1.Devre1.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
12.10.2018 15:00 2EA3327 ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu ANKARA DSİ 89 - 73 SİGORTAM.NET İTÜ BB 0
12.10.2018 16:00 2EA3321 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMANSPOR 94 - 79 FİNAL SPOR 0
12.10.2018 18:00 2EA3324 DÜZCE Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE 74 - 68 ARTVİN BELEDİYE 0
13.10.2018 16:00 2EA3322 BALIKESİR Kurtdereli Spor Salonu KARESİ SPOR 113 - 60 BANDIRMA KIRMIZI 0
13.10.2018 17:00 2EA3323 BURSA Bursa Atatürk Spor Salonu BURSASPOR 69 - 68 MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 0
13.10.2018 17:00 2EA3325 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE SPOR 74 - 79 AKHİSAR BELEDİYE 0
13.10.2018 17:00 2EA3326 MANİSA Manisa Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 81 - 67 YALOVA BELEDİYE 0
14.10.2018 17:00 2EA3328 KONYA Selçuklu Belediyesi Spor Salonu SELÇUKLU BASKETBOL 93 - 84 PETKİM SPOR 0
1.Devre2.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
19.10.2018 14:00 2EA3329 BURSA Bursa Atatürk Spor Salonu FİNAL SPOR 96 - 101 EDİRNE SPOR 0
19.10.2018 14:00 2EA3330 İSTANBUL Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi SİGORTAM.NET İTÜ BB 100 - 112 KARESİ SPOR 0
19.10.2018 17:00 2EA3331 ARTVİN Çoruh Üniversitesi Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 68 - 80 OGM ORMANSPOR 0
19.10.2018 18:00 2EA3332 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA BELEDİYE 79 - 94 BURSASPOR 0
20.10.2018 14:00 2EA3333 ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 80 - 64 ANKARA DSİ 0
20.10.2018 16:00 2EA3334 İZMİR Enka Spor Salonu PETKİM SPOR 71 - 78 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 0
20.10.2018 18:00 2EA3335 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu AKHİSAR BELEDİYE 100 - 73 SELÇUKLU BASKETBOL 0
21.10.2018 14:00 2EA3336 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI 80 - 83 DÜZCE BELEDİYE 0
1.Devre3.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
26.10.2018 14:00 2EA3337 İSTANBUL Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi SİGORTAM.NET İTÜ BB 102 - 92 BANDIRMA KIRMIZI 0
26.10.2018 15:00 2EA3343 ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu ANKARA DSİ 87 - 61 YALOVA BELEDİYE 0
26.10.2018 16:00 2EA3338 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMANSPOR 77 - 74 DÜZCE BELEDİYE 0
27.10.2018 16:00 2EA3339 BALIKESİR Kurtdereli Spor Salonu KARESİ SPOR 102 - 92 MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 0
27.10.2018 17:00 2EA3340 BURSA Bursa Atatürk Spor Salonu BURSASPOR 79 - 73 PETKİM SPOR 0
27.10.2018 17:00 2EA3341 MANİSA Manisa Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 73 - 70 AKHİSAR BELEDİYE 0
27.10.2018 17:00 2EA3342 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE SPOR 95 - 103 ARTVİN BELEDİYE 0
28.10.2018 17:00 2EA3344 KONYA Selçuklu Belediyesi Spor Salonu SELÇUKLU BASKETBOL 88 - 78 FİNAL SPOR 0
1.Devre4.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
02.11.2018 17:00 2EA3346 ARTVİN Çoruh Üniversitesi Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 73 - 77 SELÇUKLU BASKETBOL 0
02.11.2018 18:00 2EA3350 DÜZCE Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE 82 - 71 EDİRNE SPOR 0
02.11.2018 18:30 2EA3347 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA BELEDİYE 118 - 122 KARESİ SPOR 0
03.11.2018 14:30 2EA3345 BURSA Bursa Atatürk Spor Salonu FİNAL SPOR 86 - 85 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 0
03.11.2018 16:00 2EA3348 İZMİR Enka Spor Salonu PETKİM SPOR 78 - 70 ANKARA DSİ 0
03.11.2018 16:00 2EA3349 ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 102 - 88 SİGORTAM.NET İTÜ BB 0
03.11.2018 18:00 2EA3351 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu AKHİSAR BELEDİYE 80 - 83 BURSASPOR 0
04.11.2018 14:00 2EA3352 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI 77 - 82 OGM ORMANSPOR 0
1.Devre5.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
09.11.2018 14:00 2EA3353 İSTANBUL Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi SİGORTAM.NET İTÜ BB 89 - 84 YALOVA BELEDİYE 0
10.11.2018 16:00 2EA3354 BALIKESİR Kurtdereli Spor Salonu KARESİ SPOR 93 - 85 PETKİM SPOR 0
10.11.2018 16:00 2EA3355 ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 82 - 61 BANDIRMA KIRMIZI 0
10.11.2018 16:00 2EA3359 ANKARA Ankara Spor Salonu ANKARA DSİ 70 - 83 AKHİSAR BELEDİYE 0
10.11.2018 17:00 2EA3356 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE SPOR 83 - 88 OGM ORMANSPOR 0
10.11.2018 17:00 2EA3357 BURSA Bursa Atatürk Spor Salonu BURSASPOR 85 - 79 FİNAL SPOR 0
10.11.2018 17:00 2EA3358 MANİSA Manisa Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 79 - 90 ARTVİN BELEDİYE 0
11.11.2018 17:00 2EA3360 KONYA Selçuklu Belediyesi Spor Salonu SELÇUKLU BASKETBOL 71 - 63 DÜZCE BELEDİYE 0
1.Devre6.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
16.11.2018 16:00 2EA3362 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMANSPOR 72 - 60 SELÇUKLU BASKETBOL 0
16.11.2018 17:00 2EA3363 ARTVİN Çoruh Üniversitesi Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 63 - 97 BURSASPOR 0
16.11.2018 18:00 2EA3366 DÜZCE Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE 76 - 68 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 0
16.11.2018 18:30 2EA3364 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA BELEDİYE 81 - 74 MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 0
17.11.2018 14:30 2EA3361 BURSA Bursa Atatürk Spor Salonu FİNAL SPOR 88 - 69 ANKARA DSİ 0
17.11.2018 16:00 2EA3365 İZMİR Enka Spor Salonu PETKİM SPOR 87 - 68 SİGORTAM.NET İTÜ BB 0
17.11.2018 18:00 2EA3367 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu AKHİSAR BELEDİYE 76 - 78 KARESİ SPOR 0
18.11.2018 14:00 2EA3368 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI 77 - 86 EDİRNE SPOR 0
1.Devre7.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
23.11.2018 14:00 2EA3369 İSTANBUL Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi SİGORTAM.NET İTÜ BB 67 - 58 AKHİSAR BELEDİYE 0
23.11.2018 18:30 2EA3370 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA BELEDİYE 96 - 89 BANDIRMA KIRMIZI 0
24.11.2018 15:00 2EA3371 ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 78 - 72 PETKİM SPOR 0
24.11.2018 16:00 2EA3372 BALIKESİR Kurtdereli Spor Salonu KARESİ SPOR 92 - 85 FİNAL SPOR 0
24.11.2018 16:00 2EA3375 ANKARA Ankara Dsi Etlik Spor Salonu ANKARA DSİ 79 - 97 ARTVİN BELEDİYE 0
24.11.2018 17:00 2EA3373 BURSA Bursa Atatürk Spor Salonu BURSASPOR 81 - 91 DÜZCE BELEDİYE 0
24.11.2018 17:00 2EA3374 MANİSA Manisa Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 57 - 66 OGM ORMANSPOR 0
25.11.2018 17:00 2EA3376 KONYA Selçuklu Belediyesi Spor Salonu SELÇUKLU BASKETBOL 88 - 66 EDİRNE SPOR 0
1.Devre8.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
30.11.2018 16:00 2EA3378 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMANSPOR 75 - 64 BURSASPOR 0
30.11.2018 17:00 2EA3379 ARTVİN Çoruh Üniversitesi Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 86 - 111 KARESİ SPOR 0
30.11.2018 18:00 2EA3381 DÜZCE Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE 82 - 74 ANKARA DSİ 0
01.12.2018 14:30 2EA3377 BURSA Bursa Atatürk Spor Salonu FİNAL SPOR 69 - 81 SİGORTAM.NET İTÜ BB 0
01.12.2018 16:00 2EA3380 İZMİR Enka Spor Salonu PETKİM SPOR 83 - 79 YALOVA BELEDİYE 0
01.12.2018 17:00 2EA3382 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE SPOR 71 - 95 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 0
01.12.2018 18:00 2EA3383 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu AKHİSAR BELEDİYE 79 - 69 MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 0
02.12.2018 14:00 2EA3384 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI 78 - 70 SELÇUKLU BASKETBOL 0
1.Devre9.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
07.12.2018 14:00 2EA3385 İSTANBUL Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi SİGORTAM.NET İTÜ BB 93 - 70 ARTVİN BELEDİYE 0
07.12.2018 16:00 2EA3392 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMANSPOR 97 - 49 ANKARA DSİ 0
07.12.2018 18:30 2EA3389 ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 65 - 56 FİNAL SPOR 0
07.12.2018 18:30 2EA3386 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA BELEDİYE 74 - 81 AKHİSAR BELEDİYE 0
08.12.2018 15:30 2EA3391 MANİSA Manisa Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 79 - 63 SELÇUKLU BASKETBOL 0
08.12.2018 16:00 2EA3387 İZMİR Enka Spor Salonu PETKİM SPOR 76 - 71 BANDIRMA KIRMIZI 0
08.12.2018 16:00 2EA3388 BALIKESİR Kurtdereli Spor Salonu KARESİ SPOR 100 - 77 DÜZCE BELEDİYE 0
08.12.2018 17:00 2EA3390 BURSA Bursa Atatürk Spor Salonu BURSASPOR 82 - 52 EDİRNE SPOR 0
1.Devre10.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
14.12.2018 16:00 2EA3394 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMANSPOR 75 - 90 KARESİ SPOR 0
14.12.2018 17:00 2EA3395 ARTVİN Çoruh Üniversitesi Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE 89 - 78 MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 0
14.12.2018 18:00 2EA3397 DÜZCE Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE 89 - 66 SİGORTAM.NET İTÜ BB 0
15.12.2018 14:30 2EA3393 BURSA Bursa Atatürk Spor Salonu FİNAL SPOR 77 - 72 YALOVA BELEDİYE 0
15.12.2018 17:00 2EA3396 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE SPOR 71 - 75 ANKARA DSİ 0
15.12.2018 18:00 2EA3398 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu AKHİSAR BELEDİYE - PETKİM SPOR 0
16.12.2018 17:00 2EA3400 KONYA Selçuklu Belediyesi Spor Salonu SELÇUKLU BASKETBOL - BURSASPOR 0
16.12.2018 18:30 2EA3399 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 0
1.Devre11.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
21.12.2018 14:00 2EA3401 İSTANBUL Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi SİGORTAM.NET İTÜ BB - OGM ORMANSPOR 0
21.12.2018 18:30 2EA3402 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA BELEDİYE - ARTVİN BELEDİYE 0
22.12.2018 16:00 2EA3403 ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR - DÜZCE BELEDİYE 0
22.12.2018 16:00 2EA3404 İZMİR Enka Spor Salonu PETKİM SPOR - FİNAL SPOR 0
22.12.2018 16:00 2EA3408 ANKARA Ankara Dsi Etlik Spor Salonu ANKARA DSİ - SELÇUKLU BASKETBOL 0
22.12.2018 17:00 2EA3406 BURSA Bursa Atatürk Spor Salonu BURSASPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 0
22.12.2018 18:00 2EA3407 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu AKHİSAR BELEDİYE - BANDIRMA KIRMIZI 0
23.12.2018 16:00 2EA3405 BALIKESİR Kurtdereli Spor Salonu KARESİ SPOR - EDİRNE SPOR 0
1.Devre12.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
28.12.2018 16:00 2EA3410 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMANSPOR - MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 0
28.12.2018 18:00 2EA3411 İZMİR Enka Spor Salonu PETKİM SPOR - ARTVİN BELEDİYE 0
28.12.2018 18:00 2EA3412 DÜZCE Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE - YALOVA BELEDİYE 0
29.12.2018 14:30 2EA3409 BURSA Bursa Atatürk Spor Salonu FİNAL SPOR - AKHİSAR BELEDİYE 0
29.12.2018 15:30 2EA3414 MANİSA Manisa Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE - ANKARA DSİ 0
29.12.2018 17:00 2EA3413 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE SPOR - SİGORTAM.NET İTÜ BB 0
30.12.2018 14:00 2EA3415 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI - BURSASPOR 0
30.12.2018 17:00 2EA3416 KONYA Selçuklu Belediyesi Spor Salonu SELÇUKLU BASKETBOL - KARESİ SPOR 0
1.Devre13.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
04.01.2019 14:00 2EA3418 İSTANBUL Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi SİGORTAM.NET İTÜ BB - SELÇUKLU BASKETBOL 0
04.01.2019 18:30 2EA3419 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA BELEDİYE - OGM ORMANSPOR 0
05.01.2019 14:30 2EA3417 BURSA Bursa Atatürk Spor Salonu FİNAL SPOR - BANDIRMA KIRMIZI 0
05.01.2019 16:00 2EA3420 İZMİR Enka Spor Salonu PETKİM SPOR - DÜZCE BELEDİYE 0
05.01.2019 16:00 2EA3421 ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR - EDİRNE SPOR 0
05.01.2019 16:00 2EA3422 BALIKESİR Kurtdereli Spor Salonu KARESİ SPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 0
05.01.2019 16:00 2EA3424 ANKARA Ankara Dsi Etlik Spor Salonu ANKARA DSİ - BURSASPOR 0
05.01.2019 18:00 2EA3423 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu AKHİSAR BELEDİYE - ARTVİN BELEDİYE 0
1.Devre14.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
11.01.2019 16:00 2EA3425 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMANSPOR - PETKİM SPOR 0
11.01.2019 17:00 2EA3426 ARTVİN Çoruh Üniversitesi Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE - FİNAL SPOR 0
11.01.2019 18:00 2EA3428 DÜZCE Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE - AKHİSAR BELEDİYE 0
12.01.2019 15:30 2EA3430 MANİSA Manisa Atatürk Spor Salonu MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE - SİGORTAM.NET İTÜ BB 0
12.01.2019 17:00 2EA3427 BURSA Bursa Atatürk Spor Salonu BURSASPOR - KARESİ SPOR 0
12.01.2019 17:00 2EA3429 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE SPOR - YALOVA BELEDİYE 0
13.01.2019 14:00 2EA3431 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI - ANKARA DSİ 0
13.01.2019 17:00 2EA3432 KONYA Selçuklu Belediyesi Spor Salonu SELÇUKLU BASKETBOL - MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR 0
1.Devre15.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
18.01.2019 14:00 2EA3434 İSTANBUL Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi SİGORTAM.NET İTÜ BB - BURSASPOR 0
18.01.2019 17:00 2EA3435 ARTVİN Çoruh Üniversitesi Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE - BANDIRMA KIRMIZI 0
18.01.2019 18:30 2EA3436 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA BELEDİYE - SELÇUKLU BASKETBOL 0
19.01.2019 14:30 2EA3433 BURSA Bursa Atatürk Spor Salonu FİNAL SPOR - DÜZCE BELEDİYE 0
19.01.2019 16:00 2EA3437 BALIKESİR Kurtdereli Spor Salonu KARESİ SPOR - ANKARA DSİ 0
19.01.2019 16:00 2EA3438 ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 0
19.01.2019 16:00 2EA3439 İZMİR Enka Spor Salonu PETKİM SPOR - EDİRNE SPOR 0
19.01.2019 18:00 2EA3440 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu AKHİSAR BELEDİYE - OGM ORMANSPOR 0