2018-2019 sezonu Maç Programları

2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Sirküleri Yayınlandı

2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Genel Programı Belli Oldu

2019 ANTRENÖR GELİŞTİRME EĞİTİM FAALİYETLERİ

Mersin Basketbol İl Temsilcisi Osman Denizer'den "Vefat ve Başsağlığı" Mesajı

2018-2019 Fikstür ve Statüleri ile Talimatname yayımlandı.

U10, U11, U12 fikstürleri eklenmiştir...


İsmail ÖZGÜN, FIBA Hakem Eğitmeni oldu.

İsmail ÖZGÜN, FIBA Hakem Eğitmeni oldu...


TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı Başlıyor

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından, potansiyel sahibi genç basketbolcuların bilgilerinin kayıt altında tutulması ve gelişimlerinin düzenli olarak takip edilmesi adına TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı düzenlenecektir.


Sağlıklı Basketbolcu Çocuk Sempozyumu

Sağlıklı Basketbolcu Çocuk Sempozyumu, 18 Kasım Pazar günü gerçekleştirilecek.


Basketbolun Temel Unsurları - Mersin

Antrenör Hakem Takim Masa Görevlisi Sporcu
Kategori Erkek Kadın Klasman Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın
A 5 1 Federasyon A 1 0 128 50 11 26 1261 397
B 17 0 Federasyon B 2 0
C 15 2 Federasyon C 3 1
D 14 0 İl 22 4
E 16 3 Aday 7 1

Haftanın Maçları

Mersin U18 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
12.02.2019 18:00BEN90MGKLMERSİNMezitli Spor SalonuMERSİN BŞB.45-40İNANÇ SPOR
13.02.2019 18:00BEN91MGKLMERSİNEdip Buran Spor SalonuTOROSLAR BELEDİYE (B)0-20TOROSLAR BELEDİYE
15.02.2019 18:00BEN82MGKLMERSİNMezitli Spor SalonuTOROSLAR BELEDİYE50-37İNANÇ SPOR
19.02.2019 18:00BEN88MGKLMERSİNMezitli Spor SalonuTOROSLAR BELEDİYE52-48MERSİN BŞB.
21.02.2019 18:00BEN86MGKLMERSİNMezitli Spor SalonuİNANÇ SPOR0-20TOROSLAR BELEDİYE
21.02.2019 19:00BEN89MGKLMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuMERSİN BŞB.20-0TOROSLAR BELEDİYE (B)
Mersin U16 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
13.02.2019 18:00BEU98MYKLMERSİNMezitli Spor SalonuİNANÇ SPOR50-39TOROSLAR BELEDİYE
Mersin U12 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
25.02.2019 00:00CGC44U12KAKDENİZ SPOR-MERSİN BŞB.
25.02.2019 00:00CGC42U12KBAHÇEŞEHİR KOLEJİ-DOĞA KOLEJİ
Mersin U12 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
16.02.2019 09:30CGD258U12E-BMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuDORUK20-82BARBAROS ORTAOKULU
16.02.2019 11:00CGD259U12E-BMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuÖZEL GELİŞİM OKULLARI15-68BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
16.02.2019 14:00CGD213U12E-AMERSİNMezitli Spor SalonuGELECEK GENÇLİK 22-46İNANÇ SPOR
16.02.2019 15:30CGD215U12E-AMERSİNMezitli Spor SalonuAYDENİZ BASKETBOL33-36TARSUS AMERİKAN KOLEJİ
16.02.2019 17:00CGD261U12E-BMERSİNMezitli Spor SalonuM.E.V. TOROS53-7MERSİN MODA
17.02.2019 09:30CGD216U12E-AMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuALTIN POTA GENÇLİK28-31DENİZ SPOR
22.02.2019 18:00CGD260U12E-BMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuDRİBBLİNG BASKETBOL-TARSUS GENÇLİK SPOR
25.02.2019 00:00CGD320U12E-BBARBAROS ORTAOKULU-CARETTA SPOR
25.02.2019 00:00CGD304U12E-AİNANÇ SPOR-MERSİN BŞB.
25.02.2019 00:00CGD262U12E-BRENAS BASKETBOL AKADEMİ-YENİŞEHİR BASKETBOL
25.02.2019 00:00CGD217U12E-AGENÇ KOLEJ BASKETBOL-ATLETİK BASKETBOL
25.02.2019 00:00CGD214U12E-ASİLİFKE GENÇLERBİRLİĞİ-AKDENİZ SPOR
Mersin U11 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
16.02.2019 12:30BET76U11E-AMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuSTAR SPOR8-26DRİBBLİNG BASKETBOL
17.02.2019 11:00BET77U11E-AMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuİNANÇ SPOR25-14BARBAROS ORTAOKULU
17.02.2019 12:30BET78U11E-AMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuATLETİK BASKETBOL68-23TARSUS AMERİKAN KOLEJİ
18.02.2019 18:00BET104U11E-BMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuYENİŞEHİR BASKETBOL61-26M.E.V. TOROS
25.02.2019 00:00BET106U11E-BSİLİFKE BELEDİYESİ-ÖZEL GELİŞİM OKULLARI
25.02.2019 00:00BET105U11E-BRENAS BASKETBOL AKADEMİ-AYDENİZ BASKETBOL
Mersin U10 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
25.02.2019 00:00CON4U10KİNANÇ SPOR-AKDENİZ SPOR
25.02.2019 00:00CON2U10KÇUKUROVA BASKETBOL (B)-MERSİN BŞB.
Mersin U10 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
18.02.2019 18:00COO67U10E-BMERSİNMezitli Spor SalonuDENİZ SPOR 9-37İNANÇ SPOR
19.02.2019 18:00COO66U10E-BMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuDOĞA KOLEJİ64-20ALTIN POTA GENÇLİK
20.02.2019 18:00COO68U10E-BMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuDORUK39-20MERSİN MODA
20.02.2019 18:00COO5U10E-AMERSİNEdip Buran Spor SalonuYENİŞEHİR BASKETBOL34-35AKDENİZ SPOR
21.02.2019 18:00COO3U10E-AMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuAYDENİZ BASKETBOL22-34STAR SPOR
22.02.2019 18:00COO69U10E-BMERSİNMezitli Spor SalonuGENÇ KOLEJ BASKETBOL-ATLETİK BASKETBOL
25.02.2019 00:00COO4U10E-ADRİBBLİNG BASKETBOL-BARBAROS ORTAOKULU
25.02.2019 00:00COO2U10E-ASİLİFKE GENÇLERBİRLİĞİ-ÇUKUROVA BASKETBOL