1.Devre1.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
06.10.2017 14:00 2BA2550 ANKARA Arı Koleji Olimpik Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 81 - 65 FERKO ILGAZ HOTEL KBSK 0
07.10.2017 15:00 2BA2552 BALIKESİR Edremit Spor Salonu EDREMİT BLD. GÜRESPOR 61 - 86 KIRÇİÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 0
07.10.2017 16:00 2BA2553 ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 52 - 66 İSTANBULGÜCÜ 0
07.10.2017 17:00 2BA2549 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 77 - 93 TOSYALI TOYO OSMANİYE 0
07.10.2017 17:00 2BA2546 KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR 88 - 67 YALOVA VİP 0
08.10.2017 14:00 2BA2551 BURSA Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi BURSA BŞB. BUDO 85 - 59 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
08.10.2017 14:00 2BA2547 İZMİR 12 Eylül Spor Salonu URLA BELEDİYESİ 64 - 62 MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
08.10.2017 14:00 2BA2554 MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN BASKETBOL 80 - 59 BAYRAKLI BELEDİYESİ 0
1.Devre2.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
13.10.2017 13:00 2BA2557 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ 52 - 70 EDREMİT BLD. GÜRESPOR 0
13.10.2017 17:00 2BA2559 MERSİN Mersin Üniversitesi Spor Salonu MERSİN ÜNİVERSİTESİ 42 - 52 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
13.10.2017 18:00 2BA2556 İZMİR Bayraklı MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Spor Salonu BAYRAKLI BELEDİYESİ 71 - 80 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
14.10.2017 14:00 2BA2561 OSMANİYE Tosyalı S.S. TOSYALI TOYO OSMANİYE 88 - 61 FENERBAHÇE GELİŞİM 0
14.10.2017 15:00 2BA2558 MUĞLA Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu KIRÇİÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 75 - 67 BURSA BŞB. BUDO 0
14.10.2017 17:00 2BA2560 KASTAMONU Hüsnü Tandoğan Spor Salonu FERKO ILGAZ HOTEL KBSK 62 - 71 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
14.10.2017 17:00 2BA2555 KOCAELİ Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu YALOVA VİP 65 - 77 MERSİN BASKETBOL 0
15.10.2017 14:00 2BA2563 MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN BŞB.GELİŞİM 40 - 70 İZMİT BELEDİYESPOR 0
1.Devre3.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
20.10.2017 14:00 2BA2568 ANKARA Arı Koleji Olimpik Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 62 - 74 KIRÇİÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 0
20.10.2017 17:00 2BA2566 İSTANBUL Fenerbahçe Koleji Spor Salonu FENERBAHÇE GELİŞİM 53 - 65 FERKO ILGAZ HOTEL KBSK 0
21.10.2017 15:00 2BA2570 BALIKESİR Edremit Spor Salonu EDREMİT BLD. GÜRESPOR 86 - 45 BAYRAKLI BELEDİYESİ 0
21.10.2017 16:00 2BA2571 ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 78 - 66 YALOVA VİP 0
21.10.2017 17:00 2BA2567 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 69 - 59 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
21.10.2017 17:00 2BA2564 KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR 70 - 79 MERSİN BASKETBOL 0
22.10.2017 14:00 2BA2569 BURSA Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi BURSA BŞB. BUDO 86 - 78 İSTANBULGÜCÜ 0
22.10.2017 14:00 2BA2565 İZMİR 12 Eylül Spor Salonu URLA BELEDİYESİ 55 - 63 TOSYALI TOYO OSMANİYE 0
1.Devre4.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
27.10.2017 13:00 2BA2575 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ 54 - 75 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
27.10.2017 17:00 2BA2577 MERSİN Mersin Üniversitesi Spor Salonu MERSİN ÜNİVERSİTESİ 92 - 67 FENERBAHÇE GELİŞİM 0
27.10.2017 18:00 2BA2574 İZMİR Bayraklı MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Spor Salonu BAYRAKLI BELEDİYESİ 81 - 52 BURSA BŞB. BUDO 0
28.10.2017 14:00 2BA2579 OSMANİYE Tosyalı S.S. TOSYALI TOYO OSMANİYE 70 - 64 MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
28.10.2017 14:00 2BA2578 KASTAMONU Hüsnü Tandoğan Spor Salonu FERKO ILGAZ HOTEL KBSK 59 - 78 URLA BELEDİYESİ 0
28.10.2017 15:00 2BA2576 MUĞLA Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu KIRÇİÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 63 - 56 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
28.10.2017 17:00 2BA2573 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA VİP 59 - 80 EDREMİT BLD. GÜRESPOR 0
29.10.2017 16:00 2BA2581 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BASKETBOL 53 - 56 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
1.Devre5.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
03.11.2017 14:00 2BA2586 ANKARA Arı Koleji Olimpik Spor Salonu TBFTV ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 73 - 65 BAYRAKLI BELEDİYESİ 0
03.11.2017 17:00 2BA2584 İSTANBUL Fenerbahçe Koleji Spor Salonu FENERBAHÇE GELİŞİM 55 - 90 KIRÇİÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 0
04.11.2017 14:00 2BA2587 BURSA Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi BURSA BŞB. BUDO 82 - 68 YALOVA VİP 0
04.11.2017 15:00 2BA2588 BALIKESİR Edremit Spor Salonu TBFTV EDREMİT BLD. GÜRESPOR 71 - 73 MERSİN BASKETBOL 0
04.11.2017 17:00 2BA2585 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 71 - 65 İSTANBULGÜCÜ 0
04.11.2017 17:00 2BA2582 KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR 65 - 58 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
05.11.2017 14:00 2BA2583 İZMİR 12 Eylül Spor Salonu URLA BELEDİYESİ 72 - 65 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
05.11.2017 14:00 2BA2590 MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN BŞB.GELİŞİM 78 - 67 FERKO ILGAZ HOTEL KBSK 0
1.Devre6.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
07.11.2017 17:30 2BA2591 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA VİP 68 - 74 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
07.11.2017 18:00 2BA2599 MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN BASKETBOL 57 - 62 BURSA BŞB. BUDO 0
08.11.2017 17:00 2BA2595 MERSİN Mersin Üniversitesi Spor Salonu MERSİN ÜNİVERSİTESİ 52 - 44 MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
08.11.2017 18:00 2BA2598 ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 68 - 63 EDREMİT BLD. GÜRESPOR 0
08.11.2017 18:00 2BA2594 MUĞLA Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu KIRÇİÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 78 - 69 URLA BELEDİYESİ 0
08.11.2017 18:00 2BA2597 OSMANİYE Tosyalı S.S. TOSYALI TOYO OSMANİYE 67 - 61 İZMİT BELEDİYESPOR 0
08.11.2017 18:00 2BA2592 İZMİR Bayraklı MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Spor Salonu BAYRAKLI BELEDİYESİ 63 - 76 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
22.11.2017 12:30 2BA2593 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ 54 - 44 FENERBAHÇE GELİŞİM 0
1.Devre7.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
11.11.2017 14:00 2BA2606 OSMANİYE Tosyalı S.S. TOSYALI TOYO OSMANİYE 73 - 69 FERKO ILGAZ HOTEL KBSK 0
11.11.2017 15:00 2BA2604 ANKARA Arı Koleji Olimpik Spor Salonu TBFTV ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 81 - 79 MERSİN BASKETBOL 0
11.11.2017 17:00 2BA2602 İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE GELİŞİM 51 - 91 BAYRAKLI BELEDİYESİ 0
11.11.2017 17:00 2BA2603 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 59 - 56 YALOVA VİP 0
11.11.2017 17:00 2BA2600 KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR 57 - 59 EDREMİT BLD. GÜRESPOR 0
12.11.2017 13:00 2BA2608 MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN BŞB.GELİŞİM 55 - 71 KIRÇİÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 0
12.11.2017 14:00 2BA2605 BURSA Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi BURSA BŞB. BUDO 80 - 76 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
12.11.2017 14:00 2BA2601 İZMİR 12 Eylül Spor Salonu URLA BELEDİYESİ 66 - 54 İSTANBULGÜCÜ 0
1.Devre8.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
17.11.2017 13:00 2BA2611 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ 50 - 44 MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
17.11.2017 17:00 2BA2613 MERSİN Mersin Üniversitesi Spor Salonu MERSİN ÜNİVERSİTESİ 54 - 51 TOSYALI TOYO OSMANİYE 0
17.11.2017 18:00 2BA2610 İZMİR Bayraklı MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Spor Salonu BAYRAKLI BELEDİYESİ 69 - 63 URLA BELEDİYESİ 0
18.11.2017 15:00 2BA2615 BALIKESİR Edremit Spor Salonu TBFTV EDREMİT BLD. GÜRESPOR 73 - 63 BURSA BŞB. BUDO 0
18.11.2017 16:00 2BA2616 ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 75 - 72 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
18.11.2017 17:00 2BA2614 KASTAMONU Hüsnü Tandoğan Spor Salonu FERKO ILGAZ HOTEL KBSK 58 - 67 İZMİT BELEDİYESPOR 0
18.11.2017 17:00 2BA2609 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA VİP 82 - 85 FENERBAHÇE GELİŞİM 0
19.11.2017 14:00 2BA2617 MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN BASKETBOL 73 - 61 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
1.Devre9.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
24.11.2017 14:00 2BA2622 ANKARA Arı Koleji Olimpik Spor Salonu TBFTV ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 67 - 54 EDREMİT BLD. GÜRESPOR 0
24.11.2017 17:00 2BA2620 İSTANBUL Fenerbahçe Koleji Spor Salonu FENERBAHÇE GELİŞİM 46 - 90 MERSİN BASKETBOL 0
25.11.2017 14:00 2BA2624 OSMANİYE Tosyalı S.S. TOSYALI TOYO OSMANİYE 63 - 76 KIRÇİÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 0
25.11.2017 16:00 2BA2621 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 63 - 54 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
25.11.2017 17:00 2BA2623 KASTAMONU Hüsnü Tandoğan Spor Salonu FERKO ILGAZ HOTEL KBSK 62 - 70 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
25.11.2017 17:00 2BA2618 KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR 77 - 72 BURSA BŞB. BUDO 0
26.11.2017 14:00 2BA2619 İZMİR 12 Eylül Spor Salonu URLA BELEDİYESİ 72 - 45 YALOVA VİP 0
26.11.2017 14:00 2BA2626 MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN BŞB.GELİŞİM 66 - 49 BAYRAKLI BELEDİYESİ 0
1.Devre10.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
28.11.2017 17:00 2BA2631 MERSİN Mersin Üniversitesi Spor Salonu MERSİN ÜNİVERSİTESİ 60 - 68 İZMİT BELEDİYESPOR 0
28.11.2017 18:00 2BA2633 BALIKESİR Edremit Spor Salonu EDREMİT BLD. GÜRESPOR 66 - 49 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
28.11.2017 18:00 2BA2634 ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 90 - 59 FENERBAHÇE GELİŞİM 0
28.11.2017 18:00 2BA2630 MUĞLA Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu KIRÇİÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 82 - 65 FERKO ILGAZ HOTEL KBSK 0
29.11.2017 14:00 2BA2629 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ 48 - 61 TOSYALI TOYO OSMANİYE 0
29.11.2017 14:00 2BA2635 MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN BASKETBOL 65 - 64 URLA BELEDİYESİ 0
29.11.2017 17:30 2BA2627 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA VİP 73 - 65 MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
29.11.2017 18:00 2BA2632 BURSA Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi BURSA BŞB. BUDO 61 - 57 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
1.Devre11.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
01.12.2017 15:00 2BA2640 MERSİN Mersin Üniversitesi Spor Salonu MERSİN ÜNİVERSİTESİ 41 - 72 KIRÇİÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 0
01.12.2017 17:00 2BA2638 İSTANBUL Fenerbahçe Koleji Spor Salonu FENERBAHÇE GELİŞİM 54 - 99 EDREMİT BLD. GÜRESPOR 0
02.12.2017 14:00 2BA2644 MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN BŞB.GELİŞİM 60 - 81 MERSİN BASKETBOL 0
02.12.2017 14:00 2BA2642 OSMANİYE Tosyalı S.S. TOSYALI TOYO OSMANİYE 83 - 57 BAYRAKLI BELEDİYESİ 0
02.12.2017 17:00 2BA2639 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 65 - 92 BURSA BŞB. BUDO 0
02.12.2017 17:00 2BA2641 KASTAMONU Hüsnü Tandoğan Spor Salonu FERKO ILGAZ HOTEL KBSK 66 - 68 İSTANBULGÜCÜ 0
02.12.2017 17:00 2BA2636 KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR 77 - 82 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
03.12.2017 14:00 2BA2637 İZMİR 12 Eylül Spor Salonu URLA BELEDİYESİ 59 - 56 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
1.Devre12.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
08.12.2017 14:00 2BA2649 ANKARA Arı Koleji Olimpik Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 64 - 63 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
08.12.2017 18:00 2BA2646 İZMİR Bayraklı MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Spor Salonu BAYRAKLI BELEDİYESİ 76 - 67 FERKO ILGAZ HOTEL KBSK 0
09.12.2017 14:00 2BA2647 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ 58 - 59 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
09.12.2017 15:00 2BA2651 BALIKESİR Edremit Spor Salonu EDREMİT BLD. GÜRESPOR 74 - 65 URLA BELEDİYESİ 0
09.12.2017 15:00 2BA2648 MUĞLA Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu KIRÇİÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 102 - 64 İZMİT BELEDİYESPOR 0
09.12.2017 16:00 2BA2652 ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 71 - 62 MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
09.12.2017 18:00 2BA2645 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA VİP 81 - 85 TOSYALI TOYO OSMANİYE 0
10.12.2017 14:00 2BA2650 BURSA Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi BURSA BŞB. BUDO 113 - 67 FENERBAHÇE GELİŞİM 0
1.Devre13.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
15.12.2017 17:00 2BA2656 İSTANBUL Fenerbahçe Koleji Spor Salonu FENERBAHÇE GELİŞİM - ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
15.12.2017 17:00 2BA2658 MERSİN Mersin Üniversitesi Spor Salonu MERSİN ÜNİVERSİTESİ - BAYRAKLI BELEDİYESİ 0
16.12.2017 14:00 2BA2660 OSMANİYE Tosyalı S.S. TOSYALI TOYO OSMANİYE - MERSİN BASKETBOL 0
16.12.2017 15:00 2BA2657 MUĞLA Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu KIRÇİÇEĞİ BODRUM BASKETBOL - İSTANBULGÜCÜ 0
16.12.2017 17:00 2BA2659 KASTAMONU Hüsnü Tandoğan Spor Salonu FERKO ILGAZ HOTEL KBSK - YALOVA VİP 0
16.12.2017 17:00 2BA2654 KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR - EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
17.12.2017 14:00 2BA2655 İZMİR 12 Eylül Spor Salonu URLA BELEDİYESİ - BURSA BŞB. BUDO 0
17.12.2017 14:00 2BA2662 MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN BŞB.GELİŞİM - EDREMİT BLD. GÜRESPOR 0
1.Devre14.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
22.12.2017 14:00 2BA2667 ANKARA Arı Koleji Olimpik Spor Salonu TBFTV ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ - URLA BELEDİYESİ 0
22.12.2017 18:00 2BA2664 İZMİR Bayraklı MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Spor Salonu BAYRAKLI BELEDİYESİ - KIRÇİÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 0
23.12.2017 14:00 2BA2665 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ - İZMİT BELEDİYESPOR 0
23.12.2017 16:00 2BA2670 ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE - TOSYALI TOYO OSMANİYE 0
23.12.2017 17:00 2BA2666 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR - FENERBAHÇE GELİŞİM 0
23.12.2017 18:00 2BA2663 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA VİP - MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
24.12.2017 14:00 2BA2668 BURSA Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi BURSA BŞB. BUDO - MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
24.12.2017 14:00 2BA2671 MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN BASKETBOL - FERKO ILGAZ HOTEL KBSK 0
1.Devre15.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
29.12.2017 14:00 2BA2674 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ - BAYRAKLI BELEDİYESİ 0
29.12.2017 14:00 2BA2680 MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN BŞB.GELİŞİM - ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
29.12.2017 14:00 2BA2672 KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR - FENERBAHÇE GELİŞİM 0
29.12.2017 17:00 2BA2673 İZMİR 12 Eylül Spor Salonu URLA BELEDİYESİ - EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
29.12.2017 17:00 2BA2677 KASTAMONU Hüsnü Tandoğan Spor Salonu FERKO ILGAZ HOTEL KBSK - ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
29.12.2017 17:00 2BA2676 MERSİN Mersin Üniversitesi Spor Salonu MERSİN ÜNİVERSİTESİ - MERSİN BASKETBOL 0
29.12.2017 18:00 2BA2678 OSMANİYE Tosyalı S.S. TOSYALI TOYO OSMANİYE - EDREMİT BLD. GÜRESPOR 0
30.12.2017 15:00 2BA2675 MUĞLA Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu KIRÇİÇEĞİ BODRUM BASKETBOL - YALOVA VİP 0
1.Devre16.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
05.01.2018 17:00 2BA2683 İSTANBUL Fenerbahçe Koleji Spor Salonu FENERBAHÇE GELİŞİM - URLA BELEDİYESİ 0
05.01.2018 18:00 2BA2682 İZMİR Bayraklı MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Spor Salonu BAYRAKLI BELEDİYESİ - İZMİT BELEDİYESPOR 0
06.01.2018 15:00 2BA2687 BALIKESİR Edremit Spor Salonu EDREMİT BLD. GÜRESPOR - FERKO ILGAZ HOTEL KBSK 0
06.01.2018 16:00 2BA2688 ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE - MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
06.01.2018 17:00 2BA2684 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR - MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
06.01.2018 18:00 2BA2681 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA VİP - İSTANBULGÜCÜ 0
07.01.2018 13:00 2BA2689 MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN BASKETBOL - KIRÇİÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 0
07.01.2018 14:00 2BA2686 BURSA Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi BURSA BŞB. BUDO - TOSYALI TOYO OSMANİYE 0
1.Devre17.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
12.01.2018 17:00 2BA2694 MERSİN Mersin Üniversitesi Spor Salonu MERSİN ÜNİVERSİTESİ - EDREMİT BLD. GÜRESPOR 0
12.01.2018 18:00 2BA2691 İZMİR Bayraklı MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Spor Salonu BAYRAKLI BELEDİYESİ - YALOVA VİP 0
13.01.2018 13:30 2BA2692 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ - MERSİN BASKETBOL 0
13.01.2018 14:00 2BA2696 OSMANİYE Tosyalı S.S. TOSYALI TOYO OSMANİYE - ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
13.01.2018 15:00 2BA2693 MUĞLA Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu KIRÇİÇEĞİ BODRUM BASKETBOL - ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
13.01.2018 17:00 2BA2695 KASTAMONU Hüsnü Tandoğan Spor Salonu FERKO ILGAZ HOTEL KBSK - BURSA BŞB. BUDO 0
13.01.2018 17:00 2BA2690 KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR - URLA BELEDİYESİ 0
14.01.2018 14:00 2BA2698 MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN BŞB.GELİŞİM - FENERBAHÇE GELİŞİM 0