İhale Duyuruları

Kıyafet ve Ayakkabı Alımı için Hizmet Alımı İhalesi - 24/01/2015

Oca 24, 2015
     

Hizmet Alımı için İhale İlanı

Türk Basketbolunu Geliştirme ve Eğitim Vakfı, İstanbul Kalkınma Ajansı Çocuk ve Gençlere Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile İstanbul’da “Takım Ruhuyla Sağlıklı Gelişim ve Sosyal Etkileşim için 3x3 Basketbol” projesi kapsamında basketbol forması, basketbol şortu, t-shirt ve basketbol ayakkabısı alımı yapılacaktır. Bunun için bir hizmet alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

İhaleye katılım koşulları, ürün adetleri, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası 50 TL ücret karşılığında Türkiye Basketbol Federasyonu Binası, 10. Yıl Caddesi. Zeytinburnu/İSTANBUL adresinden temin edilebilir veya www.tbf.org.tr ve www.istka.org.tr internet adreslerinden incelemek mümkündür.

İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat mektubu vermesi beklenmektedir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 13/02/2015 tarihinde, saat 14.00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.tbf.org.tr  ve www.istka.org.tr yayınlanacaktır.

Teklifler, 13/02/2015 tarihinde, saat 14.00’da ve Abdi İpekçi Spor Salonu, 10. Yıl Caddesi. Zeytinburnu/İSTANBUL adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.


İhale dosyasına ulaşmak için tıklayınız