Ortalama 14,8
9.
  • SERDAR ÜNSÜR
  • MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ
  • 8 Maç / Ortalama 14,7
10.
  • MEHMET OĞUZHAN KIZIL
  • İSTEM KOLEJİ
  • 8 Maç / Ortalama 14,3
11.
  • EREN BEYAZ
  • EDİRNE BLD. EDİRNESPOR
  • 6 Maç / Ortalama 14,3
12.
  • RECEP İSTEMİHAN TELLİ
  • EFE SPOR
  • 8 Maç / Ortalama 14,2
13.
  • ONUR CUMHUR AKSOY
  • MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR
  • 6 Maç / Ortalama 14,1
14.
  • SERAY YILDIRIM
  • FETHİYE BELEDİYE
  • 6 Maç / Ortalama 14,1
15.
  • MURAT AKDOĞAN
  • TENİS ESKRİM DAĞCILIK
  • 6 Maç / Ortalama 13,8
16.
  • GÖKHAN ŞENOL
  • GEMLİK BASKETBOL
  • 6 Maç / Ortalama 13,6
17.
  • ARDA DOĞUŞ SARIBAY
  • MERSİN BŞB.
  • 6 Maç / Ortalama 13,5
18.
  • TİBET İLHAN
  • MERSİN BŞB.
  • 6 Maç / Ortalama 13,3
19.
  • FATİH ERAVCI
  • HALİLİYE BELEDİYE
  • 5 Maç / Ortalama 13,2
20.
  • BURAK CAN DİLMAÇ
  • BOLU SPOR
  • 6 Maç / Ortalama 13,1

Toplam Sayı İlk 20

1.
  • SERKAN ÖZVER
  • İTÜ
  • 8 Maç / Toplam 149
2.
  • ALİ BERKAN ÖZÇİFTCİ
  • İSTEM KOLEJİ
  • 8 Maç / Toplam 148
3.
  • CAN TUĞ
  • BİLECİK BELEDİYESİ
  • 9 Maç / Toplam 138
4.
  • UTKU YÜCEDAĞ
  • FMV IŞIKSPOR
  • 8 Maç / Toplam 127
5.
  • SERDAR ÜNSÜR
  • MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ
  • 8 Maç / Toplam 118
6.
  • ANIL ATAMIŞ
  • SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR
  • 9 Maç / Toplam 118
7.
  • MEHMET OĞUZHAN KIZIL
  • İSTEM KOLEJİ
  • 8 Maç / Toplam 115
8.
  • MELİH KABAKCI
  • GEMLİK BASKETBOL
  • 6 Maç / Toplam 115
9.
  • RECEP İSTEMİHAN TELLİ
  • EFE SPOR
  • 8 Maç / Toplam 114
10.
  • AYKUT ULUTUĞAY
  • ROTA KOLEJİ
  • 8 Maç / Toplam 103
11.
  • AYKUT KARÇIĞI
  • BİLECİK BELEDİYESİ
  • 9 Maç / Toplam 103
12.
  • BURAK BURHAN
  • BİLECİK BELEDİYESİ
  • 9 Maç / Toplam 102
13.
  • KEVİN KASPAR
  • İTÜ
  • 8 Maç / Toplam 100
14.
  • MEHMET PAZARBAŞI
  • İSTEM KOLEJİ
  • 8 Maç / Toplam 99,
15.
  • GÖKHAN KESER
  • SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR
  • 9 Maç / Toplam 99,
16.
  • CAN UZUN
  • HALİLİYE BELEDİYE
  • 6 Maç / Toplam 95,
17.
  • SABAHATTİN CAN GÖNDÜR
  • İTÜ
  • 8 Maç / Toplam 94,
18.
  • ARİF ERHAN KOCAMIŞ
  • BOLU SPOR
  • 6 Maç / Toplam 94,
19.
  • EDİZ İSMAİLOĞLU
  • SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR
  • 8 Maç / Toplam 93,
20.
  • TOLGA KANMAZ
  • ROTA KOLEJİ
  • 8 Maç / Toplam 92,