TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

U 15 ERKEKLER

U15 KIZLAR

KURS ÜCRETLERİ

ANTRENÖR KURS TARİHLERİ

U 15 KIZLAR

0
TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı Başlıyor

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından, potansiyel sahibi genç basketbolcuların bilgilerinin kayıt altında tutulması ve gelişimlerinin düzenli olarak takip edilmesi adına TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı düzenlenecektir.


2019 ANTRENÖR GELİŞTİRME EĞİTİM FAALİYETLERİ

2019 Türkiye Basketbol Federasyonu Eğitim Kurulu çok yönlü eğitim anlayışı ile antrenörlerin bilimsel temellere dayalı gelişimini sağlama, basketbol içerisindeki yenilikleri sunma ve antrenörlerin daha donanımlı hale gelmelerine yardımcı olma hedefleriyle 2019 yılı eğitim faaliyetlerine başlıyor.


2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Genel Programı Belli Oldu

Türkiye Basketbol Federasyonu Altyapı Faaliyetleri Birimi tarafından düzenlenen 2018-2019 sezonu Altyapı Faaliyetleri Genel Programı açıklandı.


2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Sirküleri Yayınlandı

Türkiye Basketbol Federasyonu Altyapı Faaliyetleri Birimi tarafından düzenlenen Altyapı Organizasyonlarına ilişkin 2018-2019 sezonu Altyapı Faaliyetleri Sirküleri​ yayınlandı.


BASKETBOL İL TERTİP KOMİTESİ

TERTİP KOMİTE SEÇİMİ


YEREL LİG TALİMATI HK

Yerel Lig talimatını yayınladı.


Basketbolun Temel Unsurları - Zonguldak

Antrenör Hakem Takim Masa Görevlisi Sporcu
Kategori Erkek Kadın Klasman Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın
A 1 0 Federasyon A 1 0 30 9 1 11 324 29
B 2 0 Federasyon B 0 0
C 1 0 Federasyon C 0 0
D 6 1 İl 9 2
E 4 0 Aday 10 8

Haftanın Maçları

Zonguldak U14 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
06.02.2019 18:00CAT19A GRUBUZONGULDAK BELEDİYE76-24SANAT TEKNİK
10.02.2019 14:00CAT27A GRUBUKDZ EREĞLİ BELEDİYE 20-0ZONGULDAK BELEDİYE
10.02.2019 17:00CAT28A GRUBUSANAT TEKNİK51-29İDMAN OCAĞI
11.02.2019 17:30CAT30A GRUBUZONGULDAK BELEDİYE62-61MEHMET ÇELİKELLİLER
11.02.2019 19:00CAT16A GRUBUSANAT TEKNİK15-53TED KOLEJLİLER
13.02.2019 17:30CAT26A GRUBUMEHMET ÇELİKELLİLER62-52TED KOLEJLİLER
13.02.2019 19:00CAT23A GRUBUSANAT TEKNİK20-0KDZ EREĞLİ BELEDİYE
Zonguldak Büyük Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
06.02.2019 19:00BPZ156A GRUBUZONGULDAKSite Spor SalonuMEHMET ÇELİKELLİLER (B)46-56TED KOLEJLİLER
08.02.2019 19:00BPZ158A GRUBUZONGULDAKSite Spor SalonuBÜLENT ECEVİT ÜNİ.-ZONGULDAK BELEDİYE
10.02.2019 15:30BPZ143A GRUBUZONGULDAKEreğli Spor SalonuALAPLI AKTİF GSK67-49MEHMET ÇELİKELLİLER (B)
11.02.2019 19:00BPZ108A GRUBUZONGULDAKSite Spor SalonuSOĞUKSU TERAKKİ-BÜLENT ECEVİT ÜNİ.
13.02.2019 19:00BPZ136A GRUBUZONGULDAKSite Spor SalonuMEHMET ÇELİKELLİLER (A)79-34YILDIZ GENÇLİK
15.02.2019 19:00BPZ126A GRUBUZONGULDAKSite Spor SalonuZONGULDAK BELEDİYE57-60SOĞUKSU TERAKKİ
17.02.2019 15:30BPZ124A GRUBUZONGULDAKEreğli Spor SalonuALAPLI AKTİF GSK49-35YILDIZ GENÇLİK
18.02.2019 19:00BPZ140A GRUBUZONGULDAKSite Spor SalonuTED KOLEJLİLER 54-66MEHMET ÇELİKELLİLER (A)
20.02.2019 19:00BPZ116A GRUBUZONGULDAKSite Spor SalonuBÜLENT ECEVİT ÜNİ.-MEHMET ÇELİKELLİLER (B)
22.02.2019 19:00BPZ154A GRUBUZONGULDAKSite Spor SalonuZONGULDAK BELEDİYE54-51YILDIZ GENÇLİK