2018-2019 sezonu Maç Programları

2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Sirküleri Yayınlandı

2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Genel Programı Belli Oldu

2019 ANTRENÖR GELİŞTİRME EĞİTİM FAALİYETLERİ

Mersin Basketbol İl Temsilcisi Osman Denizer'den "Vefat ve Başsağlığı" Mesajı

Antrenörler Buluşması - 5

Tarsus Amerikan Koleji'nde Antrenörler Buluşması...


2018-2019 Fikstür ve Statüleri ile Talimatname yayımlandı.

U10, U11, U12 fikstürleri eklenmiştir...


Tarama Takvimi Belli Oldu...

TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı’nın Takvimi belli oldu.


12 DABO Sporcu Taramaları Başlıyor

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından Garanti Bankası sponsorluğunda organize edilen 12 Dev Adam Basketbol Okulları’nın 2019 yılı sporcu taramaları başlıyor.


İsmail ÖZGÜN, FIBA Hakem Eğitmeni oldu.

İsmail ÖZGÜN, FIBA Hakem Eğitmeni oldu...


TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı Başlıyor

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından, potansiyel sahibi genç basketbolcuların bilgilerinin kayıt altında tutulması ve gelişimlerinin düzenli olarak takip edilmesi adına TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı düzenlenecektir.


Basketbolun Temel Unsurları - Mersin

Antrenör Hakem Takim Masa Görevlisi Sporcu
Kategori Erkek Kadın Klasman Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın
A 5 1 Federasyon A 1 0 129 52 12 27 1367 425
B 17 0 Federasyon B 2 0
C 15 2 Federasyon C 3 1
D 14 0 İl 23 4
E 16 3 Aday 7 1

Haftanın Maçları

Mersin U12 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
16.04.2019 18:00CGC71U12KMERSİNMezitli Spor SalonuMERSİN BŞB.86-48MERSİN BŞB. (B)
19.04.2019 18:00CGC73U12KMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuBAHÇEŞEHİR KOLEJİ45-55MERSİN BŞB. (B)
20.04.2019 13:00CGC65U12KMERSİNSilifke S.SSİLİFKE BELEDİYESİ30-25BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
22.04.2019 18:00CGC70U12KMERSİNSilifke S.SSİLİFKE BELEDİYESİ-DOĞA KOLEJİ
25.04.2019 18:15CGC74U12KMERSİNMezitli Spor SalonuMERSİN BŞB.-DOĞA KOLEJİ
Mersin U12 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
17.04.2019 18:00CGD292U12E-BMERSİNMezitli Spor SalonuM.E.V. TOROS36-35BARBAROS ORTAOKULU
17.04.2019 18:00CGD238U12E-AMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuGELECEK GENÇLİK 27-59ATLETİK BASKETBOL
20.04.2019 16:30CGD294U12E-BMERSİNMezitli Spor SalonuDORUK32-75TARSUS GENÇLİK SPOR
21.04.2019 12:30CGD295U12E-BMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuÖZEL GELİŞİM OKULLARI27-30MERSİN MODA
21.04.2019 13:00CGD241U12E-AMERSİNSilifke S.SSİLİFKE GENÇLERBİRLİĞİ31-39GENÇ KOLEJ BASKETBOL
21.04.2019 16:00CGD314U12E-BMERSİNSilifke S.SCARETTA SPOR30-26DRİBBLİNG BASKETBOL
23.04.2019 18:00CGD311U12E-AMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuMERSİN BŞB.-AYDENİZ BASKETBOL
23.04.2019 18:00CGD293U12E-BMERSİNMezitli Spor SalonuDRİBBLİNG BASKETBOL-YENİŞEHİR BASKETBOL
24.04.2019 18:00CGD289U12E-BMERSİNMezitli Spor SalonuRENAS BASKETBOL AKADEMİ-DRİBBLİNG BASKETBOL
24.04.2019 18:30CGD288U12E-BMERSİNTarsus Spor SalonuTARSUS GENÇLİK SPOR-BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
26.04.2019 18:00CGD244U12E-AMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuGENÇ KOLEJ BASKETBOL-AYDENİZ BASKETBOL
26.04.2019 18:30CGD312U12E-AMERSİNTarsus Spor SalonuTARSUS AMERİKAN KOLEJİ-MERSİN BŞB.
28.04.2019 00:00CGD240U12E-AİNANÇ SPOR-TARSUS AMERİKAN KOLEJİ
29.04.2019 00:00CGD247U12E-AALTIN POTA GENÇLİK-İNANÇ SPOR
29.04.2019 00:00CGD246U12E-ADENİZ SPOR -GELECEK GENÇLİK
29.04.2019 00:00CGD245U12E-AATLETİK BASKETBOL-SİLİFKE GENÇLERBİRLİĞİ
29.04.2019 00:00CGD243U12E-ATARSUS AMERİKAN KOLEJİ-AKDENİZ SPOR
30.04.2019 00:00CGD316U12E-BTARSUS GENÇLİK SPOR-CARETTA SPOR
Mersin U11 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
19.04.2019 18:00BET124U11E-BMERSİNMezitli Spor SalonuAYDENİZ BASKETBOL20-61YENİŞEHİR BASKETBOL
20.04.2019 11:00BET96U11E-AMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuDRİBBLİNG BASKETBOL31-63TARSUS AMERİKAN KOLEJİ
20.04.2019 13:30BET123U11E-BMERSİNMezitli Spor SalonuM.E.V. TOROS41-42ÖZEL GELİŞİM OKULLARI
26.04.2019 18:00BET99U11E-AMERSİNMezitli Spor SalonuATLETİK BASKETBOL-BARBAROS ORTAOKULU
28.04.2019 00:00BET127U11E-BSİLİFKE BELEDİYESİ-AYDENİZ BASKETBOL
28.04.2019 00:00BET97U11E-AGELECEK GENÇLİK -İNANÇ SPOR
29.04.2019 00:00BET131U11E-BAYDENİZ BASKETBOL-DOĞA KOLEJİ
29.04.2019 00:00BET130U11E-BÖZEL GELİŞİM OKULLARI-YENİŞEHİR BASKETBOL
29.04.2019 00:00BET128U11E-BRENAS BASKETBOL AKADEMİ-M.E.V. TOROS
29.04.2019 00:00BET102U11E-ABARBAROS ORTAOKULU-GELECEK GENÇLİK
29.04.2019 00:00BET101U11E-ATARSUS AMERİKAN KOLEJİ-STAR SPOR
29.04.2019 00:00BET100U11E-AİNANÇ SPOR-DRİBBLİNG BASKETBOL
Mersin U10 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
20.04.2019 14:30CON24U10KMERSİNSilifke S.SSİLİFKE GENÇLERBİRLİĞİ4-36ÇUKUROVA BASKETBOL (A)
21.04.2019 14:30CON22U10KMERSİNSilifke S.SSİLİFKE GENÇLERBİRLİĞİ1-46AKDENİZ SPOR
24.04.2019 18:00CON14U10KMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuMERSİN BŞB.-ÇUKUROVA BASKETBOL (B)
28.04.2019 00:00CON28U10KİNANÇ SPOR-SİLİFKE GENÇLERBİRLİĞİ
29.04.2019 00:00CON13U10KMERSİN BŞB.-İNANÇ SPOR
30.04.2019 00:00CON26U10KÇUKUROVA BASKETBOL (B)-SİLİFKE GENÇLERBİRLİĞİ
Mersin U10 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
16.04.2019 18:00COO90U10E-BMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuATLETİK BASKETBOL17-81DOĞA KOLEJİ
17.04.2019 18:00COO22U10E-AMERSİNTarsus Spor SalonuTARSUS AMERİKAN KOLEJİ29-11AKDENİZ SPOR
18.04.2019 18:00COO93U10E-BMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuMERSİN MODA22-31ALTIN POTA GENÇLİK
18.04.2019 18:15COO94U10E-BMERSİNMezitli Spor SalonuDORUK42-44ATLETİK BASKETBOL
19.04.2019 18:00COO32U10E-AMERSİNTarsus Spor SalonuTARSUS AMERİKAN KOLEJİ26-23BARBAROS ORTAOKULU
20.04.2019 09:30COO27U10E-AMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuYENİŞEHİR BASKETBOL52-13DRİBBLİNG BASKETBOL
20.04.2019 12:30COO28U10E-AMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuÇUKUROVA BASKETBOL 10-26TARSUS AMERİKAN KOLEJİ
20.04.2019 15:00COO26U10E-AMERSİNMezitli Spor SalonuAKDENİZ SPOR22-32AYDENİZ BASKETBOL
21.04.2019 09:30COO29U10E-AMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuBARBAROS ORTAOKULU49-21STAR SPOR
21.04.2019 11:00COO96U10E-BMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuÖZEL GELİŞİM OKULLARI17-27MERSİN MODA
25.04.2019 18:00COO30U10E-AMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuDRİBBLİNG BASKETBOL-AKDENİZ SPOR
28.04.2019 00:00COO21U10E-ASİLİFKE GENÇLERBİRLİĞİ-AYDENİZ BASKETBOL
29.04.2019 00:00COO92U10E-BİNANÇ SPOR-ÖZEL GELİŞİM OKULLARI