Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
13.10.2017 17:30 3EA836 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 99 - 83 SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
14.10.2017 14:00 3EA837 A İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ 111 - 29 KEPEZ BELEDİYE 0
14.10.2017 15:00 3EA838 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İ.T.Ü 66 - 77 HALİLİYE BELEDİYE 0
14.10.2017 16:00 3EA839 A AYDIN ATATÜRK EFE SPOR 80 - 78 ROTA KOLEJİ 0
14.10.2017 16:00 3EA840 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU MUĞLA ORMAN 50 - 104 FMV IŞIKSPOR 0
14.10.2017 17:00 3EA841 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 85 - 61 BİLECİK BELEDİYESİ 0
21.10.2017 14:00 3EA844 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE - UĞUR SPOR 0
21.10.2017 16:00 3EA842 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE - İ.T.Ü 0
21.10.2017 16:00 3EA843 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ - ARTVİN BELEDİYE 0
21.10.2017 17:30 3EA846 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR - EFE SPOR 0
21.10.2017 18:30 3EA845 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR - MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
22.10.2017 15:00 3EA847 A BİLECİK Çok Amaçlı Spor Salonu BİLECİK BELEDİYESİ - BORNOVA BELEDİYESİ 0
27.10.2017 17:30 3EA848 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE - FMV IŞIKSPOR 0
28.10.2017 14:00 3EA849 A İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ - SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
28.10.2017 14:00 3EA850 A KAYSERİ ATATÜRK Spor Salonu UĞUR SPOR - MUĞLA ORMAN 0
28.10.2017 14:00 3EA852 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE - KEPEZ BELEDİYE 0
28.10.2017 15:00 3EA851 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İ.T.Ü - BİLECİK BELEDİYESİ 0
28.10.2017 17:00 3EA853 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ - ROTA KOLEJİ 0
04.11.2017 16:00 3EA856 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE - UĞUR SPOR 0
04.11.2017 16:00 3EA857 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ - BORNOVA BELEDİYESİ 0
04.11.2017 16:00 3EA859 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU MUĞLA ORMAN - EFE SPOR 0
04.11.2017 17:30 3EA861 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR - MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
04.11.2017 18:30 3EA860 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR - İ.T.Ü 0
05.11.2017 15:00 3EA865 A BİLECİK Çok Amaçlı Spor Salonu BİLECİK BELEDİYESİ - HALİLİYE BELEDİYE 0
10.11.2017 17:30 3EA866 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE - MUĞLA ORMAN 0
11.11.2017 14:00 3EA867 A İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ - FMV IŞIKSPOR 0
11.11.2017 14:00 3EA868 A KAYSERİ ATATÜRK Spor Salonu UĞUR SPOR - EFE SPOR 0
11.11.2017 14:00 3EA871 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE - SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
11.11.2017 15:00 3EA869 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İ.T.Ü - ROTA KOLEJİ 0
11.11.2017 16:00 3EA870 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE - BİLECİK BELEDİYESİ 0
18.11.2017 16:00 3EA880 A AYDIN ATATÜRK EFE SPOR - ARTVİN BELEDİYE 0
18.11.2017 16:00 3EA881 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ - HALİLİYE BELEDİYE 0
18.11.2017 16:00 3EA883 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU MUĞLA ORMAN - MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
18.11.2017 17:30 3EA885 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR - İ.T.Ü 0
18.11.2017 18:30 3EA884 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR - KEPEZ BELEDİYE 0
19.11.2017 15:00 3EA889 A BİLECİK Çok Amaçlı Spor Salonu BİLECİK BELEDİYESİ - UĞUR SPOR 0
25.11.2017 14:00 3EA890 A İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ - MUĞLA ORMAN 0
25.11.2017 14:00 3EA891 A KAYSERİ ATATÜRK Spor Salonu UĞUR SPOR - ARTVİN BELEDİYE 0
25.11.2017 14:00 3EA893 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE - FMV IŞIKSPOR 0
25.11.2017 16:00 3EA892 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE - ROTA KOLEJİ 0
25.11.2017 17:00 3EA899 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ - EFE SPOR 0
26.11.2017 15:00 3EA900 A BİLECİK Çok Amaçlı Spor Salonu BİLECİK BELEDİYESİ - SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
01.12.2017 17:30 3EA903 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE - MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
02.12.2017 16:00 3EA906 A AYDIN ATATÜRK EFE SPOR - BORNOVA BELEDİYESİ 0
02.12.2017 16:00 3EA907 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ - BİLECİK BELEDİYESİ 0
02.12.2017 16:00 3EA909 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU MUĞLA ORMAN - İ.T.Ü 0
02.12.2017 17:30 3EA912 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR - KEPEZ BELEDİYE 0
02.12.2017 18:30 3EA911 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR - UĞUR SPOR 0
09.12.2017 14:00 3EA914 A İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ - ARTVİN BELEDİYE 0
09.12.2017 14:00 3EA915 A KAYSERİ ATATÜRK Spor Salonu UĞUR SPOR - MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
09.12.2017 14:00 3EA917 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE - MUĞLA ORMAN 0
09.12.2017 15:00 3EA916 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İ.T.Ü - EFE SPOR 0
09.12.2017 18:30 3EA919 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR - ROTA KOLEJİ 0
10.12.2017 15:00 3EA924 A BİLECİK Çok Amaçlı Spor Salonu BİLECİK BELEDİYESİ - FMV IŞIKSPOR 0
15.12.2017 17:30 3EA927 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE - İ.T.Ü 0
16.12.2017 16:00 3EA930 A AYDIN ATATÜRK EFE SPOR - HALİLİYE BELEDİYE 0
16.12.2017 16:00 3EA931 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ - UĞUR SPOR 0
16.12.2017 16:00 3EA933 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU MUĞLA ORMAN - KEPEZ BELEDİYE 0
16.12.2017 17:00 3EA937 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ - BORNOVA BELEDİYESİ 0
16.12.2017 17:30 3EA936 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR - SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
23.12.2017 14:00 3EA938 A KAYSERİ ATATÜRK Spor Salonu UĞUR SPOR - BORNOVA BELEDİYESİ 0
23.12.2017 14:00 3EA942 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE - ARTVİN BELEDİYE 0
23.12.2017 15:00 3EA939 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İ.T.Ü - MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
23.12.2017 16:00 3EA940 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE - EFE SPOR 0
23.12.2017 16:00 3EA941 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ - FMV IŞIKSPOR 0
24.12.2017 15:00 3EA948 A BİLECİK Çok Amaçlı Spor Salonu BİLECİK BELEDİYESİ - MUĞLA ORMAN 0
29.12.2017 14:00 3EA950 A İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ - İ.T.Ü 0
29.12.2017 16:00 3EA953 A AYDIN ATATÜRK EFE SPOR - BİLECİK BELEDİYESİ 0
29.12.2017 17:30 3EA954 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR - UĞUR SPOR 0
29.12.2017 17:30 3EA955 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE - KEPEZ BELEDİYE 0
30.12.2017 16:00 3EA956 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU MUĞLA ORMAN - SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
30.12.2017 17:00 3EA960 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ - HALİLİYE BELEDİYE 0
06.01.2018 14:00 3EA962 A KAYSERİ ATATÜRK Spor Salonu UĞUR SPOR - İ.T.Ü 0
06.01.2018 14:00 3EA966 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE - BORNOVA BELEDİYESİ 0
06.01.2018 16:00 3EA963 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE - MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
06.01.2018 16:00 3EA964 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ - MUĞLA ORMAN 0
06.01.2018 18:30 3EA967 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR - EFE SPOR 0
07.01.2018 15:00 3EA973 A BİLECİK Çok Amaçlı Spor Salonu BİLECİK BELEDİYESİ - ARTVİN BELEDİYE 0
13.01.2018 14:00 3EA977 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE - İ.T.Ü 0
13.01.2018 16:00 3EA975 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE - BORNOVA BELEDİYESİ 0
13.01.2018 16:00 3EA976 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ - EFE SPOR 0
13.01.2018 17:30 3EA982 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR - MUĞLA ORMAN 0
13.01.2018 18:30 3EA980 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR - ARTVİN BELEDİYE 0
14.01.2018 15:00 3EA984 A BİLECİK Çok Amaçlı Spor Salonu BİLECİK BELEDİYESİ - MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
19.01.2018 17:30 3EA986 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE - ROTA KOLEJİ 0
20.01.2018 14:00 3EA987 A İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ - BİLECİK BELEDİYESİ 0
20.01.2018 14:00 3EA988 A KAYSERİ ATATÜRK Spor Salonu UĞUR SPOR - HALİLİYE BELEDİYE 0
20.01.2018 15:00 3EA989 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İ.T.Ü - KEPEZ BELEDİYE 0
20.01.2018 16:00 3EA990 A AYDIN ATATÜRK EFE SPOR - FMV IŞIKSPOR 0
20.01.2018 17:00 3EA991 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ - SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
27.01.2018 16:00 3EA992 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE - HALİLİYE BELEDİYE 0
27.01.2018 16:00 3EA993 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ - MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
27.01.2018 16:00 3EA994 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU MUĞLA ORMAN - UĞUR SPOR 0
27.01.2018 17:30 3EA1000 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR - ARTVİN BELEDİYE 0
27.01.2018 18:30 3EA997 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR - BORNOVA BELEDİYESİ 0
28.01.2018 15:00 3EA1002 A BİLECİK Çok Amaçlı Spor Salonu BİLECİK BELEDİYESİ - İ.T.Ü 0
03.02.2018 14:00 3EA1005 A İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ - ROTA KOLEJİ 0
03.02.2018 14:00 3EA1006 A KAYSERİ ATATÜRK Spor Salonu UĞUR SPOR - KEPEZ BELEDİYE 0
03.02.2018 14:00 3EA1011 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE - BİLECİK BELEDİYESİ 0
03.02.2018 15:00 3EA1008 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İ.T.Ü - SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
03.02.2018 16:00 3EA1009 A AYDIN ATATÜRK EFE SPOR - MUĞLA ORMAN 0
03.02.2018 17:00 3EA1014 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ - FMV IŞIKSPOR 0
10.02.2018 16:00 3EA1016 A AYDIN ATATÜRK EFE SPOR - UĞUR SPOR 0
10.02.2018 16:00 3EA1017 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ - İ.T.Ü 0
10.02.2018 16:00 3EA1018 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU MUĞLA ORMAN - ARTVİN BELEDİYE 0
10.02.2018 17:30 3EA1024 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR - BORNOVA BELEDİYESİ 0
10.02.2018 18:30 3EA1021 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR - HALİLİYE BELEDİYE 0
11.02.2018 15:00 3EA1026 A BİLECİK Çok Amaçlı Spor Salonu BİLECİK BELEDİYESİ - KEPEZ BELEDİYE 0
16.02.2018 17:30 3EA1029 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE - EFE SPOR 0
17.02.2018 14:00 3EA1030 A KAYSERİ ATATÜRK Spor Salonu UĞUR SPOR - BİLECİK BELEDİYESİ 0
17.02.2018 14:00 3EA1035 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE - ROTA KOLEJİ 0
17.02.2018 15:00 3EA1032 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İ.T.Ü - FMV IŞIKSPOR 0
17.02.2018 16:00 3EA1033 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE - SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
17.02.2018 17:00 3EA1037 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ - MUĞLA ORMAN 0
23.02.2018 17:30 3EA1040 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE - UĞUR SPOR 0
24.02.2018 16:00 3EA1041 A AYDIN ATATÜRK EFE SPOR - MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
24.02.2018 16:00 3EA1042 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ - KEPEZ BELEDİYE 0
24.02.2018 16:00 3EA1043 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU MUĞLA ORMAN - BORNOVA BELEDİYESİ 0
24.02.2018 17:30 3EA1048 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR - HALİLİYE BELEDİYE 0
24.02.2018 18:30 3EA1045 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR - BİLECİK BELEDİYESİ 0
03.03.2018 14:00 3EA1053 A İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ - EFE SPOR 0
03.03.2018 14:00 3EA1054 A KAYSERİ ATATÜRK Spor Salonu UĞUR SPOR - SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
03.03.2018 15:00 3EA1056 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İ.T.Ü - MUĞLA ORMAN 0
03.03.2018 16:00 3EA1057 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE - FMV IŞIKSPOR 0
03.03.2018 17:00 3EA1061 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ - ARTVİN BELEDİYE 0
04.03.2018 15:00 3EA1063 A BİLECİK Çok Amaçlı Spor Salonu BİLECİK BELEDİYESİ - ROTA KOLEJİ 0
09.03.2018 17:30 3EA1064 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE - BORNOVA BELEDİYESİ 0
10.03.2018 16:00 3EA1065 A AYDIN ATATÜRK EFE SPOR - İ.T.Ü 0
10.03.2018 16:00 3EA1066 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ - SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
10.03.2018 16:00 3EA1067 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU MUĞLA ORMAN - HALİLİYE BELEDİYE 0
10.03.2018 17:00 3EA1073 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ - UĞUR SPOR 0
10.03.2018 17:30 3EA1070 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR - BİLECİK BELEDİYESİ 0
17.03.2018 14:00 3EA1077 A İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ - MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
17.03.2018 14:00 3EA1078 A KAYSERİ ATATÜRK Spor Salonu UĞUR SPOR - ROTA KOLEJİ 0
17.03.2018 14:00 3EA1083 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE - EFE SPOR 0
17.03.2018 15:00 3EA1080 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İ.T.Ü - ARTVİN BELEDİYE 0
17.03.2018 16:00 3EA1081 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE - MUĞLA ORMAN 0
17.03.2018 18:30 3EA1086 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR - FMV IŞIKSPOR 0
23.03.2018 17:30 3EA1088 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE - HALİLİYE BELEDİYE 0
24.03.2018 14:00 3EA1089 A İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ - UĞUR SPOR 0
24.03.2018 16:00 3EA1090 A AYDIN ATATÜRK EFE SPOR - KEPEZ BELEDİYE 0
24.03.2018 16:00 3EA1092 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU MUĞLA ORMAN - BİLECİK BELEDİYESİ 0
24.03.2018 17:00 3EA1098 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ - İ.T.Ü 0
24.03.2018 17:30 3EA1095 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR - ROTA KOLEJİ 0
31.03.2018 14:00 3EA1101 A KAYSERİ ATATÜRK Spor Salonu UĞUR SPOR - FMV IŞIKSPOR 0
31.03.2018 14:00 3EA1106 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE - MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
31.03.2018 15:00 3EA1103 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İ.T.Ü - BORNOVA BELEDİYESİ 0
31.03.2018 16:00 3EA1104 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE - ARTVİN BELEDİYE 0
31.03.2018 18:30 3EA1110 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR - MUĞLA ORMAN 0
01.04.2018 15:00 3EA1111 A BİLECİK Çok Amaçlı Spor Salonu BİLECİK BELEDİYESİ - EFE SPOR 0
07.04.2018 15:00 3EA1113 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE - BİLECİK BELEDİYESİ 0
07.04.2018 15:00 3EA1114 A AYDIN ATATÜRK EFE SPOR - SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
07.04.2018 15:00 3EA1116 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ - KEPEZ BELEDİYE 0
07.04.2018 15:00 3EA1118 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İ.T.Ü - UĞUR SPOR 0
07.04.2018 15:00 3EA1120 A İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ - HALİLİYE BELEDİYE 0
07.04.2018 15:00 3EA1123 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU MUĞLA ORMAN - ROTA KOLEJİ 0
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
03.11.2017 14:30 3EA854 B BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR - TENİS ESKRİM DAĞCILIK 0
04.11.2017 14:00 3EA858 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. - BOLU SPOR 0
04.11.2017 15:00 3EA855 B ERZURUM ATATÜRK Üniversitesi Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK - EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
04.11.2017 15:00 3EA864 B MANİSA ATATÜRK MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - FETHİYE BELEDİYE 0
04.11.2017 17:00 3EA862 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR - GEMLİK BASKETBOL 0
04.11.2017 18:00 3EA863 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu YENİ MAMAK SPOR KLB - MERSİN BŞB. 0
11.11.2017 16:30 3EA872 B MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. - İZMİR BŞB. 0
11.11.2017 16:30 3EA877 B MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BELEDİYE - YENİ MAMAK SPOR KLB 0
11.11.2017 17:00 3EA876 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK - ERZURUM BŞB GENÇLİK 0
11.11.2017 17:00 3EA873 B BOLU Karacayır Spor Salonu BOLU SPOR - FİNAL SPOR 0
11.11.2017 17:00 3EA874 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
12.11.2017 17:00 3EA875 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR - UPS SPOR 0
17.11.2017 14:30 3EA878 B BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR - MERSİN BŞB. 0
18.11.2017 14:00 3EA882 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. - FETHİYE BELEDİYE 0
18.11.2017 15:00 3EA879 B ERZURUM ATATÜRK Üniversitesi Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK - UPS SPOR 0
18.11.2017 15:00 3EA887 B MANİSA ATATÜRK MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
18.11.2017 18:00 3EA886 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu YENİ MAMAK SPOR KLB - GEMLİK BASKETBOL 0
18.11.2017 19:00 3EA888 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK - BOLU SPOR 0
25.11.2017 16:30 3EA894 B MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. - TENİS ESKRİM DAĞCILIK 0
25.11.2017 16:30 3EA901 B MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BELEDİYE - FİNAL SPOR 0
25.11.2017 17:00 3EA895 B BOLU Karacayır Spor Salonu BOLU SPOR - ERZURUM BŞB GENÇLİK 0
25.11.2017 17:00 3EA896 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL - İZMİR BŞB. 0
25.11.2017 17:00 3EA898 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
26.11.2017 17:00 3EA897 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR - YENİ MAMAK SPOR KLB 0
01.12.2017 14:30 3EA902 B BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR - GEMLİK BASKETBOL 0
02.12.2017 14:00 3EA908 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. - EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
02.12.2017 15:00 3EA904 B ERZURUM ATATÜRK Üniversitesi Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
02.12.2017 15:30 3EA905 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK - FETHİYE BELEDİYE 0
02.12.2017 17:00 3EA910 B BOLU Karacayır Spor Salonu BOLU SPOR - MERSİN BŞB. 0
02.12.2017 18:00 3EA913 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu YENİ MAMAK SPOR KLB - UPS SPOR 0
09.12.2017 15:00 3EA923 B MANİSA ATATÜRK MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - YENİ MAMAK SPOR KLB 0
09.12.2017 16:30 3EA918 B MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. - ERZURUM BŞB GENÇLİK 0
09.12.2017 17:00 3EA920 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL - TENİS ESKRİM DAĞCILIK 0
09.12.2017 17:00 3EA921 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR - FİNAL SPOR 0
09.12.2017 17:00 3EA922 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR - İZMİR BŞB. 0
10.12.2017 16:30 3EA925 B MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BELEDİYE - BOLU SPOR 0
15.12.2017 14:30 3EA926 B BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR - UPS SPOR 0
16.12.2017 14:00 3EA932 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
16.12.2017 15:00 3EA928 B ERZURUM ATATÜRK Üniversitesi Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK - YENİ MAMAK SPOR KLB 0
16.12.2017 15:30 3EA929 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK - EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
16.12.2017 16:30 3EA934 B MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. - FETHİYE BELEDİYE 0
16.12.2017 17:00 3EA935 B BOLU Karacayır Spor Salonu BOLU SPOR - GEMLİK BASKETBOL 0
23.12.2017 15:00 3EA947 B MANİSA ATATÜRK MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - FİNAL SPOR 0
23.12.2017 16:30 3EA949 B MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BELEDİYE - ERZURUM BŞB GENÇLİK 0
23.12.2017 17:00 3EA943 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL - MERSİN BŞB. 0
23.12.2017 17:00 3EA945 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR - TENİS ESKRİM DAĞCILIK 0
23.12.2017 18:00 3EA946 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu YENİ MAMAK SPOR KLB - İZMİR BŞB. 0
24.12.2017 17:00 3EA944 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR - BOLU SPOR 0
29.12.2017 14:30 3EA951 B BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR - YENİ MAMAK SPOR KLB 0
29.12.2017 15:00 3EA952 B ERZURUM ATATÜRK Üniversitesi Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK - İZMİR BŞB. 0
30.12.2017 16:30 3EA957 B MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BELEDİYE - GEMLİK BASKETBOL 0
30.12.2017 16:30 3EA958 B MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. - EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
30.12.2017 17:00 3EA959 B BOLU Karacayır Spor Salonu BOLU SPOR - UPS SPOR 0
30.12.2017 19:00 3EA961 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
06.01.2018 14:00 3EA965 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. - FİNAL SPOR 0
06.01.2018 15:00 3EA972 B MANİSA ATATÜRK MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - BOLU SPOR 0
06.01.2018 17:00 3EA970 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR - MERSİN BŞB. 0
06.01.2018 17:00 3EA968 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL - ERZURUM BŞB GENÇLİK 0
06.01.2018 18:00 3EA971 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu YENİ MAMAK SPOR KLB - TENİS ESKRİM DAĞCILIK 0
07.01.2018 17:00 3EA969 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR - FETHİYE BELEDİYE 0
13.01.2018 15:00 3EA974 B ERZURUM ATATÜRK Üniversitesi Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK - FİNAL SPOR 0
13.01.2018 16:30 3EA978 B MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
13.01.2018 16:30 3EA985 B MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BELEDİYE - UPS SPOR 0
13.01.2018 17:00 3EA979 B BOLU Karacayır Spor Salonu BOLU SPOR - YENİ MAMAK SPOR KLB 0
13.01.2018 17:00 3EA981 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL - EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
13.01.2018 19:00 3EA983 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK - İZMİR BŞB. 0
27.01.2018 16:30 3EA995 B MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. - YENİ MAMAK SPOR KLB 0
27.01.2018 16:30 3EA1003 B MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BELEDİYE - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
27.01.2018 17:00 3EA996 B BOLU Karacayır Spor Salonu BOLU SPOR - İZMİR BŞB. 0
27.01.2018 17:00 3EA998 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL - UPS SPOR 0
27.01.2018 18:30 3EA1001 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK - FİNAL SPOR 0
28.01.2018 17:00 3EA999 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR - ERZURUM BŞB GENÇLİK 0
02.02.2018 14:30 3EA1004 B BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR - BOLU SPOR 0
03.02.2018 14:00 3EA1010 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. - MERSİN BŞB. 0
03.02.2018 15:00 3EA1007 B ERZURUM ATATÜRK Üniversitesi Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK - TENİS ESKRİM DAĞCILIK 0
03.02.2018 15:00 3EA1015 B MANİSA ATATÜRK MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - GEMLİK BASKETBOL 0
03.02.2018 17:00 3EA1012 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR - EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
03.02.2018 18:00 3EA1013 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu YENİ MAMAK SPOR KLB - FETHİYE BELEDİYE 0
10.02.2018 16:30 3EA1019 B MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. - FİNAL SPOR 0
10.02.2018 16:30 3EA1027 B MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BELEDİYE - İZMİR BŞB. 0
10.02.2018 17:00 3EA1020 B BOLU Karacayır Spor Salonu BOLU SPOR - TENİS ESKRİM DAĞCILIK 0
10.02.2018 17:00 3EA1022 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL - YENİ MAMAK SPOR KLB 0
10.02.2018 17:00 3EA1023 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
10.02.2018 17:00 3EA1025 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR - ERZURUM BŞB GENÇLİK 0
16.02.2018 14:30 3EA1028 B BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR - FETHİYE BELEDİYE 0
17.02.2018 14:00 3EA1034 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. - GEMLİK BASKETBOL 0
17.02.2018 15:00 3EA1031 B ERZURUM ATATÜRK Üniversitesi Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK - BOLU SPOR 0
17.02.2018 15:00 3EA1038 B MANİSA ATATÜRK MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - UPS SPOR 0
17.02.2018 18:00 3EA1036 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu YENİ MAMAK SPOR KLB - EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
17.02.2018 18:30 3EA1039 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK - MERSİN BŞB. 0
24.02.2018 15:00 3EA1050 B MANİSA ATATÜRK MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - ERZURUM BŞB GENÇLİK 0
24.02.2018 16:30 3EA1051 B MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BELEDİYE - TENİS ESKRİM DAĞCILIK 0
24.02.2018 16:30 3EA1044 B MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. - BOLU SPOR 0
24.02.2018 17:00 3EA1046 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL - FİNAL SPOR 0
24.02.2018 17:00 3EA1047 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR - İZMİR BŞB. 0
24.02.2018 17:00 3EA1049 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR - YENİ MAMAK SPOR KLB 0
02.03.2018 14:30 3EA1052 B BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR - EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
03.03.2018 14:00 3EA1058 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. - UPS SPOR 0
03.03.2018 15:00 3EA1055 B ERZURUM ATATÜRK Üniversitesi Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK - MERSİN BŞB. 0
03.03.2018 17:00 3EA1059 B BOLU Karacayır Spor Salonu BOLU SPOR - FETHİYE BELEDİYE 0
03.03.2018 18:00 3EA1060 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu YENİ MAMAK SPOR KLB - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
03.03.2018 19:00 3EA1062 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK - GEMLİK BASKETBOL 0
10.03.2018 15:00 3EA1074 B MANİSA ATATÜRK MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - İZMİR BŞB. 0
10.03.2018 16:30 3EA1075 B MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BELEDİYE - MERSİN BŞB. 0
10.03.2018 17:00 3EA1068 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL - BOLU SPOR 0
10.03.2018 17:00 3EA1071 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR - FİNAL SPOR 0
10.03.2018 18:00 3EA1072 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu YENİ MAMAK SPOR KLB - ERZURUM BŞB GENÇLİK 0
11.03.2018 17:00 3EA1069 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR - TENİS ESKRİM DAĞCILIK 0
16.03.2018 14:30 3EA1076 B BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
17.03.2018 14:00 3EA1082 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. - YENİ MAMAK SPOR KLB 0
17.03.2018 15:00 3EA1079 B ERZURUM ATATÜRK Üniversitesi Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK - FETHİYE BELEDİYE 0
17.03.2018 16:30 3EA1084 B MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. - GEMLİK BASKETBOL 0
17.03.2018 17:00 3EA1085 B BOLU Karacayır Spor Salonu BOLU SPOR - EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
17.03.2018 19:00 3EA1087 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK - UPS SPOR 0
24.03.2018 14:00 3EA1091 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. - ERZURUM BŞB GENÇLİK 0
24.03.2018 15:00 3EA1099 B MANİSA ATATÜRK MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - TENİS ESKRİM DAĞCILIK 0
24.03.2018 17:00 3EA1093 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL - FETHİYE BELEDİYE 0
24.03.2018 17:00 3EA1094 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR - MERSİN BŞB. 0
24.03.2018 17:00 3EA1096 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR - BOLU SPOR 0
24.03.2018 18:00 3EA1097 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu YENİ MAMAK SPOR KLB - FİNAL SPOR 0
30.03.2018 14:30 3EA1100 B BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR - İZMİR BŞB. 0
31.03.2018 15:00 3EA1102 B ERZURUM ATATÜRK Üniversitesi Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK - GEMLİK BASKETBOL 0
31.03.2018 16:30 3EA1105 B MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BELEDİYE - EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
31.03.2018 16:30 3EA1107 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK - YENİ MAMAK SPOR KLB 0
31.03.2018 16:30 3EA1108 B MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. - UPS SPOR 0
31.03.2018 17:00 3EA1109 B BOLU Karacayır Spor Salonu BOLU SPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
07.04.2018 15:00 3EA1112 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu YENİ MAMAK SPOR KLB - BOLU SPOR 0
07.04.2018 15:00 3EA1115 B BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR - ERZURUM BŞB GENÇLİK 0
07.04.2018 15:00 3EA1117 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR - GEMLİK BASKETBOL 0
07.04.2018 15:00 3EA1119 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR - FETHİYE BELEDİYE 0
07.04.2018 15:00 3EA1121 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. - TENİS ESKRİM DAĞCILIK 0
07.04.2018 15:00 3EA1122 B MANİSA ATATÜRK MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - MERSİN BŞB. 0
Bilgi:Henüz seçime ait veri girişi tamamlanmamıştır, lütfen ileriki bir zamanda tekrar ziyaret ediniz !