2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Sirküleri Yayınlandı

2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Genel Programı Belli Oldu

2019 ANTRENÖR GELİŞTİRME EĞİTİM FAALİYETLERİ

U 14 Erkekler Şampiyonu Belli Oldu.

Büyükler Ligi Şampiyonu Belli Oldu.

TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı Başlıyor

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından, potansiyel sahibi genç basketbolcuların bilgilerinin kayıt altında tutulması ve gelişimlerinin düzenli olarak takip edilmesi adına TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı düzenlenecektir.


Duyurular

Basketbolun Temel Unsurları - Samsun

Antrenör Hakem Takim Masa Görevlisi Sporcu
Kategori Erkek Kadın Klasman Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın
A 3 0 Federasyon A 2 0 114 37 27 29 1139 284
B 10 1 Federasyon B 3 0
C 9 0 Federasyon C 6 0
D 6 1 İl 22 13
E 11 2 Aday 25 10

Haftanın Maçları

Samsun U12 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
15.04.2019 19:00CGY53SAMSUNMustafa Dağıstanlı Spor SalonuÇARŞAMBA GENÇLİK SPOR20-055 BASKETBOL GENÇLİK
17.04.2019 19:00CGY50SAMSUNSamsun Atatürk Spor SalonuCANİK ŞEHİT UĞUR BİRİNCİ 42-40CANİK BLD.
19.04.2019 19:30CGY44SAMSUNMustafa Dağıstanlı Spor SalonuATAKUM ATILIM47-23CANİK ŞEHİT UĞUR BİRİNCİ
21.04.2019 14:00CGY38SAMSUNSamsun Atatürk Spor SalonuCANİK ŞEHİT UĞUR BİRİNCİ 42-1055 BASKETBOL GENÇLİK
Samsun U12 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
17.04.2019 18:20CGZ75CSAMSUNMustafa Dağıstanlı Spor SalonuTÜRK EĞİTİM DERNEĞİ (TED)58-12ATAKUM ATILIM
18.04.2019 18:00CGZ76ASAMSUNMustafa Dağıstanlı Spor SalonuİLKADIM 55 GENÇLİK - A17-42İLKADIM BELEDİYESİ
18.04.2019 19:30CGZ77BSAMSUNMustafa Dağıstanlı Spor SalonuBŞB. ANAKENT44-35PİRİ REİS TML
20.04.2019 12:00CGZ78CSAMSUNMustafa Dağıstanlı Spor SalonuSAMSUN YOL SPOR563-30VEZİRKÖPRÜ GENÇLİK
20.04.2019 13:30CGZ79CSAMSUNMustafa Dağıstanlı Spor SalonuATAKUM ATILIM26-28CANİK ŞEHİT UĞUR BİRİNCİ
20.04.2019 15:00CGZ80ASAMSUNMustafa Dağıstanlı Spor SalonuİLKADIM 55 GENÇLİK - A0-20DSİ SPOR İHTİSAS
20.04.2019 16:30CGZ81BSAMSUNMustafa Dağıstanlı Spor SalonuİLKADIM 55 GENÇLİK - B43-34BAFRA BASKETBOL İHTİSAS
21.04.2019 12:30CGZ82CSAMSUNSamsun Atatürk Spor SalonuCANİK ŞEHİT UĞUR BİRİNCİ 37-58VEZİRKÖPRÜ GENÇLİK
22.04.2019 19:30CGZ83BSAMSUNPiri Reis Lisesi Spor SalonuPİRİ REİS TML34-3355 GENÇLİK
Samsun U10 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
19.04.2019 18:00CPI6SAMSUNMustafa Dağıstanlı Spor SalonuATAKUM ATILIM10-18CANİK ŞEHİT UĞUR BİRİNCİ
21.04.2019 11:00CPI2SAMSUNSamsun Atatürk Spor SalonuCANİK ŞEHİT UĞUR BİRİNCİ 20-0CANİK BLD.
Samsun U10 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
15.04.2019 19:00CPK37ASAMSUNPiri Reis Lisesi Spor SalonuPİRİ REİS TML35-19CANİK ŞEHİT UĞUR BİRİNCİ
16.04.2019 19:00CPK38ASAMSUNSamsun Atatürk Spor SalonuCANİK ŞEHİT UĞUR BİRİNCİ 16-22ÇARŞAMBA GENÇLİK
17.04.2019 18:00CPK22BSAMSUNMustafa Dağıstanlı Spor SalonuBŞB. ANAKENT20-0BAFRA BASKETBOL İHTİSAS
17.04.2019 19:30CPK24ASAMSUNMustafa Dağıstanlı Spor SalonuİLKADIM 55 GENÇLİK23-50PİRİ REİS TML
21.04.2019 13:30CPK40BSAMSUNMustafa Dağıstanlı Spor SalonuSAMSUN YOL SPOR24-31BŞB. ANAKENT
21.04.2019 15:30CPK39ASAMSUNMustafa Dağıstanlı Spor SalonuDSİ SPOR İHTİSAS16-20İLKADIM 55 GENÇLİK