Ortalama Sayi İlk 20

1.
  • EGE YAŞAR
  • BORNOVA BELEDİYESİ
  • 1 Maç / Ortalama 26,0
2.
  • CAN UZUN
  • HALİLİYE BELEDİYE
  • 1 Maç / Ortalama 26,0
3.
  • ÖZKAN KESER
  • ROTA KOLEJİ
  • 1 Maç / Ortalama 21,0
4.
  • YASİN DOĞUŞ TOPCU
  • EFE SPOR
  • 1 Maç / Ortalama 19,0
5.
  • MUSTAFA ERDOĞAN
  • ARTVİN BELEDİYE
  • 1 Maç / Ortalama 19,0
6.
  • BİRAY YENER
  • SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR
  • 1 Maç / Ortalama 19,0
7.
  • GÖKHAN KESER
  • SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR
  • 1 Maç / Ortalama 19,0
8.
  • OĞUZHAN TURAN
  • ARTVİN BELEDİYE
  • 1 Maç / Ortalama 18,0
9.
  • AYKUT ULUTUĞAY
  • ROTA KOLEJİ
  • 1 Maç / Ortalama 16,0
10.
  • FATİH ERAVCI
  • HALİLİYE BELEDİYE
  • 1 Maç / Ortalama 16,0
11.
  • YİĞİTCAN TEKİN
  • BORNOVA BELEDİYESİ
  • 1 Maç / Ortalama 15,0
12.
  • RECEP İSTEMİHAN TELLİ
  • EFE SPOR
  • 1 Maç / Ortalama 14,0
13.
  • SERDAR ÜNSÜR
  • MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ
  • 1 Maç / Ortalama 14,0
14.
  • ADEM YILMAZ
  • MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ
  • 1 Maç / Ortalama 14,0
15.
  • CAN TUĞ
  • BİLECİK BELEDİYESİ
  • 1 Maç / Ortalama 14,0
16.
  • BURAK BAYAR
  • EFE SPOR
  • 1 Maç / Ortalama 13,0
17.
  • SELAHATTİN KARIŞ
  • MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ
  • 1 Maç / Ortalama 13,0
18.
  • BURAK BURHAN
  • BİLECİK BELEDİYESİ
  • 1 Maç / Ortalama 13,0
19.
  • KEMAL CAN AKTUNA
  • ARTVİN BELEDİYE
  • 1 Maç / Ortalama 13,0
20.
  • BERKAY ŞAKAR
  • BORNOVA BELEDİYESİ
  • 1 Maç / Ortalama 12,0

Toplam Sayı İlk 20

1.
  • EGE YAŞAR
  • BORNOVA BELEDİYESİ
  • 1 Maç / Toplam 26,
2.
  • CAN UZUN
  • HALİLİYE BELEDİYE
  • 1 Maç / Toplam 26,
3.
  • ÖZKAN KESER
  • ROTA KOLEJİ
  • 1 Maç / Toplam 21,
4.
  • YASİN DOĞUŞ TOPCU
  • EFE SPOR
  • 1 Maç / Toplam 19,
5.
  • MUSTAFA ERDOĞAN
  • ARTVİN BELEDİYE
  • 1 Maç / Toplam 19,
6.
  • BİRAY YENER
  • SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR
  • 1 Maç / Toplam 19,
7.
  • GÖKHAN KESER
  • SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR
  • 1 Maç / Toplam 19,
8.
  • OĞUZHAN TURAN
  • ARTVİN BELEDİYE
  • 1 Maç / Toplam 18,
9.
  • AYKUT ULUTUĞAY
  • ROTA KOLEJİ
  • 1 Maç / Toplam 16,
10.
  • FATİH ERAVCI
  • HALİLİYE BELEDİYE
  • 1 Maç / Toplam 16,
11.
  • YİĞİTCAN TEKİN
  • BORNOVA BELEDİYESİ
  • 1 Maç / Toplam 15,
12.
  • RECEP İSTEMİHAN TELLİ
  • EFE SPOR
  • 1 Maç / Toplam 14,
13.
  • SERDAR ÜNSÜR
  • MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ
  • 1 Maç / Toplam 14,
14.
  • ADEM YILMAZ
  • MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ
  • 1 Maç / Toplam 14,
15.
  • CAN TUĞ
  • BİLECİK BELEDİYESİ
  • 1 Maç / Toplam 14,
16.
  • BURAK BAYAR
  • EFE SPOR
  • 1 Maç / Toplam 13,
17.
  • SELAHATTİN KARIŞ
  • MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ
  • 1 Maç / Toplam 13,
18.
  • BURAK BURHAN
  • BİLECİK BELEDİYESİ
  • 1 Maç / Toplam 13,
19.
  • KEMAL CAN AKTUNA
  • ARTVİN BELEDİYE
  • 1 Maç / Toplam 13,
20.
  • BERKAY ŞAKAR
  • BORNOVA BELEDİYESİ
  • 1 Maç / Toplam 12,