14.Devre1.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
30.09.2016 16:00 2EA2567 İSTANBUL Acıbadem Üniversitesi Spor Salonu TBFTV ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 77 - 88 SAMSUN BŞB. ANAKENT 0
01.10.2016 14:00 2EA2568 İSTANBUL Abdi İpekçi Spor Salonu TBFTV PERTEVNİYAL 63 - 77 AFYON BELEDİYE 0
01.10.2016 16:00 2EA2569 ANKARA TOBB ETÜ Spor Salonu TÜRK TELEKOM 98 - 104 MAMAK BLD. ANKARA DSİ 0
01.10.2016 16:00 2EA2570 MUĞLA Menteşe Spor Salonu MUĞLA ORMAN 51 - 61 GELİŞİM KOLEJİ 0
01.10.2016 16:30 2EA2571 İZMİR Enka Spor Salonu PETKİM SPOR 83 - 78 AKHİSAR BELEDİYE 0
01.10.2016 17:00 2EA2572 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ES TV NESİNE.COM ESKİŞEHİR BASKET 90 - 74 FİNAL GENÇLİK 0
01.10.2016 18:00 2EA2573 DÜZCE Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE 55 - 59 ASTRA GROUP SAKARYA BŞB BASKETBOL 0
02.10.2016 16:00 2EA2575 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA GROUP BELEDİYE 74 - 86 İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ 0
02.10.2016 16:00 2EA2574 BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu Bursaspor Tv BURSASPOR DURMAZLAR 74 - 73 BANDIRMA KIRMIZI 0
12.05.2017 19:00 2EA2897 Playoff Final Grubu SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu TRT TÜRK ASTRA GROUP SAKARYA BŞB BASKETBOL 79 - 62 BURSASPOR DURMAZLAR 0
13.05.2017 17:00 2EA2898 Playoff Final Grubu ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu TRT TÜRK NESİNE.COM ESKİŞEHİR BASKET 85 - 81 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 0
14.Devre2.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
07.10.2016 14:00 2EA2578 İZMİR Gelişim Koleji S.S. Youtube / Ted Kolej Tv GELİŞİM KOLEJİ 81 - 89 TÜRK TELEKOM 0
07.10.2016 14:30 2EA2576 BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL GENÇLİK 55 - 81 YALOVA GROUP BELEDİYE 0
07.10.2016 15:00 2EA2577 ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. ANKARA DSİ 71 - 73 PETKİM SPOR 0
08.10.2016 16:00 2EA2583 SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu SAMSUN BŞB. ANAKENT 85 - 67 MUĞLA ORMAN 0
08.10.2016 18:00 2EA2580 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu AKHİSAR BELEDİYE 76 - 74 DÜZCE BELEDİYE 0
08.10.2016 18:00 2EA2581 AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu Bursaspor Tv AFYON BELEDİYE 85 - 76 BURSASPOR DURMAZLAR 0
08.10.2016 19:00 2EA2579 İSTANBUL Gazanfer Bilge İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ 64 - 63 PERTEVNİYAL 0
08.10.2016 19:00 2EA2582 SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu ES TV ASTRA GROUP SAKARYA BŞB BASKETBOL 86 - 67 NESİNE.COM ESKİŞEHİR BASKET 0
09.10.2016 16:00 2EA2584 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI 70 - 62 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 0
16.05.2017 16:00 2EA2899 Playoff Final Grubu İSTANBUL Acıbadem Üniversitesi Spor Salonu TRTSPOR ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 77 - 81 ASTRA GROUP SAKARYA BŞB BASKETBOL 0
17.05.2017 19:00 2EA2900 Playoff Final Grubu BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu TRT TÜRK BURSASPOR DURMAZLAR 74 - 81 NESİNE.COM ESKİŞEHİR BASKET 0
14.Devre3.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
14.10.2016 14:00 2EA2585 İZMİR Gelişim Koleji S.S. Gelişim Youtube GELİŞİM KOLEJİ 77 - 72 SAMSUN BŞB. ANAKENT 0
14.10.2016 16:00 2EA2586 İSTANBUL Acıbadem Üniversitesi Spor Salonu TBFTV ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 76 - 72 AFYON BELEDİYE 0
15.10.2016 15:00 2EA2587 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu PERTEVNİYAL 72 - 59 FİNAL GENÇLİK 0
15.10.2016 16:00 2EA2588 ANKARA TOBB ETÜ Spor Salonu TÜRK TELEKOM 80 - 57 PETKİM SPOR 0
15.10.2016 16:00 2EA2589 MUĞLA Menteşe Spor Salonu MUĞLA ORMAN 64 - 74 BANDIRMA KIRMIZI 0
15.10.2016 17:00 2EA2590 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ES TV-TBFTV NESİNE.COM ESKİŞEHİR BASKET 87 - 80 AKHİSAR BELEDİYE 0
15.10.2016 18:00 2EA2591 DÜZCE Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE 75 - 70 MAMAK BLD. ANKARA DSİ 0
15.10.2016 18:00 2EA2592 BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu Bursaspor Tv BURSASPOR DURMAZLAR 78 - 88 İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ 0
16.10.2016 16:00 2EA2593 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu TBFTV YALOVA GROUP BELEDİYE 73 - 80 ASTRA GROUP SAKARYA BŞB BASKETBOL 0
20.05.2017 15:00 2EA2901 Playoff Final Grubu SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu TRTSPOR ASTRA GROUP SAKARYA BŞB BASKETBOL 71 - 57 NESİNE.COM ESKİŞEHİR BASKET 0
21.05.2017 15:00 2EA2902 Playoff Final Grubu İSTANBUL Acıbadem Üniversitesi Spor Salonu TRT TÜRK ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 67 - 74 BURSASPOR DURMAZLAR 0
14.Devre4.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
18.10.2016 14:30 2EA2594 BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL GENÇLİK 68 - 83 BURSASPOR DURMAZLAR 0
18.10.2016 14:30 2EA2595 İSTANBUL Gazanfer Bilge İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ 82 - 68 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 0
18.10.2016 18:00 2EA2596 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI 82 - 86 GELİŞİM KOLEJİ 0
18.10.2016 19:00 2EA2597 AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu AFYON BELEDİYE 97 - 81 MUĞLA ORMAN 0
19.10.2016 16:00 2EA2598 ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. ANKARA DSİ 112 - 116 NESİNE.COM ESKİŞEHİR BASKET 0
19.10.2016 18:00 2EA2599 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu AKHİSAR BELEDİYE 96 - 76 YALOVA GROUP BELEDİYE 0
19.10.2016 18:00 2EA2600 SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu SAMSUN BŞB. ANAKENT 79 - 81 TÜRK TELEKOM 0
19.10.2016 18:00 2EA2601 İZMİR Enka Spor Salonu PETKİM SPOR 70 - 54 DÜZCE BELEDİYE 0
19.10.2016 19:00 2EA2602 SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu ASTRA GROUP SAKARYA BŞB BASKETBOL 74 - 76 PERTEVNİYAL 0
25.05.2017 19:00 2EA2903 Playoff Final Grubu BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu TRT TÜRK BURSASPOR DURMAZLAR 80 - 76 ASTRA GROUP SAKARYA BŞB BASKETBOL 0
26.05.2017 16:00 2EA2904 Playoff Final Grubu İSTANBUL Acıbadem Üniversitesi Spor Salonu TRT TÜRK ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 84 - 74 NESİNE.COM ESKİŞEHİR BASKET 0
14.Devre5.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
21.10.2016 14:00 2EA2604 İZMİR Gelişim Koleji S.S. Gelişim Youtube GELİŞİM KOLEJİ 74 - 78 AFYON BELEDİYE 0
21.10.2016 16:00 2EA2603 İSTANBUL Acıbadem Üniversitesi Spor Salonu TBFTV ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 78 - 58 FİNAL GENÇLİK 0
22.10.2016 15:00 2EA2605 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu PERTEVNİYAL 68 - 82 AKHİSAR BELEDİYE 0
22.10.2016 16:00 2EA2606 ANKARA TOBB ETÜ Spor Salonu TÜRK TELEKOM 94 - 69 DÜZCE BELEDİYE 0
22.10.2016 16:00 2EA2607 MUĞLA Menteşe Spor Salonu MUĞLA ORMAN 58 - 64 İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ 0
22.10.2016 16:00 2EA2609 SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu SAMSUN BŞB. ANAKENT 101 - 72 BANDIRMA KIRMIZI 0
22.10.2016 17:00 2EA2608 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ES TV NESİNE.COM ESKİŞEHİR BASKET 83 - 55 PETKİM SPOR 0
23.10.2016 16:00 2EA2611 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA GROUP BELEDİYE 88 - 69 MAMAK BLD. ANKARA DSİ 0
23.10.2016 18:00 2EA2610 BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu Bursaspor Tv BURSASPOR DURMAZLAR 62 - 75 ASTRA GROUP SAKARYA BŞB BASKETBOL 0
31.05.2017 19:00 2EA2905 Playoff Final Grubu SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu TRT TÜRK ASTRA GROUP SAKARYA BŞB BASKETBOL 75 - 56 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 0
31.05.2017 19:00 2EA2906 Playoff Final Grubu ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu TRTSPOR NESİNE.COM ESKİŞEHİR BASKET 82 - 66 BURSASPOR DURMAZLAR 0
14.Devre6.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
28.10.2016 14:30 2EA2612 BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL GENÇLİK 101 - 90 MUĞLA ORMAN 0
28.10.2016 16:00 2EA2613 ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu TBFTV MAMAK BLD. ANKARA DSİ 109 - 93 PERTEVNİYAL 0
29.10.2016 16:00 2EA2619 İSTANBUL Gazanfer Bilge TBFTV İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ 77 - 72 GELİŞİM KOLEJİ 0
29.10.2016 16:30 2EA2614 İZMİR Enka Spor Salonu PETKİM SPOR 78 - 76 YALOVA GROUP BELEDİYE 0
29.10.2016 17:00 2EA2617 DÜZCE Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu ES TV DÜZCE BELEDİYE 73 - 87 NESİNE.COM ESKİŞEHİR BASKET 0
29.10.2016 18:00 2EA2615 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu Bursaspor Tv AKHİSAR BELEDİYE 63 - 69 BURSASPOR DURMAZLAR 0
29.10.2016 18:00 2EA2616 AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu AFYON BELEDİYE 95 - 73 SAMSUN BŞB. ANAKENT 0
29.10.2016 19:00 2EA2618 SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu TBFTV ASTRA GROUP SAKARYA BŞB BASKETBOL 83 - 75 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 0
30.10.2016 13:00 2EA2620 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI 76 - 78 TÜRK TELEKOM 0
04.06.2017 15:00 2EA2907 Playoff Final Grubu ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu TRT TÜRK NESİNE.COM ESKİŞEHİR BASKET 88 - 98 ASTRA GROUP SAKARYA BŞB BASKETBOL 0
04.06.2017 18:00 2EA2908 Playoff Final Grubu BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu TRT TÜRK BURSASPOR DURMAZLAR 87 - 80 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 0
1.Devre7.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
04.11.2016 14:00 2EA2621 İZMİR Gelişim Koleji S.S. Gelişim Youtube GELİŞİM KOLEJİ 73 - 87 FİNAL GENÇLİK 0
04.11.2016 16:00 2EA2627 İSTANBUL Acıbadem Üniversitesi Spor Salonu TBFTV ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 99 - 77 AKHİSAR BELEDİYE 0
05.11.2016 15:00 2EA2622 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu PERTEVNİYAL 68 - 78 PETKİM SPOR 0
05.11.2016 16:00 2EA2623 ANKARA TOBB ETÜ Spor Salonu ES TV TÜRK TELEKOM 70 - 79 NESİNE.COM ESKİŞEHİR BASKET 0
05.11.2016 16:00 2EA2624 MUĞLA Menteşe Spor Salonu MUĞLA ORMAN 54 - 70 ASTRA GROUP SAKARYA BŞB BASKETBOL 0
05.11.2016 16:00 2EA2626 SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu SAMSUN BŞB. ANAKENT 69 - 67 İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ 0
05.11.2016 18:00 2EA2625 BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu Bursaspor Tv BURSASPOR DURMAZLAR 95 - 88 MAMAK BLD. ANKARA DSİ 0
06.11.2016 16:00 2EA2628 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI 81 - 67 AFYON BELEDİYE 0
06.11.2016 16:00 2EA2629 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA GROUP BELEDİYE 94 - 69 DÜZCE BELEDİYE 0
1.Devre8.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
08.11.2016 16:00 2EA2630 ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. ANKARA DSİ 86 - 92 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 0
08.11.2016 18:00 2EA2631 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu AKHİSAR BELEDİYE 95 - 78 MUĞLA ORMAN 0
08.11.2016 18:00 2EA2633 İZMİR Enka Spor Salonu Bursaspor Tv PETKİM SPOR 74 - 76 BURSASPOR DURMAZLAR 0
08.11.2016 19:00 2EA2632 SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu ASTRA GROUP SAKARYA BŞB BASKETBOL 106 - 63 GELİŞİM KOLEJİ 0
09.11.2016 14:30 2EA2634 BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL GENÇLİK 80 - 84 SAMSUN BŞB. ANAKENT 0
09.11.2016 18:00 2EA2636 DÜZCE Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE 80 - 66 PERTEVNİYAL 0
09.11.2016 18:00 2EA2635 İSTANBUL Gazanfer Bilge TBFTV İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ 85 - 65 BANDIRMA KIRMIZI 0
09.11.2016 19:00 2EA2637 AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu Kanal 3 TV AFYON BELEDİYE 100 - 87 TÜRK TELEKOM 0
09.11.2016 19:00 2EA2638 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ES TV NESİNE.COM ESKİŞEHİR BASKET 69 - 52 YALOVA GROUP BELEDİYE 0
1.Devre9.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
11.11.2016 14:00 2EA2640 İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ 95 - 85 AKHİSAR BELEDİYE 0
11.11.2016 16:00 2EA2639 İSTANBUL Acıbadem Üniversitesi Spor Salonu TBFTV ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 75 - 70 PETKİM SPOR 0
12.11.2016 15:00 2EA2641 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ES TV PERTEVNİYAL 77 - 98 NESİNE.COM ESKİŞEHİR BASKET 0
12.11.2016 16:00 2EA2642 ANKARA TOBB ETÜ Spor Salonu TÜRK TELEKOM 94 - 66 YALOVA GROUP BELEDİYE 0
12.11.2016 16:00 2EA2643 MUĞLA Menteşe Spor Salonu MUĞLA ORMAN 63 - 78 MAMAK BLD. ANKARA DSİ 0
12.11.2016 16:00 2EA2646 SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu TBFTV SAMSUN BŞB. ANAKENT 70 - 88 ASTRA GROUP SAKARYA BŞB BASKETBOL 0
12.11.2016 18:00 2EA2645 BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu Bursaspor Tv BURSASPOR DURMAZLAR 80 - 77 DÜZCE BELEDİYE 0
12.11.2016 18:00 2EA2644 AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu Kanal 3 TV AFYON BELEDİYE 97 - 69 İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ 0
13.11.2016 17:30 2EA2647 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI 80 - 50 FİNAL GENÇLİK 0
1.Devre10.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
18.11.2016 14:30 2EA2648 BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL GENÇLİK 76 - 88 AFYON BELEDİYE 0
18.11.2016 16:00 2EA2649 ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. ANKARA DSİ 87 - 86 GELİŞİM KOLEJİ 0
19.11.2016 16:00 2EA2655 İSTANBUL Gazanfer Bilge İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ 99 - 78 TÜRK TELEKOM 0
19.11.2016 16:30 2EA2650 İZMİR Enka Spor Salonu PETKİM SPOR 76 - 71 MUĞLA ORMAN 0
19.11.2016 17:30 2EA2654 SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu ASTRA GROUP SAKARYA BŞB BASKETBOL 92 - 76 BANDIRMA KIRMIZI 0
19.11.2016 17:00 2EA2651 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ES TV NESİNE.COM ESKİŞEHİR BASKET 77 - 66 BURSASPOR DURMAZLAR 0
19.11.2016 17:00 2EA2653 DÜZCE Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE 65 - 94 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 0
19.11.2016 18:00 2EA2652 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu AKHİSAR BELEDİYE 77 - 85 SAMSUN BŞB. ANAKENT 0
20.11.2016 16:00 2EA2656 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA GROUP BELEDİYE 67 - 70 PERTEVNİYAL 0
1.Devre11.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
25.11.2016 14:00 2EA2658 İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ 85 - 77 PETKİM SPOR 0
25.11.2016 16:00 2EA2657 İSTANBUL Acıbadem Üniversitesi Spor Salonu ES TV-TBFTV ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 65 - 67 NESİNE.COM ESKİŞEHİR BASKET 0
25.11.2016 18:00 2EA2659 ANKARA Ankara Spor Salonu TÜRK TELEKOM 99 - 74 PERTEVNİYAL 0
26.11.2016 16:00 2EA2660 MUĞLA Menteşe Spor Salonu MUĞLA ORMAN 70 - 67 DÜZCE BELEDİYE 0
26.11.2016 16:00 2EA2662 İSTANBUL Gazanfer Bilge İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ 76 - 68 FİNAL GENÇLİK 0
26.11.2016 16:00 2EA2664 SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu SAMSUN BŞB. ANAKENT 82 - 66 MAMAK BLD. ANKARA DSİ 0
26.11.2016 18:00 2EA2663 BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu Bursaspor Tv BURSASPOR DURMAZLAR 65 - 55 YALOVA GROUP BELEDİYE 0
26.11.2016 18:00 2EA2661 AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu Kanal 3 TV AFYON BELEDİYE 53 - 62 ASTRA GROUP SAKARYA BŞB BASKETBOL 0
27.11.2016 16:00 2EA2665 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI 93 - 82 AKHİSAR BELEDİYE 0
1.Devre12.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
29.11.2016 14:30 2EA2666 BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL GENÇLİK 91 - 80 TÜRK TELEKOM 0
29.11.2016 15:00 2EA2667 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu Bursaspor Tv PERTEVNİYAL 63 - 77 BURSASPOR DURMAZLAR 0
29.11.2016 18:00 2EA2669 DÜZCE Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE 68 - 67 GELİŞİM KOLEJİ 0
29.11.2016 18:00 2EA2668 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA GROUP BELEDİYE 72 - 75 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 0
29.11.2016 19:00 2EA2670 SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu ASTRA GROUP SAKARYA BŞB BASKETBOL 80 - 71 İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ 0
29.11.2016 19:00 2EA2671 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ES TV NESİNE.COM ESKİŞEHİR BASKET 72 - 61 MUĞLA ORMAN 0
30.11.2016 16:00 2EA2672 ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. ANKARA DSİ 75 - 87 BANDIRMA KIRMIZI 0
30.11.2016 18:00 2EA2673 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu AKHİSAR BELEDİYE 88 - 85 AFYON BELEDİYE 0
30.11.2016 18:00 2EA2674 İZMİR Enka Spor Salonu Youtube \ Petkim Tv PETKİM SPOR 75 - 68 SAMSUN BŞB. ANAKENT 0
1.Devre13.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
02.12.2016 14:00 2EA2676 İZMİR Gelişim Koleji S.S. ES TV-Gelişim Youtube GELİŞİM KOLEJİ 76 - 82 NESİNE.COM ESKİŞEHİR BASKET 0
02.12.2016 14:30 2EA2675 BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL GENÇLİK 67 - 91 ASTRA GROUP SAKARYA BŞB BASKETBOL 0
02.12.2016 16:00 2EA2677 İSTANBUL Acıbadem Üniversitesi Spor Salonu TBFTV ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 73 - 67 PERTEVNİYAL 0
03.12.2016 13:30 2EA2681 İSTANBUL Gazanfer Bilge İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ 80 - 73 AKHİSAR BELEDİYE 0
03.12.2016 16:00 2EA2682 SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu SAMSUN BŞB. ANAKENT 77 - 57 DÜZCE BELEDİYE 0
03.12.2016 16:00 2EA2678 ANKARA TOBB ETÜ Spor Salonu Bursaspor Tv TÜRK TELEKOM 74 - 93 BURSASPOR DURMAZLAR 0
03.12.2016 16:00 2EA2679 MUĞLA Menteşe Spor Salonu MUĞLA ORMAN 85 - 72 YALOVA GROUP BELEDİYE 0
03.12.2016 18:00 2EA2680 AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu Kanal 3 TV AFYON BELEDİYE 112 - 81 MAMAK BLD. ANKARA DSİ 0
04.12.2016 13:00 2EA2683 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI 80 - 95 PETKİM SPOR 0
1.Devre14.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
09.12.2016 18:00 2EA2689 DÜZCE Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE 61 - 65 BANDIRMA KIRMIZI 0
10.12.2016 15:00 2EA2685 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu PERTEVNİYAL 74 - 66 MUĞLA ORMAN 0
10.12.2016 16:00 2EA2691 BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu Bursaspor Tv BURSASPOR DURMAZLAR 77 - 93 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 0
10.12.2016 17:00 2EA2684 ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. ANKARA DSİ 73 - 75 İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ 0
10.12.2016 16:30 2EA2686 İZMİR Enka Spor Salonu PETKİM SPOR 72 - 64 AFYON BELEDİYE 0
10.12.2016 17:30 2EA2690 SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu ASTRA GROUP SAKARYA BŞB BASKETBOL 93 - 80 TÜRK TELEKOM 0
10.12.2016 17:00 2EA2687 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ES TV NESİNE.COM ESKİŞEHİR BASKET 91 - 83 SAMSUN BŞB. ANAKENT 0
10.12.2016 18:00 2EA2688 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu AKHİSAR BELEDİYE 87 - 81 FİNAL GENÇLİK 0
11.12.2016 16:00 2EA2692 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu TBFTV YALOVA GROUP BELEDİYE 76 - 60 GELİŞİM KOLEJİ 0
1.Devre15.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
16.12.2016 14:00 2EA2694 İZMİR Gelişim Koleji S.S. Gelişim Youtube GELİŞİM KOLEJİ 67 - 69 PERTEVNİYAL 0
16.12.2016 14:30 2EA2693 BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL GENÇLİK 96 - 93 MAMAK BLD. ANKARA DSİ 0
17.12.2016 13:30 2EA2699 İSTANBUL Gazanfer Bilge İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ 76 - 82 PETKİM SPOR 0
17.12.2016 16:00 2EA2700 SAMSUN Canik Belediye Spor Salonu SAMSUN BŞB. ANAKENT 98 - 72 YALOVA GROUP BELEDİYE 0
17.12.2016 16:00 2EA2695 ANKARA TOBB ETÜ Spor Salonu TÜRK TELEKOM 75 - 78 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 0
17.12.2016 16:00 2EA2696 MUĞLA Menteşe Spor Salonu Bursaspor Tv MUĞLA ORMAN 65 - 77 BURSASPOR DURMAZLAR 0
17.12.2016 17:30 2EA2698 SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu ASTRA GROUP SAKARYA BŞB BASKETBOL 97 - 74 AKHİSAR BELEDİYE 0
17.12.2016 18:00 2EA2697 AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu Kanal 3 TV AFYON BELEDİYE 56 - 52 DÜZCE BELEDİYE 0
11.01.2017 18:00 2EA2701 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu ES TV BANDIRMA KIRMIZI 78 - 77 NESİNE.COM ESKİŞEHİR BASKET 0
1.Devre16.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
23.12.2016 16:00 2EA2709 İSTANBUL Acıbadem Üniversitesi Spor Salonu TBFTV ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 87 - 62 MUĞLA ORMAN 0
24.12.2016 15:00 2EA2703 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu PERTEVNİYAL 65 - 91 SAMSUN BŞB. ANAKENT 0
24.12.2016 16:30 2EA2704 İZMİR Enka Spor Salonu Youtube \ Petkim Tv PETKİM SPOR 74 - 66 FİNAL GENÇLİK 0
24.12.2016 18:00 2EA2702 ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. ANKARA DSİ 52 - 78 ASTRA GROUP SAKARYA BŞB BASKETBOL 0
24.12.2016 17:00 2EA2705 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ES TV NESİNE.COM ESKİŞEHİR BASKET 71 - 73 AFYON BELEDİYE 0
24.12.2016 17:00 2EA2707 DÜZCE Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE 70 - 66 İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ 0
24.12.2016 18:00 2EA2706 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu AKHİSAR BELEDİYE 83 - 75 TÜRK TELEKOM 0
25.12.2016 16:00 2EA2708 BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu Bursaspor Tv BURSASPOR DURMAZLAR 90 - 72 GELİŞİM KOLEJİ 0
25.12.2016 16:00 2EA2710 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA GROUP BELEDİYE 67 - 54 BANDIRMA KIRMIZI 0
1.Devre17.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
06.01.2017 14:00 2EA2712 İZMİR Gelişim Koleji S.S. Gelişim Youtube GELİŞİM KOLEJİ 68 - 94 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 0
06.01.2017 14:30 2EA2711 BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL GENÇLİK 96 - 81 DÜZCE BELEDİYE 0
07.01.2017 14:00 2EA2713 ANKARA TOBB ETÜ Spor Salonu TÜRK TELEKOM 93 - 69 MUĞLA ORMAN 0
07.01.2017 16:30 2EA2716 İZMİR Enka Spor Salonu TBFTV PETKİM SPOR 79 - 67 ASTRA GROUP SAKARYA BŞB BASKETBOL 0
07.01.2017 16:00 2EA2717 İSTANBUL Gazanfer Bilge ES TV İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ 86 - 88 NESİNE.COM ESKİŞEHİR BASKET 0
07.01.2017 16:00 2EA2718 SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu Bursaspor Tv SAMSUN BŞB. ANAKENT 77 - 72 BURSASPOR DURMAZLAR 0
07.01.2017 18:00 2EA2714 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu AKHİSAR BELEDİYE 85 - 76 MAMAK BLD. ANKARA DSİ 0
07.01.2017 18:00 2EA2715 AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu Kanal 3 TV AFYON BELEDİYE 82 - 73 YALOVA GROUP BELEDİYE 0
09.01.2017 15:30 2EA2719 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI 72 - 90 PERTEVNİYAL 0