Liglere Katılım Formu

2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Sirküleri Yayınlandı

Büyük Erkek, U-18, U-16 ve U-15 Erkekler Fikstürleri

2018-219 Sezonu Sahaya Çıkış Kartları

2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Genel Programı Belli Oldu

Kura Çekimi Toplantısı

0
TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı Başlıyor

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından, potansiyel sahibi genç basketbolcuların bilgilerinin kayıt altında tutulması ve gelişimlerinin düzenli olarak takip edilmesi adına TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı düzenlenecektir.


2019 ANTRENÖR GELİŞTİRME EĞİTİM FAALİYETLERİ

2019 Türkiye Basketbol Federasyonu Eğitim Kurulu çok yönlü eğitim anlayışı ile antrenörlerin bilimsel temellere dayalı gelişimini sağlama, basketbol içerisindeki yenilikleri sunma ve antrenörlerin daha donanımlı hale gelmelerine yardımcı olma hedefleriyle 2019 yılı eğitim faaliyetlerine başlıyor.


Basketbolun Temel Unsurları - Tekirdag

Antrenör Hakem Takim Masa Görevlisi Sporcu
Kategori Erkek Kadın Klasman Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın
A 2 0 Federasyon A 0 0 86 30 21 44 849 185
B 6 1 Federasyon B 1 0
C 14 1 Federasyon C 2 0
D 11 2 İl 19 2
E 4 1 Aday 16 16

Haftanın Maçları

Tekirdağ U16 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
16.02.2019 00:00BMR224Final GrubuÇORLU GÜCÜ64-69AVRASYA SPOR
16.02.2019 00:00BMR225Final GrubuTREDAŞ SPOR75-73TÜRK TELEKOM
16.02.2019 00:00BMR226Final GrubuBASKETBOL İHTİSAS (A)105-61ÇORLU BELEDİYESİ
23.02.2019 00:00BMR229Final GrubuAVRASYA SPOR70-74TREDAŞ SPOR
23.02.2019 00:00BMR228Final GrubuÇORLU BELEDİYESİ76-65ÇORLU GÜCÜ
23.02.2019 00:00BMR227Final GrubuTÜRK TELEKOM40-86BASKETBOL İHTİSAS (A)
Tekirdağ U14 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
17.02.2019 00:00CAB145Final GrubuÇORLU BELEDİYESİ (A)36-49TÜRK TELEKOM (A)
17.02.2019 00:00CAB144Final GrubuAVRASYA SPOR (A)76-33ELİT SPOR
17.02.2019 00:00CAB143Final GrubuTEK YILDIZ 59 (A)63-42ÇORLU GÜCÜ
24.02.2019 00:00CAB148Final GrubuTÜRK TELEKOM (A)58-57AVRASYA SPOR (A)
24.02.2019 00:00CAB147Final GrubuÇORLU GÜCÜ57-51ÇORLU BELEDİYESİ (A)
24.02.2019 00:00CAB146Final GrubuELİT SPOR40-66TEK YILDIZ 59 (A)